• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zmenšovačky ♥♥♥ stará partia ♥♥♥ - voľný pokec

10. septembra 2012 
Snáď to zvládnem.... :slight_smile: Idem do sprchy a spať.... Ale celkom sa teším na zajtra :sweat_smile: . Už len keby aj hormóny spolupracovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
28. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juzienka - tuniaková pizza :grinning: :slight_smile: to je kompromis, však? :slight_smile:
28. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ale ste to tu rozbehli za dnešný deň :grinning: ,mimi používaš stále ten zázrak celulles :unamused: Ja aj ked cvičím brucho, podbruško mi ostáva :angry: , stále tam mám taký tukový vankúš. rozmýšľam, či keď to budem používať pravideľne,či to pomôže. Zatiaľ som to používala len na nohy a boky aj to tak sem tam :sweat_smile:
28. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juzienka, no, to by bolo asi kruté :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cecíky z mrazáku????
28. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj oli, vitaj :wink:
priznám sa, že teraz som na tokašľala,ale od zajtra fachčím ako drak: strava,cvičko,krémiky,masážičky... :grinning: :grinning:
ja len na stehná som s ním behala..........

a myslím si, veď sa poznáme naživo, že u Teba to bruško naozaj chce dať dolu ten tukvankúšik kardiom, a posilovaním :wink: skús, aspoň 2týždne :wink: apotom uvidíš.........a ako s kojením? zápal prešiel???
28. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ak sa budem vyhovárať stále na dajaý sviatok v rodine, tak veru tie čižmy nebudú ani túto zimu .
Zato ak MM ukážem že sa držím, tak podporí.... bo už viacej razí som ho mojimi pokusmi nepresvedčila a to na sebavedomí nepridáva
autor
juzienka, preklad: kuracie prsia som si vybrala na zajtra rozmraziť :wink:
tak som docitala

mon,tak ste maly dnes perny den

my u maminy,zjedla som 3 male polky chlebicky a male prsicko kuracie,u svagriny jedne zakusok,boli sme na kolotococh,prisli sme domov ja sa prezliekla do cvicebneho uboru :grinning: a sup na stper,bola som 25 minut,islo mi to super a moj muz nechapal,ako zo mna tecie :grinning: vidim,ze nie som sama,ktora mala vykend brutalny

mimi no my dve sme boli na pokraji s nervami asi ,ze? :grinning: tak my sme do seba ladovali .........ale ja od zajtra drezura,za 2 tyzdne odchadzame do tatier a ja chcem 2 kila dat doleeeeee,tusim po tom,no budem makat jak diva,a co som chcela este?mmmmmmmzabudla som........

som rada,ze je nas tu tolko

a ja si hodim foto hodim do albumu,ked sa zmaze,zmaze,ked nie ,nie,ale dlho ho tam nebudem mat,moje didi nemusi kazdy ocumovat :grinning:

mimi,tak si mala dnes ip?dufam,ze si sa zasmiala nad nimi
28. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a 1.7 mam meniny a ja si nedam nic do ust co by som nemala :grinning:
28. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéžinku mimikyky asi mi stojí niekto na dráte - mám ich vonku ja ja :wink:
28. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
feli,
veru, nervy sú potvora :angry: a neboj, Ty to zvládneš do tej dovči :wink:
aj ja scééééééééém dovčúúúúúúúúúúú :frowning2: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kašlem na IP od osôbky s pivom, na Vaše nieeeeeeeee :wink:

aj ja si urobím albumček,keď bude času troška
28. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... vypínam, závislák mi trhá myš z ruky.
Počas dňa vás budem iba čítať, napíšem až z domu... ahojte
28. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juzienka, to je ok :grinning:
a neboj, muž uvidí,že sa zmenšuješ,a podporí Ťa na 100% :wink:
28. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juzienka, avooooooooooooooj :wink:

sticki, dobrúúúúúúúúúú :wink:
28. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi :grinning: tak to je nieco ako stale som na tom istom,ja sa bojim dat do seba nejaky alkohol,straaaaasne sa z neho pribera a hlavne z cerveneho,ale na dovce sa chcem opit so svagrinou ale ja len z cerveneho ale na druhy den pojdeme na teryho chatu,na zamokovskeho urcite takze vypotim
28. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zápal prešiel, chcela som prestať aj kojiť pri tej príležitosti. Malej ale idú naraz dve stoličky, malá horúčky 2dni a nechce nič jesť, len sa cickať a cickať :slight_smile: takže kojím ďalej. Dnes som robila tú tortu a pri ozbobovaní a varení krému som stále olizovala krém, no normálne som presladená :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aj ja chcem od zajtra začať zas na tvrdo dodržiavať stravu a hlavne cvičiť. :slight_smile:
28. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
28. jún 2009 o 22:26 • mimikyky
autor
oli, super že zápal prešiel :slight_smile:
aj ja pri pečení ochutnávam..........a keby si robila tú čo si chcela, tá je ešte sladšia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veď od marca si sa dosť zmenila, teraz to pôjde tiež,ďalej........len ten telocvik :wink:
28. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi chapenzi,prklepy a chcela som nieco ine napisat,to,ze ked niekto pije pivo tak nechapem ako moze niekto tak chudnut?ved to sa bije,ci nie?
28. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli, nám odporúčali biele vínko pri chudnutí,že?
28. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja sa hlásim z prechádzky u naspäť.
Mimi som sa rehlila že cecíky :grinning: .
Nič zlatíčka ja idem bubať už som hrozne unavená. Tak dobrú nocku vám prajem.
28. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
danciacik, ale veď sú,nie???
dobrúúúú :wink:
28. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
feli, presne to ma napadlo, ale už nebudem rýpať... je mi to jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no, idem spať.... deti spia, ja som spala len 5 a pol hodiny a 100 km za mnou, ozaj, ako tak lialo, tak Chiara stále vyliezala spod dáždnika, nechala si kvapkať na hlavu a hlásila mi, že si umýva pasy :grinning: :grinning: tak ja ju doma češem a ona mi zmokla a celá zbrčkavela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no, dobrú noc, chudnutiu zdar a ruky preč od sladkostí... heeeeeeeeeeeeeeš :slight_smile:
28. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik dobru noc

mimi,moja teta si mohla dat na narody ked nechcela pribrat dva dvojdecove striky a dost ,nepribrala,ale ked vypila 8 piv tak mala kilo hore a neslo sa ho tak lahko zbavit
28. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon,aj krpec bol dnes brčkoš ako ovečka :grinning:

dobrú,a poslúchnem........teda aspoň skúsim, sľubujem, teta mon :wink:
28. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula tak,tak nebudeme radsej rypat,
ale aj tak rzum sa mi zastavuje.......... :grinning:
28. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hurá,krpec už spí :slight_smile:
28. jún 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do hajan,papa,zajtra
28. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak, idem aj ja sprchu zmáknuť,a potom sa zababuším pod perinu,a pôjdem snívať o tom, ako zvládnem zajtra len tak málo sachrov :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nocku, krásne sníčky :slight_smile:
28. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok