• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
domy, prosim ta, a aku mas vysku? :sunglasses:

ja som coky nevidela, ani nepamatam. ale neviem preco, tieto dni mi nic sladne ani nechyba. :fearful:

dufam, ze vsetky zvladneme tento boj s kilami navyse, a budeme konecne spokojne s nasou postavou. :slight_smile:
20. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halo halo, je tu niekto? :wink:
20. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmokraska...164 :sweat_smile: ako ty :slight_smile: čo budeš mať zajtra na obed? :slight_smile:
20. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam asi o centi viacej :sunglasses:

a zajtra na obed, no vobec netusim... mozno nejaky salatik s tuniakom? neviem este... co ty? :grinning:
20. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tuuuuu ale nejde mi pridať príspevok!!!!!!
20. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to mimi? :confused:
20. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, skúšala som a vyšlo to až na 7mi krát :angry: :angry:
20. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis, ako to funguje :unamused:

ako sa inak mas? hm?
20. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ahoj :slight_smile:

sedmokraska... ja chcem zajtra asi zemiaky :slight_smile: možno zase so špenátom :grinning: :sunglasses: to je moje :dizzy_face: a ten tuniakový asi aj ja niekedy vyskúšam :slight_smile:
20. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si planujem dat tam co mam doma, ako zeleninku. inak skusala niektora z vas uz pouzit nejako avokado? :sweat_smile:
20. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no,nič moc... dnes som spala až do 17hod!!!! aj zajtra mám ešte voľno,ale som príšerne grogy :pensive: :frowning2: :cry:
tak ti posielam pozitivnu energiu :dizzy_face:
sedmokraska.... my robíme iba pomazánky avokádové :sweat_smile:
20. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cim? ako to vlastne chuti? lebo chcem vyskusat, len sa neviem odhodlat... :sunglasses:
20. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedmokraska...mne to moc nechutí :sweat_smile:
20. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj... no dufam, ze mne bude :wink: mimi, a ty si to este nerobila?
20. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie,ešte som veru neskúšala
20. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, idem ja vyskusat asi zajtra. v tescu maju za 14 sk kus. :wink:
20. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klasika....ja mám voľno,a nikde nikoho :angry:
21. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, nesmut, aj ja som tu :sunglasses:
21. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som práve doobedovala :rolling_eyes: nebolo predtým času :unamused: mala som zemiakovú kašu :slight_smile: a zajtra si asi spravím cestovinky len neviem aké :confused: nehodíte nejaký tip? :wink: ďakujem :slight_smile:

sedmokraska...chutilo ti avokádo? :sweat_smile:
21. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:fearful: :rolling_eyes: :confused: :pensive:
21. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja to tu vzdávam... o cvíľu mi končí voľno :angry:
21. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimikyky, ved som ti rano napisala, ze som tu. a sni nic nenapisala :frowning2:
21. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dlho som nic nepisala, prazdninujeme v plnom prude :grinning: chodime po navstevach, a potom su zas navstevy u nas. treba vsetkych stihnut navstivit kym zacne skola. potom sa decka len ucia, ucia a zas ucia, a ked je vikend tak zase maju tolko prace na doma,projektov,ze znova sedime doma :unamused: co uz, snad sa im potom v zivote potvrdi : tazko na cvicistu, lahko na bojisku
dcera par krat aj cez prazdniny isla do skoly, vcera mali stretnutie s kozmonautom Jeffrey Hoffman, tak maju zazitky, pozozpraval im ako bolo vo vesmire
mimikyky, dufam, ze Denis je uz v poriadku, rozum sa zastavuje ,ked daco take pocujem.......
drzte sa baby!!!!!!! ja sa k vam vo februari znova pridam
22. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj casto ,ked pozeram stranky s cvikmi, vidim cviky z kalanetiky pod roznymi nazvami, odporucaju ich ako ucinne! sedmokrasska skusala si ich ?
ja si tak aspon 3x do tyzdna celu zostavu zacvicim, s jedlom je to teraz horsie......
22. jan 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zmensovacky, nestiham velmi pisat, ale citam vas :grinning:
Ja hlasim prvy uspech s mojou modifikovanou delenou stravou smrncnutou Kompliment dietou :grinning: Za dva tyzdne dole 2,1 kg, z objemov 2 cm boky, 3 cm pas a 2 cm stehna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nasla som si asi ucinny kompromis malo sacharidoveho Komplimentu a delenej stravy, nebyvam hladna a vyhovuje mi to, ze nemusim stale varit ako besna (co som pri komplimente musela, a to bolo na prasky, stale stat pri hrncoch). Stale Zumbujem, aj ked zatial iba pozvolna, 1-2 krat do tyzdna plus stepper doma a ked sa mi chce, tak brusaky...tak mi drzte palce, aby som nepovolila a hlavne, aby sa mi nevratil atopak, lebo ak zas budem musiet brat KS, tak ma slahne :confounded:
23. jan 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! nasla som nas!!!!!!!! na 10str.
ako sa vam dari?
po prazdninach sa dostavam do skolneho stereotypu. po dnesku tusim aj viac cvicenia pridam, lebo to na mna funguje!!!!! kalanetika ,podrepy,vypady, push-ups, posilovanie cinkami, cviky na lopte..........aj ked som troska pribrala ( brrrrrrrr v tej zime co sme tu mali sa cokolade,kolacikom nedalo odolat :grinning: ) rifle aj nohavice z mensieho obdobia uz niesu prilis obtiahnute, aj zapnut sa daju :slight_smile: minuly rok pri tej istej vahe to neslo, takze ma to dnes povzbudilo a pridala som k tomu aj oddelenu stravu, dufam ze mi to nadsenie vydrzi az dovtedy ,ked bude vaha ukazovat o 4-5kg menej :slight_smile:
tak vas este raz pekne pozdravujem a ozvite sa
10. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,tak nas vitahujem asi zo 4strany aby sme nezapadli,,,dlho som nepisala lebo mi nesiel pocitac a tak no jedno sdruhym :slight_smile:
13. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok