• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
kocky krasne sa mi dari chudnut aj ked som s toho
najdrastickejsieho uz polavila, dnes som zapala gate co
som nosil 13 rocna z mojho najstihlejsieho obdobia...
Fakt su pekelne uzke pred mesiacom a pol som nemala sancu
a dnes su mi OK tesim sa jak neviem co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
budem musiet nakomplet menit satnik :dizzy_face:
11. júl 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, ja už som minulý víkend mala na sebe dcériné plavky a sukňu z doby,keď som mala 54kíl (foto na korčuliach)
a mám dole 2 ďaľšie kilečká, zajtra sa vážim a meriam, tak som zvedavá :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi jaaaaj ha tak sa ti super dariiiii-pocuj uz ti asi zacnem aj zavidiet :grinning:
11. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenka akaaaa zaujata mimi vychvalujes a
mna ani nepochvaaaaalis :rolling_eyes: :frowning2:

mimi kukala som to foto, super mame skoro
stejnu postavu teraz len ja nemam az tak
paze svalnate bo nemozem moc ruky cvicit
po jednom uraze... :unamused:
11. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtekočky, pekné úspechy, monca, ako sa stravuješ, že máš také úspechy? Ja som trochu poľavila, mali sme oslavy, bola som u svokry... :angry:
Mimi a ty sa ako stravujes? :slight_smile:
ja mám také nejaké blbé obdobie, stojím, stojím, stojím s váhou :unamused:
Inak študujem časák Dieta, Ako to brali tie víťazky, podľa troch rôznych kategórii??? :fearful:
11. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli,
nieje čo závidieť, veď Ty vieš,mojenko :wink:

oli,poslala som Ti IP
a inak,stravujem sa teraz normálne.......melony, to jediné z ovocia-aj keď vraj melon je zelenina :wink:
paradajky,papiky,dusená mrazená zelenina.........kurcecíky,ryba na pare,alebo pečené........a dokonca aj pizzu si dám,alebo kekse,keď sme vonku...........a samozko aj čokinu

oli,ja už som to prestala riešiť :grinning: a ide to ľahšie :wink:
12. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, nikde nikto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme boli dnes s deckami na túre na Homole,na rozhľadni nad Zochovou chatou,
keď pozmenšujem, pridám foto,niektoré sú super :wink:

pojedla som dnes všetko možné,od rezňa so zeleninovým šalátom na obed,cez rohlík s paštékou na výlete,až po kuraciu cigánsku s kofolou :confounded: ale neva, občas treba :grinning: :grinning:

ráno sa chystám cvičiť,tak dúfam, že sa donútim :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby!
Ja som uz s cvicenim zacala minuly utorok. A riadne, cinecky do rucicky a cviky na brusko, nozky a zadocek ;)
Chvalabohu ziadna svalovka, ale ani ziadny ubytok ci spevnenie hmoty- zatial slaninovej.. :slight_smile:
V stredu sa chystam na kupko, ale aj tak sa kupat nebudem, pretoze Viktorka ma len 7 tyzdnov... :slight_smile:
A v utorok opat cvicit. Samozrejme si to davam len pokial vladzem, ziadne prepinanie sil...
12. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a papat papam, lebo kojim. A ked jem pomenej tak na dalsi den sa to hned odrazi na mensom mnozstve mliecka... Takze zatial je to taky zacarovany kruh ...
12. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano
13. júl 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,
13. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis na piaty krat mi to odoslalo :unamused:
13. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa neda odoslat, so smajlom uz vobec nie
13. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne to tiež blbne :angry:
13. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrfé ránko :slight_smile:
13. júl 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mali sme 16,5kg melon , ale uz je po nom , zvladli sme ho za 2 dni :grinning:
13. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shaden,
muž doniesol včera 9kilový :grinning: som zvedavá,ako dlho to potrvá nám :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :wink:

ja len na skok vas pozdravim, lebo nestihacky od rana :wink:

mnaaam melon, by som si dala, taky zachladeny :slight_smile: :wink: Shaden, 16,5 kg :confused: :confused: :confused: to musel byt riadny rekordman :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nas by mal tiez asi 2-dnovu zivotnost :grinning:
13. júl 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi veruze viem moja :frowning2:
13. júl 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli,ahooooooooj :slight_smile:

už som pridala foto- včerajšie :wink:
13. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, som pozrela foto rodinne :wink: Sa mi straaasne paci aka ste velka rodina a ako vsade chodite spolu :slight_smile: A Lulu ako keby ti z oka vypadla a ty ako ich najstarsia sestra a nie mama...kocica si prevelika :wink: :slight_smile:

idem uz konecne domov z prace a utekam si kupit melon, ste mi veliku chut urobili :slight_smile:
13. júl 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzulka, Ďakujééém :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melon rekordman nebol, ale riadny bol - dlhy pol metra. manzelovi na farme , odkial ho doniesol, vraveli , ze raz mali taky melon, ze ked ho postavili, tak siahal dospelemu chlapovi po pas - dlhy viac nez meter

navsteva je este u nas, pri tolkych ludoch mi vzrastla aj chut do jedla :grinning: :grinning: :grinning: ked ich vidim ako im chuti ,neviem odolat ......., ale po navsteve ....... :zipper_mouth:
14. júl 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, dobry den :wink:

mimi :wink:

shaden, to nebol rekordman :confused: , ved do nasej malej kuchyne by sa ani nevosiel, my by sme ho museli konzumovat na otvorenom priestranstve :grinning: :grinning: :grinning:
A to je fajn, ze navsteve chuti, aspon mas istotu, ze si dobra hostitelka :wink: A kilecka ako prisli, tak aj odidu (tak celkom tomu az neverim, ale niekomu sa to stava :slight_smile: )
14. júl 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky :wink:

bola som s babami chvíľu na dvore sa opaľovať,mimi zdrhla po 10min,Lulu vydržala dlhšie,a ja mám príšerne spálený ksycht....ani do škôlky som nemohla,išli baby :grinning:
14. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi tak na spaleniny je dobry aloe vera gel, a nabuduce si davaj na seba vacsi pozor! :wink:
u nas by si s opalovanim nemala starosti :grinning:
tu ,cim belsia je pokozka zeny, tym je krajsia :grinning: :grinning: ludia su uz raz taky, co nemaju, po tom tuzia.
dievca na vydaj moze byt sprepacenim tupe , ale ked ma bielu plet , svetlejsie vlasy ako cierne ( blond ani nespominam) a nahodou este aj modre oci , tak na ocot isto nezostane :grinning:

dnes mame znova melony , jeden vazil 14 kg, polovicu z neho sme uz zjedli :grinning: a druhy znova vazi 16,5 kg , mnam, mnam,mnam
posilovanie cinkami naslo uplatnenie :grinning: zdvihnut taky melon si vyzaduje vytrenovane ruky :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooj včera som bola na váhe a 63 kil!!!
skoro 64.. ale 23 kíl už mám dole aaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co to? ako tu byva mlkvo v poslednom case :frowning2:

asi tu chyba ta slavna :grinning: :rolling_eyes:
16. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli, ahoj :wink:

ja som tu priebežne,len nikde nikto :unamused:
16. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok