Bolesť krížov a sedacej časti

engel7
16. jún 2016

Ahojte... mavam bolesti v krizovej oblasti dole smerom ku kostrci... Bolesti pri sedeni,az take brnenie v intimnej oblasti po bokoch a sem-tam zasklby,pulzovane v oblasti konecnika. Bolest sed.kosti a aj kosti mädzi nohami vyzarujuca do praveho stehna. Je to dost chulostiva tema ,nikde na nete som nenasla podobne problemy.Neviem ci mam niekde zaseknuty nejaky nerv,alebo co???? Stretol sa niekto s niecim podobnym????Dakujem! ☹

alotrie
16. jún 2016

@engel7 Bolesť pri sedení... v mojom prípade to boli symptomy kompresívnej zlomeniny stavca a vysunutej platničky. Tieto príznaky má i známa, ktorá má "len" vysunutú platničku. Príčinu tvojich problémov môže diagnostikovať len odborník, chrbtica to byť môže, ale nemusí. Žiada si to návštevu lekára.

marcopollo
28. júl 2016

ahojte aj mna boli kostrč už neviem si poradiť v robote som aj spadla na zadok dos bol bolavy a ešte som aj spadla,bola som aj k neurologovi a nič len lieky predpisal

dorottka
29. júl 2016

baby trvajte na MRI alebo aspon CT pri takychto bolestiach, vzdy! v tomto sa lekari zdrahaju, ale ked sa vam to zhorsi a bude uz 'neskoro', potom to vsetko zvalia na vas, ze ste mali byt proaktivnejsie...