Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

mimikyky
autor
13. feb 2010

ja som to TU už vzdala

shaden
16. feb 2010

🙂 ahojte 🙂
mimi a preco?
ja si myslim,ze len kvoli tej zime ,co tam mate, sa vam este nechce nabehnut na zmensovanie
inak my sme tu mali asi tak 2 tyzdne poriadnu zimu(s vasou sa to aj tak neda porovnat)a veru sa mi ani z postele nechcelo 😀 😀 😀 ale uz je nadherna jar - jasno27 C, stromy kvitnu

shaden
21. feb 2010

ahojte 🙂
ako sa mate? co robite? nepridate sa znova do partie?
na fore sa to uz zacina rozbiehat . isto sa aj u vas otepluje a kabaty uz bude treba odlozit, tak co vy na to?
s kalanetikou som zatial spokojna,ale aj tak by sa mi zislo viac pohybu , asi viac z domu by trebalo ist, nech nesedim pri pc 😀

shaden
22. feb 2010

ahojte!
ja som optimista 🙂 stale verim ,ze sa to tu rozbehne.
dnes som sa premohla - cvicila som uz rano. dufam,ze sa to stane pravidlom

exxie
17. jan 2011

citam tu same super rady..dost mi pomohli niektore dik... 🙂 raz som uz schudla skoro 9 kil..mam 165cm a vazila som 71 teraz vazim 63 cca...skusala som kadeco tych 8,5 kila som schudla za 2 mesiace.ak mozem poradim vam moj osobny trik ktory mi dost velmi pomohol. sacok mrazenej zeleniny. ked ma chytil vecer hlad uvarila som si sacok mrazenej zeleniny,aj dva...nastruhala na to trosku syra...taky vareny hrasok s roztopenym syrom navrchu alebo brokolica s mrkvickou..chuti to perfektne,je to teple jedlo.ziadne chrumanie zeleniny do ktoreho sa mi nechce (aj ked jasne ze surova je zdravsia)..pripadne som si k tomu urobila naprirodno kusok kurata..tu zeleninu som jedavala vacsinou na veceru..alebo ked som mala nezmyselny hlad vecer a tak.ked sa k tomu podusi kura a obleje sa ta zelenina omackou zas to ma inu chut..atd...a hlavne je to TEPLE.takto som schudla.kym som chudla tych 9 kil nebola som ani sekundu hladna a citila som sa dobre ako nikdy predtym.

zuzanka21
10. sep 2012

🙂 Ahojte dievčence, ktoré ste z BA (bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte 😉 Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím Je to kurz zdravia, výživy a zdravého chudnutia, žiadne tabletky na chudnutie ak chcete vedieť viac tak IP Je to naozaj účinné ja som takto zhodila už 10kíl.
Alebo ak by ste chceli pribrať pár kíl a vyformovať si postavu tiež vám viem pomôcť