Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

mimikyky
27. jún 2009

myslím si, že už prešiel dosť dlhý čas po "búrke" a môže zase vyjsť slniečko 🙂 🙂 🙂

moje verné zmenšovačky♥♥♥, ďakujem moc za Vaše krásne IP 🙂 , a plním Vaše prosby,

takže som tu iba pre Vás 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

shaden, ale to sú naozaj účinné cviky 😉 aj ja ich mám rada 😉

sticker, mňa budú zajtra 😀

monkula
28. jún 2009

no, pezinská baba, to je úžas.... 😝 😝
a ešte sme zistili, že cez Babu je to k našim bližšie, než cez BA, tak pred cestou pijem, alebo žujem... 😝

juzienka
28. jún 2009

k tej puberte 10 ročných - zapájate už slečny aj do domácich prác? S týmto sme bojovali doma dnes - som je nakázala doniesť prádlo a padla hláška, či má už robiť doma úplne všetko - a ja nemám mať stresy?

Najhoršie na tom je , že prcek si pamätá tie je hlášky a pak ich veselo používa aj on...

monkula - sacharidové vlnky???

sticker
28. jún 2009

Mimi prosím ťa, kde si hádzala linky na tie cviky? Ja som si to vytlačila bez odkazov a ani za ten svet to neviem nájsť.... Myslím cviky na ramená... Moc ďakujem 🙂

monkula
28. jún 2009

juzienka, ježiiiiiš, prepč, tu máš zlatko:
článok o tom, čo sú sacharidové vlny:
http://www.sportujeme.sk/view.php?cisloclanku=2...

no a keďže vás ľúbim, prepíšem sem aj jedálniček:

1. deň: cca 50 g sacharidov
- 3 vajcia, 3 dcl mlieka
- kuracie prsia, zelenina
- tuniak v konzerve
-netučný tvaroh s jogurtom

2. deň: cca 100 g sacharidov
- 3 vajcia, 3 dcl mlieka
- kuracie prsia, zelenina, pol sášku ryže
- tuniak v konzerve, zelenina
-netučný tvaroh s jogurtom

3. deň: cca 150 g sacharidov
-3 vajcia, 3 dcl mlieka, malé celozrnné pečivo
- kuracie prsia na vode, zelenina, pol sáčku ryže
- tuniak v konzerve, cestoviny

4. deň: cca 200 g sacharidov
- jogurt, cornflakes, 50 g
- kuracie prsia, zelenina, sáčok ryže
- kuracie prsia, zelenina, pol sáčku ryže
- tuniak v konzerve
- netučný tvaroh s jogurtom, cca 15 piškótov

5. deň: cca 300 g sacharidov
- 3 dcl mlieka a cornflakes 50 g
- kuracie prsia na vode, sáčok ryže zelenina
- tuniak, zelenina
- kuracie prsia, sáčok ryže zelenina
- netučný tvaroh s jogurtom, banán, 20 piškótov
- podľa výberu

6. a 7. deň maximium, jedzte čo chcete, bez obmedzení

Zásady: biele pečivo vôbec, ak už, tak celozrnné, sladdké veci vôbec, ak musíte, tak po cvičení, ovocie, áno, ale pozor, je tam veľa sacharidov...
Doplnky: multivitamín, antioxidanty, čiže zelený čaj, proteínový nápoj, spaľovač tukov


tak je to trošku jednotvárne, ale veľmi to pomáha, upozorňujem na vedľajšie príznaky, únava, z nedostatlu sacharidov a podráždenosť...
My sme to min. rok dodržiavali celá partia z posilovne, no v stredu sa všetci navzájom vraždili

som ti to sem skopírovala, nechce sa mi to písať znova....

sticker
28. jún 2009

Mon a naozaj vydržíš držať dva týždne tú diétku? Ja viem, že 6 a 7mi deň je "rozprávka", ale aj tak.....

sticker
28. jún 2009

My ideme v piatok na stretko a tak sa chcem aspoň trochu doladiť, keď už nič iné so sebou nespravím 😝 . Navyše pred menzesom som ako balón, tak je to o to ťažšie 😠 😒

monkula
28. jún 2009

sticki, jahhorší je asi ten druhý deň...... v stredu už máš celozrnné pečivo 😀 😝
ale vydržím, mám motiváciu.... 😀 dala som si urobiť tetovanie, tak nechcem, aby som mala krásne tetovanie na hnusnom tele.... 😝

juzienka
28. jún 2009

No pred menzesom som aj ja 😎 , už mám 5 dní po termíne a nič 😠

juzienka
28. jún 2009

monkulka - ďakujem, aký je v priemere váhový úbytok,ale je to skorej na naštartovanie metabolizmu?

sticker
28. jún 2009

No pre mňa je najhoršie vypiť tie 3dcl mlieka. MInulý týždeň som to skúšala a neskutočne som trpela 🙄

monkula
28. jún 2009

juzienka, ja som od pondelka dala dole kilo a centimeter cez brucho..... ale pomeriam sa v stredu, ako mmi radil MM a napíšem presné čísla... 😉

mimikyky
autor
28. jún 2009

juzienka,
odkáž jej,že moja 10r pravidelne skladá prádlo, žehlí, vysáva, pomáha v kuchyni, upratuje, nakupuje, zájde do škôlky pre malého,a dokonca s ním aj von 😉 a to už nejaký ten rôčik-dva 😉

monkula
28. jún 2009

sticki, to fakt?
ja mlieko milujem, minule sme s deťmi vydojili pri TV lliter mlieka 😀

juzienka
28. jún 2009

je tu niekto , kto robí dajaký súpis ubudnutých kg, cm?

sticker
28. jún 2009

Ja nepijem mlieko vôbec 😒 . Minule som chcela kakao dopiť po malej, ale len som to ovoňala a už som to aj vyliala....aspoň syry jem 😅

sticker
28. jún 2009

Mon keď je tam tuniak a potom tvaroh s jogurtom... musím oboje? Nestačí si vybrať jedno? Mne to nejako nevychádza časovo... či nemôžem jesť "iba" trikrát za deň....

felicia1
28. jún 2009

ahojte
idem vas precitat 😝

monkula
28. jún 2009

sticki, pripznám sa, ani mne to niekedy nevychádzalo časovo.... hlavne tie posledné dva dni, až 6.jedál, to nestíham 😀

juzienka
28. jún 2009

Ani mne nerobí mlieko problém , hlavne studené mám veľmi rada - a kedysi dávno pred 30 kg som ho píjavala namiesto večere 😀

monkula
28. jún 2009

hej, studené mliečko, mňam.... MM miluje kombináciu, studené mlieko, horúca bábovka... 😀

sticker
28. jún 2009

Baby keď čítam o studenom mlieku, mám zimomriavky 😅 bŕŕŕ. No 6krát denne....to si neviem veru predstaviť. Budem sa aspoň snažiť nebyť hladná 😀. Ale teda prvé dva dni budem určite hladná v kuse 😀

mimikyky
autor
28. jún 2009

sticki IP 😉

monkula
28. jún 2009

sticki, mlieko len ráno.... 😕

mimikyky
autor
28. jún 2009

no, ja som sa rozhodla, že to skúsim od zajtra...........aj napriek cukru 😒 😝

monkula
28. jún 2009

mimi, držím palce, keď budeš mať muky, prezvoň 😀

sticker
28. jún 2009

Hej mon ale to jedlo 6krát za deň.....to je na mňa dosť 😝

monkula
28. jún 2009

sticki, aj na mňa.... ale to len štvrtý a piaty deň....
ale prsia mi už slušne liezli na nervy.... 😝

juzienka
28. jún 2009

mimikyky - no aj ja som dumala, že od zajtra ale MM je Péťa a tak neverím, že ja na tuňákovy a oni na pizze

mimikyky
autor
28. jún 2009

ja som si práve vytiahla cecíky z mrazáku 😉