Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

monkula
15. jan 2010

heli, polovičná dávka prílohy a veľa zeleniny

helenkasabinka
15. jan 2010

monkul takze mozem trošičku prilohy? 😕 ok super a koooopec zeleninky si dam k tomu 🙂

helenkasabinka
15. jan 2010

ešte keby mal kto za mnňa aj cvičit 😀

helenkasabinka
15. jan 2010

papa zajtra 🙂

a mimi je kde? kam nam isla ked tu nie je? 😕

monkula
15. jan 2010

môžeš, jasné.... ale nie večer

helenkasabinka
15. jan 2010

mon to hej,viem ze nie vecer....vecer bez prilohy 😉

mimikyky
autor
15. jan 2010

ahojte kočky

ja som dnes dorazila z roboty až o 22hod, hodila som sprchu...
a práve som zbodla 5gumycucu 😀

monkula
15. jan 2010

ahoj mimi 🙂
It van a gumi maczi 😀 😀

sedmokrasska
16. jan 2010

No ahojte! Vcera ste toho teda ale dost popisali 😉 Kupil si z vas niekto sme? Ide niekto podla toho? 😅
Ja som si kupila 😎 Digitalnu vahu mam, dostala som na vianoce 😀 tak teraz mozem vsetko vazit o dusu. Ked som v stredu kupila to SME s tym kalendarom, tak som si hned zapisala, ze vazim 73 pri vyske 165cm! Dnes rano, kym ma drahy vyhnal na rozky, som sa odvazila, a ze 71! No je to mozne. A to som obmedzila len stravu vecer. A jem viacej zeleninky! Taka som rada ako blcha.

Mon, ja neivem, ci niekedy budem mat 55 kg, ale budem rada, ked budem mat 60kg 😅 Na VS som mala normalne okolo 60/58 kg, ani vela ani malo, tak akurat som sa citila. Takze moje ciel je kdesi tam, dostat sa opat do normalu, a obliekat si normalne veci, sukne, minisukne. 😀 Budem velmi rada, ked sa nam to vsetkym podari! 😎
Mon, dakujem Ti za tip na spenat. A vies mi povedat aj v ktorom obchode sa da zohnat prosim ta? Inak aj mne bavi velmi talianska kuchyna! Mam zopar pravych tal. receptov. A ktore cestoviny pouzivas, ked robis tal. spagety napr.? Ja barrila! Tie su uznasne, al dente! Mnam, ja som cestovinovy maniak. Ale teraz budem potrebovat nejaky fajn recept, ktory budem moct jest, ale bude aj zdravy! 😝

monkula
16. jan 2010

sedmi, ja ho kupujem v Bille. A špagety používam tiež kupované v Bille - Spighe di campo, sú úžasné stoja okolo 70 centov 😉 😉
Mám tip na úžasné špagety, ale nie sú diétne, tak nebudem robiť chute,a le určite ten recept poznáš 😉

sedmokrasska
16. jan 2010

Juuuj mon, napis mi 😎 pls, co ked nepoznam 🙂

sedmokrasska
16. jan 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/kaloricke-h...

nasla som skvelu stranku, kde je su napisane kal. hodnoty potravin, to sa nam zijde, nie? 😅

monkula
16. jan 2010

Už papám podľa sme 😎
Sedmi - Spaghetti Carbonara 🙂

sedmokrasska
16. jan 2010

Aj ja, ale dnes som si dala na ranajky ranajky z ineho dna 😎 lebo som doma mala len jogurt, a namiesto bananu som si dala jablko. 🙂 to som ale vynaliezava. No karbonara su skvele. Ale mojeoblubene su asi aglio el olio, ci ako sa to pise 😎 cesnak ja mooozem 😀

sedmokrasska
16. jan 2010

Neviem, ako dnesok dodrzim, lebo sme pozvani na obed 😅 bude faz. polievka 😠 co mam robit? 😨

monkula
16. jan 2010

aglio di olio, cesnakový olej... 😉
tie nepoznám, ale daj, cesnak milujem 😀

sedmokrasska
16. jan 2010

dam si za naberacku? a co potom??? 😕

monkula
16. jan 2010

sedmi, čítala si SME? naučte sa odmietnuť, nie je to hanba... 😉 😉

sedmokrasska
16. jan 2010

no na olivovom oleji oprazis cele strucky cesnaku, množstvo podla chuti, nechas kusok vychladnut olej, zatial spravis spagety, ja robim tie barrila, a potom to zalejes, na zaver tam das mozzarelu syr pokrajany na male kusky, a uz na tanier cerstvu paradajku - ja davam cherry paradajky, a este klasika oregano a kusok morskej soli. A tie cesnaciky pekne do chrumkava, ale nemozes ich nechat v oleji, lebo by zhorkli, takze potom rychlo vybrat a pridat rovno na spagety 😝 mnaaaam

sedmokrasska
16. jan 2010

Rozmyslam, a co teda mam dnes dat? moment idem si po jedalnicek 😎

monkula
16. jan 2010

aha, takže vlasten do toho oleja len vypražím cesnakovú chuť? 😀

sedmokrasska
16. jan 2010

mon, co budes mat dnes na obed? 😕

sedmokrasska
16. jan 2010

nie, pridas potom aj ten cesnak, a to mam na tom najradsej, je taky chrumkavy, dnu je makky, skvely proste 😅

sedmokrasska
16. jan 2010

Inak dneska pekne pijem zihlavovy cajik, mnam 🙂 a kdeze su ostatny? hm? asi uz varia obediky 😀

monkula
16. jan 2010

no veĎ ten varený karfiol so zemiakmi... len som nepochopila, čo do čerta mám urobiť s tými vajciami, uvariť natvrdo? alebo čo? 😅

sedmokrasska
16. jan 2010

http://www.bonduelle.cz/rec.php?id=305 toto vyzera skvele, ale asi to teraz pre nas nie je vhodne, ze? 😎

sedmokrasska
16. jan 2010

to mas asi k tomu, ako prilohu 🙂

sedmokrasska
16. jan 2010

http://www.bonduelle.cz/rec.php?id=221

ale toto vyzera fakt dobre, a ani ta hodnota nie je az taka velka 😅

mimikyky
autor
16. jan 2010

Ahojte kočky

dnes v noci som brúzdila po dlhej dobe po nete, a nedá mi nenapísať!!!

dnes večer- v noci prepadli môjho Denisa pri kulturáku dvaja pankáči , skočili na neho zozadu, zvalili na zem, spadol na chrbát, dokopali ho do brucha, má škrabanec na líci, bolí ho zub, hánky má krvavé, veľmi ho bolí brucho a chrbát. Zavolala si 112 a povedali mu, že keď vie chodiť, nech ide na pohotovosť :shock: :shock: :shock:
potom tam za ním došiel muž a poslali ich na kramáre na ultrazvuk brucha, a teraz leží doma a máme ho sledovať, či nemá vnútorné zranenia, krvácanie...
policajti povedali, že je zbytočné to aj hlásiť :shock: :shock: :shock:
bundu má komplet roztrhanú, a inak mu nič neukradli...

helenkasabinka
16. jan 2010

mimi ty kokso to je sila aki chrapuni chodia po svete ☹ a to preco ho napadli do kelu? jaj ha prajem mu,nech sa rychlo z toho dostane a vela stastia aby to bolo dobre...je dobre ze isiel na pohotovost,aspon ho pozrel lekar ☹ moja je mi ta luto,ze mas taketo starosti a trapenie ☹