Zmena stravy, cvičenie a váha stále nezmenená

heronka22
11. feb 2016

Ahojte baby, ma niektora z vas taku skusenost: rozhodla som sa schudnut- zmenila som stravu (nejem po veceroch, jem vacsinou zdrave veci, malo peciva, masla atd..., ziadne sladkosti a pochutinky) a zacala som aktivne cvicit- 4x tyzdenne (posilovna, kardio a cinky). Je to uz skoro 5 tyzdnov a namiesto toho aby som na vahe klesla, som pribrala este pol kila ☹ viem, ze svaly su tazsie ako tuky ale aj tak mi to pride sialene, ze sa nedeje ziadna zmena. Podotykam chudnut mam z coho- mam cca 15kg nadvahu.

monicm
11. feb 2016

@heronka22 Možno trepnem somarinu, ale ja by som skúsila vyradiť posilovňu a činky a nechala len kardio. Vyskúšaj aspoň na 1-2 týždne a uvidíš, čo to spraví. Prípadne sa poraď s trénerom, viem, že to lezie do peňazí, ale ak je niekde chyba, povie ti a nebudeš stresovaná a demotivovaná.

nanulka24
11. feb 2016

Moj pripad, prve jedlo som mala kolkokrat az v popoludnajsich hodinach nakolko som rano nebola hladna. Zacala som sa pravidelne stravovat ranajky, desiata, obed, olovrant a vecera v rovnaku hodinu kazdy den. Najprv som 2 kg pribrala ale akonahle sa metabolizmus nastartoval a vyslal sa signal ze uz telo nemusi odkladat energiu na horsie casy v podobe tuku slo to dole. Od 8.januara 5 kg co si myslim ze je v pohode. Treba hlavne bielkoviny v primeranom mnozstve, dodrziavat pitny rezim a pohyb. A trpezlivost ☺

worker_falcon
11. feb 2016

presne ako píše @nanulka24 , problém je tvoj spomalený metabolizmus, ktorý ešte viac spomaľuješ. Skús denne jesť min 6 - 7x, 3 hlavné jedlá, pomedzi tie menšie. Hlavne sa neboj jesť. V súčasnosti je množstvo žien so spomaleným metabolizmom, ktorých problém je, že jedia málo a priberajú, lebo telo si robí zásoby, keďže hladujú. Skús začať jesť. Normálne, vynechaj blbosti. A ak chceš schudnúť 10+ kg, tak skús uvažovať nad ketózou, Je tu o tom obsiahle vlákno.

renata9
11. feb 2016

ahoj,tento problém som mala aj ja,začala som cvičiť 3 až 4-krát do týždňa + úprava jedálnička/len som jedla menšie porcie/ a váha neklesala......................potom som natrafila na bielkovinovú dietu a čuduj sa svete bez cvičenia a iba tá bielkovinová dieta/ jedla som 4xdenne/ v rovnakom čase a pol roku išlo dole 20kg.....................teraz som už 4 mesiace bez diety a nepribrala som a pohyb mám len čo sa týka behania okolo detí,prechádzky a tak.......................držím palce aby si našla to správne čo ti bude vyhovovať

heronka22
autor
11. feb 2016

dikes za tipy a rady.ja nie som na diete a priznam sa ze diety velmi rada nemam☹jem zdravo a klasika 5x denne-ziadna hladovka len vecer po 18tej sa snazim nejest.a cvicenie je zvacsa kardio a ak cinky tak male vahy a vela opakovani a kopec cvikov s vlastnou vahou.prave to vsetko je take zvlastne ze nemozem chudnut☹((uz mam podozrenie ze to je stitna zlaza alebo nejaka ina vec...centimetre dole idu ale kila nie a nie ...

monicm
11. feb 2016

@heronka22 Inak, skús sa popýtať aj tu, mne táto stránka dosť pomohla, dúfam, že to nie je reklama: http://www.chudnutie-ako.sk/

taty
11. feb 2016

@heronka22 ale tie cm su viac dolezitejsi udaj ako ta vaha;Takze vlastne chudnes,telo sa ti spevnuje a tu slaninku menis na sval;Vaha vzdy ide hore ked zacnes potom to uz klesa ,neboj

heronka22
autor
12. feb 2016

dikes baby 🙂 snad mate pravdu a pojde to dole. pre istotu ide manzel vahu skryt nech sa zbytocne nevytacam 😀

dominikav123
12. feb 2016

@heronka22 určite nevynechavaj silové cvičenia. Svaly sú totiž organ ktorý potrebuje veľa energie a čím viac ich budeš mat tým skôr začneš spaľovať tuky. A žiadne malé váhy. To nemá zmysel. Určite si pozri aj cviky s vlastným telom. Na to sa často zabúda ale urob denne 50 drepov a uvidis akú budeš mat dobrú rit a ako sa zapotis 🙂