Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

helenkasabinka
10. jan 2010

mimi si zlata......tak zacnem aj ja naplno ale od zajtra,nech to mam pekne od zaciatku tyzdna akoze 🙂

helenkasabinka
10. jan 2010

monky veru vymyslite nieco 🙂

babulka
10. jan 2010

Jeej, stara dobra zmensovacia partia je spat 😀 Aj ja sa pridam, niekde ma napiste, lebo co som dorobila tieto svitaky nema ani u mna obdobu...a dalsia vec, musim brat hormony kvoli atopickmeu ekzemu a mam asi tak o 4 kg viac, ako som mala. takze celkovo je to tych 10 😲
Zacineam znova chodit na Zumbu, nechodila som cely december, kedze u nas je to v nakuponych centrach a nedalo sa parkovat, a aj kvoli tomu ekzemu, po cviceni sa to este zhorsovalo...teraz je to pod kontrolou...Zacala som znova delit, ale je to tazke, takze asi nabehnem na tu dietu z Komplimentu, co mi dali, len neviem, ako zvladnem to minimum sacharidov...

mimikyky
autor
10. jan 2010

ahojte 🙂

tak ja som dnes bola v robotke, aj zajtra 😝
ako teda s tým papaním???

nápady???

shaden
10. jan 2010

uz sa to tu aj pekne rozbieha 🙂 tie co este vahaju, nech dlho nerozmyslaju , zima coskoro skonci a kabaty sa odlozia!!!!!! 😀

ja som za delenu stravu, aj ked nie na 100% , niektore jedla si bez miesania nezmiesatelneho( 😀 no co som to zo seba vypotila 😀) ani neviem predstavit , ale aspon v podstate to ucinkuje , podla mna, vyborne , ale potrebuje to vydrz, a preto si tu piseme, aby sme to lahsie vydrzali, no nie?

a pohyb samozrejme, aspon 10min denne, kto si na to zvykne prida postupne 5,10 aj 20minut
ja ked dlhsiu dobu necvicim, zacinam s brusakmi . svalovka na bruchu=mensia chut do jedla , teda v mojom pripade

shaden
10. jan 2010

vecer som sa zapotila pri cviceni podla videa ,co som vcera sem dala, ani sa nezda , no fucala som jedna radost 😀
zajtra mam na plane kalanetiku , a chcela by som skusit aj pilatesa na zadok a stehna

dieta mi zatial ide, dnes som piekla kolac, mali sme navstevu, ale ani som neochutnala 🙂 ze bol vydareny sudim podla toho, ze si pytali recept 🙂
zajtra mam vitaminovy den , uz na mna caka zelena paprika, paradajky, dusena cuketa, baklazanovy salat, grapefruity, mrkva , kapusta . fiha, ale toho mame doma 😀

tak sa drzte a hlavne piste !

babulka
11. jan 2010

Ta dieta co mi dali v Komplimente je vybrona, lebo sa dobre po nej zhadzuje a je relativne pestra... az na tie sacharidy...to je moja smrt 😝 Za dva tyzdne som mala 3 kg dole, je to sice dost, ale islo to pekne a nenabrala som naspat hned, ako som s tym prestala...az neskor, v zime...samozrejme, ze som cvicila Zumbu, ta je vynikajuca 😉 Ale akonahle som sa prestala hybat a ked som musela brat tie lieky, hned som vybehla hore 😝
Nie je tu niekto z BA, kto by mi robil spolocnost na Zumbe? Chodim sama, aj ked ma to bavi, predsa len je lepsie, ked sa niekedy musim premahat, aby ma niekto dotiahol 😀

helenkasabinka
11. jan 2010

babulka napis mi prosim ta o com je ta dieta 😉 rada by som skusila,ja na vecer nabehnem na orbitrek ale musim postupne zacat,lebo som dlho necvicila 😅

chcem uplne obmedzit sladkosti a papat len chude masko a vela zeleninky....

mimi ......zacnem s tym,co si mi raz poslala,ved vies 🙂 to ze papat len netucne jedla,vela zeleniny,celozrnne a tmave pecivo,netucne biele masko,prazenicu z bielkov.......vdaka tej diete mi to islo super a perfis som sa citila-to mi najviac vyhovovalo....vdaka ze si mi to vtedy vzdy s ochotou vysvetlovala a radila co mozem a co nie 😵 😵 😵

helenkasabinka
11. jan 2010

dnes okolo 17-tej idem do mesta a behnem do tesca na nakup zeleninky,ovocia a celozrnneho peciva a aby som nezabudla,tak si aj sunku nakupim dietnu a k tomu aj syr platkovy dietny do 30% 😉

zuzu80
11. jan 2010

ahojte zenusky moje 😉 🙂
sto rokov som tu nebola, jedla som piate cez deviate, mesiac som sa telocvicni vyhybala ako upir cesnaku a vysledky sa dostavili....pneumatika zimna okolo pasu, rifle si musim zapinat po leziacky...des a hroza

taaakze od dnes zacinam, jest ako za starych cias a vecer frcim do telocvicne 😉 🙂

a dufam, ze aj nasa stara dobra zmensovacia tema pofrci ako volakedy 🙂

helenkasabinka
11. jan 2010

zuzu prave som dnes na teba myslela ze uz sem nepises,pozerala som si tuto temu od zaciatku a tak som si spomenula na stare dobre kočky co sem pisali 😉

babulka
11. jan 2010

Skusim popisat tu dietu z Komplimentu sem - pre velky uspech aj IP, aby som to nemusela velakrat vypisovat 😀
Ono ide o to, ze je tam presny jedalnicek na 28 dni, po ktorych by mali byt 6 kg dole...Je to dost za jeden mesiac, ale ako som pisala, ja som vydrzala necele dva tyzdne a dala som 3 kg dole pred dovolenkou 😉
Takze nebudem vypisovat cely jedalnicek, ale len zakladne zasady. inac je na to aj kniha, co vydala majitelka Komplimentu, neviem, ci je ju este dostat

Podstata je v dost drastickom znizeni prisunu sacharidov (teda chleba, peciva, zemiakov, ryze, cestovin, ovocia). Naopak, odporucaju sa bielkovinove jedla so znizenym obsahom tuku. Vyhodou je, ze sa je 5 x denne, da sa z toho aj celkom "nasytit", teda hlad som nemala, ale tie sacharidy mi chybali. Pre mna je to hotova katastrofa, lebo ja maso nemusim, to si radsej dam cestoviny alebo zemiaky so zeleninou. Hlavna vyhoda je ale v tom, ze vysledky su viditelne a citelne, a ak sa k tomu prida pohyb, je to super... len ja som velmi na ten pohyb ani nemala energie, kedze sacharidov (zakladnych zdrojov energie) bolo malo 😝
Takze vzorovy den:
Ranajky - krajec tmaveho chleba, natenko rastlinne maslo, dva-tri platky kuracej sunky a redkovka
Desiata - nizkotucne acidko
Obed - kalerabova polievka (bez tuku, len kalerab nastruhat nahrubo, zaliat vodou, ochutit 😝 ), kuracie prsia na tymiane a dusena zelenina k tomu (ale nie mrkva, kukurica... )
Olovrant - krajec chleba, lyzica tuniaka vo vlastnej stave a biely jogurt
vecera - cukinove leco (cukina, paradajka, paprika)

Na druhy tyzden sa na desiatu moze dat jeden kusok ovocia namiesto mliecneho vyrobku, po dvoch tyzdnoch sa moze pridat na obed namiesto masa jedno sacharidove jedlo (napr zemiaky s dusenou zeleninou alebo ryza s kyslou kapustou), ale max. dvakrat do tyzdna.
Niekomu tie sacharidy stacia, mne nie... 😕

helenkasabinka
11. jan 2010

babulka fuuuha vyzera to byt dobre len ci sa to dobre aj papa,teda nie papa ale dodrzi,ci to telo bude dobre znasat,no ja budem teda radsej pokracovat v tom,co ma mimi naucila a uz som si aj nakupila ovocie,zeleninku atd,co som vyssie pisala 😉

helenkasabinka
11. jan 2010

dnes vas je tu ako malo 😔 ☹

mimikyky
autor
11. jan 2010

už som tuuuuu bola som v robotke,Heli 😉

ahojte 🙂 🙂

helenkasabinka
11. jan 2010

mimi aha ja som zabudla ze uz pracujes a ako moja? dobre bolo?

mojko budes mi prosim ta aj nadalej tak super pomahat v dietke ako predtym? vazne moc si mi vtedy s tym pomohla 🙂 mozem sa ta spytat ak by som nieco nevedela?lebo som uz dost z toho pozabudla 😒

mimikyky
autor
11. jan 2010

heli,
jasnačka 🙂 som tu pre vás 😉 😉 ale aj vy pre mňa!!! 😉 😉
ja od zajtra nabieham na jedenie podľa toho,čo som Ti vtedy posielala, len ešte musím poriešiť ako to dodržať v robote 😖 😠

helenkasabinka
11. jan 2010

mimi presne podla toho zacinam aj ja a budem ti stale velmi vdacna ze si mi perfektnu dietku poradila,pri tom vobec ani nehladujem a mozem vsetko ale odtucnene a dietne,je to uplne pre mna vyhovujuce 😵

mimikyky
autor
11. jan 2010

super heli, som rada 🙂
zajtra po dlhej dobe budem aj cvičiť, doma...posilovačky na spodok tela a eliptikal 😉 to bude svalovica 😀 😝

helenkasabinka
11. jan 2010

mimi presne moja aj ja budem mat taku svalovicu ze az....

mozem si dat zajtra na ranajky omeletu s cibulkou a s cervenou paprikou a celozrnnou kaiserkou? 😕

mimikyky
autor
11. jan 2010

jasné, mňam raňajky 😉

a svalovicu rozhýbeme v stredu 😀

helenkasabinka
11. jan 2010

mimi suhlasim.....a musim si robit omeletu bez zltkov? 😕

mimikyky
autor
11. jan 2010

heli, ako sa to vezme...žĺtok má veľa tuku 😉 ja si dávam 1celé + 2bielky.... keď nebudeš mať v iných jedlách veľa tuku, tak kľudne

helenkasabinka
11. jan 2010

mimi dakujem,zajtra chcem robit maskovu polievku,tu co sa vari v nedelu a druhe len nejake kuraci prsia na prirodno s cesnakom 😉

mimikyky
autor
11. jan 2010

dobrá voľba,heli 😉

helenkasabinka
11. jan 2010

mimi dakujem,este som si co,to od teba zapamatala 🙂

mimikyky
autor
11. jan 2010

🙂 🙂 🙂

helenkasabinka
11. jan 2010

juj som rada ze sa to vracia do starych dobrych kolaji a nech sa tato tema rozbehne ale uz len v dobrom 😵

idem ja uz spat,tak papa a zajtra sa ukaz mimi 🙂

zuzu80
12. jan 2010

ahojte, tak vidim, ze sa tu vcera diskutovalo, Heli, Mimi, skoda, ze som vas nestihla.
Ja som vcera prezila den bez sladkosti, co je velky uspech a vecer som si riadne makla v telocvicni, takze ocokavam svalovicu ako hrom 😉
Tak nam vsetkym drzim paste, nech sa nam cm rychlo stracaju

helenkasabinka
12. jan 2010

zuzu tak gratulujem ze si vydrzala a aj posilku si zmakla 😉 sikula si....

ja uz mam po ranajkach-omeleta na cibulke a k nej natrhanu kuraciu sunku+postruhany syr karicka fitnes 20%tuku v susine a rajcina 😵 mala so mnou papa,tak mi este aj z tej trochy ujeda 😀