Zjete celú čokoládu?

16. mar 2022

Dokážete zjest “na posedenie “ celu obľúbenú čokoládu? Ja som dnes stiahla pol študentskej pečate a mám chuť aj na druhu polovicu, úplne akoby sa ani nechumelilo 😱😱😂😂 Pomoc

majasalvator
16. mar 2022

Jasne a zajedam k tomu štipľavú klobásu.

lasona
16. mar 2022

U nás to nemá kto jesť...vyhadzujem čokolády po záruke. Ja to nekupujem, všetko dostavam

saxana000
16. mar 2022

Nikdy.ja vobec nie som na sladke jednu cokoladu mam tak na rok.skor cele.bavorske koleno😂.ale mala.som kolegynu co na posedenie zozrala kiilovu nutelu bez problenov a este jej bolo malo.kilov mala 30 aj s tymi ocelovymi botami boze ta nespravidlivost...!

katkaseiner
16. mar 2022

@tatisna kokos keby mne z nej aspoň zle bolo ...proste ju zozerem a ešte mi je dobre 🙈

ajko2011
16. mar 2022

Nie 💁

huginko
16. mar 2022

Ako nič.... 😬

lusyc
17. mar 2022

Áno, kľudne aj dve celé 100g čokolády, celé Salko, celú vianočku, celý koláč z plechu, nutellu, ked niečo otvorim, nedokážem odložiť. Ale sama tie sladkosti nekupujem, len čo dostaneme. A často vtedy, ked ma vytocia decká.

h2
17. mar 2022

@lusyc 😳 To fakt? Ešte napíš, že napriek tomu nemôžeš pribrať a končím! 🤪

autor
17. mar 2022

No fajn, od rana sa teším ako dojem druhu polku bez výčitiek, mňam✌️

lusyc
17. mar 2022

@h2 ale čoby. Som vypasená jak prasa, je mi zo seba nanič. Cvičiť sa mi nechce, aj keď mám kúpené videá. Ale sladkosti ozaj nekupujem. Len deťom Mikuláša, či veľkonočné vajíčka.

lusyc
17. mar 2022

Škoda by bola, keby sa tá čokoláda pokazila. Dobrú chuť.

tatisna
17. mar 2022

@katkaseiner 😁 áno, pár minút je tá eufória aj u mňa a potom sa to pokazí 😁

cicuca
17. mar 2022

Bez väčších problémov 😂😉

elenita
17. mar 2022

Ja zboznujem hruskovu a malinovu studentsku pecat...moje maximum bolo, ze som tu klasicku tabulkovu zjedla asi za 3 dni a uz aj to som sa hanbila, ze som to prehnala 🙈 aj nugeta a salko su moje slabosti, ale par lyziciek. Kebyze to zjem cele, tie kila navyse uz nikdy nedam dole 🙄🤦‍♀️

mmoni89
17. mar 2022

Preto ich nekupujem 😄

jana_eyre_2
17. mar 2022

Kedysi áno, teraz ani náhodou - zjem Max 4kocecky, snažím sa to cmulat nech mám pocit že toho je veľa.. myslím že už by mi bolo aj zle ak by som zjedla celú..
Radšej to ale neskusam, lebo čo keby mi zle nebolo a stane sa z toho zvyk 🤪

kallanchoe
17. mar 2022

Jasné nemam s tým problém 🤦🤷

bilancia
17. mar 2022

nie, lebo mam velmi rada horke cokolady 70% + a z tej mi staci tak po menej, ked mam pred menstruaciou tak sa obcas rozsupnem ,ale nedavam vela, lebo ma zapeka a potom viem, ze by som tri dni nesla na zachod :D :D

caroline_
17. mar 2022

@lusyc to poznám...

monillia
17. mar 2022

Študentskú pečať nezvládam zjesť ani jednu kocky nieto celu čokoládu mňa je to jedna z najhorších sladkostí.Inu chutnejsiu čokoládu nemám problém na posedenie zjesť 100g