• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
autor
no, my dnes máme tatina na fuške, stavia krb :wink: takže sme bez auta, a trčíme doma :angry:
Lulu sa chystá s kamoškou na kupko, a krpca strčím na dvore do bazéna :grinning: a asi si k nemu veru aspoň nohy po kolená vopchám :grinning: :grinning: :grinning:
a okolo 17hod dúfam, že sa mi podarí trošku si zacvičiť, mohol by ma krpec nechať :grinning:
1. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

mon, klobuk dole :wink: dojemne a krasne

mimi, pre toto sa oplati zit :wink:
2. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte,je tu niekto....asi pred mesiacom a pol som zacala chodit do posilky najprv si dam stacionarny bicykel a potm nejaka posilovacie cvicenia...ale zatial ziadna zmena,nechapem ani kilo dole a v cm uz vobec nie...chcem sa preto opytat kolko minut mam sliapat na bicykli a ako casto.... :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna chytilo pletenie z papiera, prestala som cvicit :unamused: . teraz krutim noviny, alebo stahujem z netu postupy. nezostava mi cas ani na jedenie, alebo skor na jedlo ani nemyslim :grinning: je to uz vidno aj na vahe - 1kg dole :slight_smile:
4. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaden ake pletenie?
megy a kolko cvicis na bycikli?
4. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zacinala som na 15 minutach a teraz idem 35 minut....viem ze tuky sa odburavaju az po polhodine,ale neviem na akom stupni zataze mam tocit,lebo nechcem nabrat este na objeme ale schudnut....
4. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak sa mi sem konečne podarilo nakuknúť. Pred včerom sme sa vrátili z Korfu, bolo super - chalani už odmietli s nami ísť, tak sme si perfektne oddýchli, aj oni :grinning: . U babky nemajú ťžiadne povinnosti. Bolo až tak super, že som 2kg pribrala. A stále mi chutí jesť.
4. aug 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy
pozri http://qfitko.rajce.idnes.cz/
ja som to prvy krat videla na mimibazar.cz
je to az neuveritelne co vsetko mozes urobit zo starych novin, casopisov, reklamnych letacikov .......

pekny den vam prajem :slight_smile:
5. aug 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
uz sem nik nechodi?
ci ste vsetky na dovolenke? :wink:
9. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A už sa "nezmenšujeme"? :sunglasses: Mne by sa patrilo.
11. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi kazdej ze? :slight_smile:
11. aug 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ja som po dovolenke pribrala. A že v lete sa chudne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis tak potom bola dobra dovolenka a dobre jedlo :slight_smile:
12. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi nahodne som vas prisla kuk a co citam!!! moja co sa stalo a preco plackala :confused: :pensive: napis mi co sa deje a aka spina vam zasa chcela ubliziot? :angry:
13. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIMI a MONKY uz viem o co islo......ste super kocky a cudujem sa ako taka "bestia" moze aj kludne spavat,ze ma aj kozu na tvari.....brrrrrrrrrr fuj otras :confounded: :rolling_eyes:
13. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,oprasujem nas s x....tej strany,,,kde ste? :slight_smile:
22. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahoj to tu uz nieje nic? :frowning2: :frowning2: ,alebo chudnete niekde inde?????.....
25. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau megy no ved sa cudujem, ze nikoho nikde ani mimi ani monkula proste nik :confused:
25. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mozno sa zasa cosi stalo a uz to vzdali alebo sa nechcu s niekym hadat :frowning2: :frowning2: ale skoda no....
...a tebe ako ide chudnutie?ja nic moc,snazim sa zdravsie jest,nejest tak po tej siestej siedmej a zacala som chodit na stacionarny bicykel do posilky tak na 45 minut 2-3 do tyzdna ale zatial nic.......
25. aug 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja viem ze mimi s touto strankou definitivne skoncila.....jedna nemila osoba jej stale neda pokoj a len jej ublizuje-mrcha hnusna jedna,ze ma aj kozu na tvari-a tak mimi tu uz konci

majte sa a prajeme vam krasn chudnutie :wink:
25. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja cakam kym sa nam tu ochladi , potom sa uz znova vratim k cviceniu
zatial sa snazim, aby som aspon nepribrala :grinning: vela vody pijem , a tak menej zjem, takto mi ubudlo kilo, nic moc, ale vzdy lepsie ako kilo navyse
tak snad v septembri, ked uz zacne skola sa sem baby znova vratia :slight_smile:
25. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..skoda :cry: mala som rada styl akym mimi radila...tak snad v sepembri sa to rozbehne.....ak by niekto vedel tak napiste link do ip kde chudnu tieto baby....papa
26. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenkasabinka povedz mimi nech sa sem vrati, ze mi chyba :dizzy_face: cmuk jej posielam,,,dobre?
26. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy urcite si vas mimi cita....ale pochybujem ze sa este nikedy vrati,lebo existuje nenormalne velke mnozstvo hnusnych ludi a preco musia prave aj jej ublizovat? ved nikomu nic zle nespravila.....nie ako ta mrcha nitranska co chodi po svete :rolling_eyes:

mimi mam ta rada si pokladik moj :dizzy_face:
27. aug 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, este funguje tato tema? Som myslela, ze sa medzi vas vratim...4.9.. sa nam narodila Terezka, je strasne zlata, kludnucka, pekne papa a mne sa celkom dari chudnut, zatial len kojenim :slight_smile:
18. sep 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam sa to tu rozbehne
my tu budeme mat sviatky tento tyzden, tak az skoncia a pojedia sa vsetky kolace :grinning: tak uz zacnem poctivo pracovat na zmensovani
susik , blahozelam k dcerke :slight_smile:
mne sa tak podarilo schudnut po prvom porode, asi po 3tyzd. vaha bola ako pred tehotenstvom :slight_smile:
19. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaden: dakujem :slight_smile:
no, od vcera su obidve deti chore, aj Terezka ma hroznu nadchu, tak kazdu hodinu odsavam sopliky a kojim :pensive:

mam tu mamu, dnes upiekla super strudlu, tak dohanam tie kila co som zhodila :sunglasses:
19. sep 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky :wink:

susik,gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mimikyky :slight_smile: Dakujem :slight_smile: Prave sme sa vratili zvonku. Super, ze si sa ozvala :wink:
22. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok