Skúsenosti s nemocnicou pri embólii. Aké ste mali vy?

wiwa2
27. dec 2009

Ahojte dievčata. Mam švagrinu. Je v 7 mesiaci tehotenstva. Pred dvomi tyzdnami ju hospitalizovali v Ružinovskej nemocnici na bolesti v nohe a boku. Nasli jej zapal v krvi 50 ...Diagnozy lekarov boli ze to ma z lezania!... no prijemne pocut takuto diagnozu. Az ked jej po troch dnoch v nemocnici napuchla cela lavá noha, Na cievnom jej zistili ze ma upchatu zilu od boku az po spodok nohy. Nasadili jej infuzie - antibiotika. A kedze tie nezaberali zmenili jej druhe antibiotika. Po par dnoch sa jej pridruzili aj hnacky, momentalne z nej ide len krv a voda, Vraj to je normalne a sposobene antibiotikami. a po tyzdni a pol pan primar rozdol ze moze ist na sivatky domou. Do nemocnici prisla z bolestami a z nemocnici odchadzala z bolestami, hnackami, zapalom krvi a opuchom nohy. Po tejto skusenosti chcela ist do druhej nemocnici lenze v kazdej dostava odpoved KDE SI VAS ROZBABRALI TAM SI VAS MAJU DAT DOKOPY! ... hotova "hypokratova prísaha"!!!!!!... mal niekto tiez taketo skusenosti???... poradte!!!

vefi89
28. dec 2009

wiwa, určite za svojím lekárom, a pýtať sa na odborné vyšetrenia, a ja byť na kamatátkinom mieste, rozmýšľam nad žalobou

wiwa2
autor
24. feb 2010

ahoj az teraz som sa sem dostala!!!...nakoniec vsetko dobre dopadlo malinka sa sice narodila o mesiac skor ale je zdravucka a uz pekne rastie a pribera.. sak merala len 44 cm a vazila 2300 .... svagrina rodila cisarskym!!!.... ale nervy to boli riadne!!!!...

vefi89
24. feb 2010

tak to je super, že si napísala, sa teším s vami, že je všetko ok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre