Zumba a chudnutie

veronika9797
19. jan 2014

Áno, je tu už taká téma, ja viem, ale je to otázka, takže jeden koment a dosť, čo si myslím, že je zlé.... v diskusii si môžeme poradiť a povedať svoje skúsenosti ohľadne chudnutia so zumbou.....práve na to mierim...... začala som zumbovať každý deň po 45 min..... vyhadzujem z jedalníčka sladké malinovky, už len čistú vodu....a musím si upraviť aj stravu....aké máte s ňou skúsenosti vy? schudli ste so zumbou? ak áno, za koľko, koľko a ako? 🙂 ďakujem

pingu1
19. jan 2014

ja som so zumbou neschudla, ale som sa dobre vytvarovala. zvlast v pase

veronika9797
autor
23. jan 2014

@pingu1 hmmm, a ako casto adlho si cvicila?

pingu1
23. jan 2014

2,5 roka 2x tyzdenne

sjuzan77
23. jan 2014

Ja som cvicila zumbu rok, 2-3x do tyzdna po 2 hodiny,stravu som nijako neupravovala, len som vylucila sladke malinovky a schudla som 7 kil + bolo viditelne vytvarovanie postavy v oblasti brucha, stehien a zadku. To sa potom obliekali bikiny 😀 ale zavisi asi aj od trenerky, my sme mali fakt aktivnu 😉

janka0025
25. jan 2014

Ahoj.ja som zacala pred tyzdnom.takmer denne 40 min + 20 min stepper+ obmedzenie v strave,sladke malinovky nepijem uz davno,kalorie nepocitam no nejem nic vysokokaloricke,davam fakt pozor.za tyzden 1,5 kg dole.co je podla mna super,potrebujem dat dole cca 7 kg, trosku sa dostat do form,,vyformovat postvu, som uz viac ako pol roka pn...casu dost,len sil menej...aj to sa hadam casom zmeni...