Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

sedmokrasska
20. jan 2010

domy, prosim ta, a aku mas vysku? 😎

ja som coky nevidela, ani nepamatam. ale neviem preco, tieto dni mi nic sladne ani nechyba. 😨

dufam, ze vsetky zvladneme tento boj s kilami navyse, a budeme konecne spokojne s nasou postavou. 🙂

sedmokrasska
20. jan 2010

no halo halo, je tu niekto? 😉

domyyy
20. jan 2010

sedmokraska...164 😅 ako ty 🙂 čo budeš mať zajtra na obed? 🙂

sedmokrasska
20. jan 2010

no ja mam asi o centi viacej 😎

a zajtra na obed, no vobec netusim... mozno nejaky salatik s tuniakom? neviem este... co ty? 😀

mimikyky
autor
20. jan 2010

ja som tuuuuu ale nejde mi pridať príspevok!!!!!!

sedmokrasska
20. jan 2010

ako to mimi? 😕

mimikyky
autor
20. jan 2010

no, skúšala som a vyšlo to až na 7mi krát 😠 😠

sedmokrasska
20. jan 2010

tak vidis, ako to funguje 😒

ako sa inak mas? hm?

domyyy
20. jan 2010

mimi ahoj 🙂

sedmokraska... ja chcem zajtra asi zemiaky 🙂 možno zase so špenátom 😀 😎 to je moje 😵 a ten tuniakový asi aj ja niekedy vyskúšam 🙂

sedmokrasska
20. jan 2010

ja si planujem dat tam co mam doma, ako zeleninku. inak skusala niektora z vas uz pouzit nejako avokado? 😅

mimikyky
autor
20. jan 2010

no,nič moc... dnes som spala až do 17hod!!!! aj zajtra mám ešte voľno,ale som príšerne grogy 😔 ☹ 😢

sedmokrasska
20. jan 2010

tak ti posielam pozitivnu energiu 😵

domyyy
20. jan 2010

sedmokraska.... my robíme iba pomazánky avokádové 😅

sedmokrasska
20. jan 2010

a cim? ako to vlastne chuti? lebo chcem vyskusat, len sa neviem odhodlat... 😎

domyyy
20. jan 2010

sedmokraska...mne to moc nechutí 😅

sedmokrasska
20. jan 2010

jaaaj... no dufam, ze mne bude 😉 mimi, a ty si to este nerobila?

mimikyky
autor
20. jan 2010

nie,ešte som veru neskúšala

sedmokrasska
20. jan 2010

no nic, idem ja vyskusat asi zajtra. v tescu maju za 14 sk kus. 😉

mimikyky
autor
21. jan 2010

klasika....ja mám voľno,a nikde nikoho 😠

sedmokrasska
21. jan 2010

mimi, nesmut, aj ja som tu 😎

domyyy
21. jan 2010

ahojte 🙂 ja som práve doobedovala 🙄 nebolo predtým času 😒 mala som zemiakovú kašu 🙂 a zajtra si asi spravím cestovinky len neviem aké 😕 nehodíte nejaký tip? 😉 ďakujem 🙂

sedmokraska...chutilo ti avokádo? 😅

mimikyky
autor
21. jan 2010

😨 🙄 😕 😔

mimikyky
autor
21. jan 2010

tak ja to tu vzdávam... o cvíľu mi končí voľno 😠

sedmokrasska
21. jan 2010

no mimikyky, ved som ti rano napisala, ze som tu. a sni nic nenapisala ☹

shaden
22. jan 2010

ahojte 🙂
dlho som nic nepisala, prazdninujeme v plnom prude 😀 chodime po navstevach, a potom su zas navstevy u nas. treba vsetkych stihnut navstivit kym zacne skola. potom sa decka len ucia, ucia a zas ucia, a ked je vikend tak zase maju tolko prace na doma,projektov,ze znova sedime doma 😒 co uz, snad sa im potom v zivote potvrdi : tazko na cvicistu, lahko na bojisku
dcera par krat aj cez prazdniny isla do skoly, vcera mali stretnutie s kozmonautom Jeffrey Hoffman, tak maju zazitky, pozozpraval im ako bolo vo vesmire
mimikyky, dufam, ze Denis je uz v poriadku, rozum sa zastavuje ,ked daco take pocujem.......
drzte sa baby!!!!!!! ja sa k vam vo februari znova pridam

shaden
22. jan 2010

http://health.yahoo.com/experts/healthieryou/14...
tu su typy ako na ploche brucho

http://health.yahoo.com/experts/healthieryou/13...
typ na 10min precvicenie celeho tela

shaden
22. jan 2010

ozaj casto ,ked pozeram stranky s cvikmi, vidim cviky z kalanetiky pod roznymi nazvami, odporucaju ich ako ucinne! sedmokrasska skusala si ich ?
ja si tak aspon 3x do tyzdna celu zostavu zacvicim, s jedlom je to teraz horsie......

babulka
23. jan 2010

Ahojte zmensovacky, nestiham velmi pisat, ale citam vas 😀
Ja hlasim prvy uspech s mojou modifikovanou delenou stravou smrncnutou Kompliment dietou 😀 Za dva tyzdne dole 2,1 kg, z objemov 2 cm boky, 3 cm pas a 2 cm stehna 😵 😵 😵
Nasla som si asi ucinny kompromis malo sacharidoveho Komplimentu a delenej stravy, nebyvam hladna a vyhovuje mi to, ze nemusim stale varit ako besna (co som pri komplimente musela, a to bolo na prasky, stale stat pri hrncoch). Stale Zumbujem, aj ked zatial iba pozvolna, 1-2 krat do tyzdna plus stepper doma a ked sa mi chce, tak brusaky...tak mi drzte palce, aby som nepovolila a hlavne, aby sa mi nevratil atopak, lebo ak zas budem musiet brat KS, tak ma slahne 😖

shaden
10. feb 2010

ahojte! nasla som nas!!!!!!!! na 10str.
ako sa vam dari?
po prazdninach sa dostavam do skolneho stereotypu. po dnesku tusim aj viac cvicenia pridam, lebo to na mna funguje!!!!! kalanetika ,podrepy,vypady, push-ups, posilovanie cinkami, cviky na lopte..........aj ked som troska pribrala ( brrrrrrrr v tej zime co sme tu mali sa cokolade,kolacikom nedalo odolat 😀 ) rifle aj nohavice z mensieho obdobia uz niesu prilis obtiahnute, aj zapnut sa daju 🙂 minuly rok pri tej istej vahe to neslo, takze ma to dnes povzbudilo a pridala som k tomu aj oddelenu stravu, dufam ze mi to nadsenie vydrzi az dovtedy ,ked bude vaha ukazovat o 4-5kg menej 🙂
tak vas este raz pekne pozdravujem a ozvite sa

lucxy
13. feb 2010

caute,,,tak nas vitahujem asi zo 4strany aby sme nezapadli,,,dlho som nepisala lebo mi nesiel pocitac a tak no jedno sdruhym 🙂