Albi pero a knižky pre 1,5-ročné dieťa

jaja8_9
13. nov 2023

Ahojte, moja dcerka ma 1,5r a bavia ju velmi knizky 🙂 rozpravkove nie ale naucne ako napr. KUBKO toho zboznuje. Stale premyslam nad vianocnym darcekom albi pero a knizky pre najmensich ci je to vhodne pre take male deti alebo radsej pockat a dat jej to k 2. Narodeninam?

ikonica
13. nov 2023

Za mna este skoro... Nasej som kupila az na 3 narodeniny... Mozno pre 2-2,5 r uz ano ..

ptvw
13. nov 2023

Kľudne kúp u nás to frčí práve od toho veku, už som myslela ze to poletí von oknom ako som stále počúvala spievanky 1 a 2

ikonica
13. nov 2023

@ptvw nasa1,5 rocna dava tomu operu zabrat... furt s nim tuka, stokrat na jeden obrazok, potom zacne cvakat s tym vacsim tlacidlom. Tak jej to skusim dat o pol roka znova 🙂

hanaxxx
13. nov 2023

Prave som to objednala dvojrocnemu, o par dni by malo prist, napisem ti potom, ci ho to chytilo. Podla mna zavisi aj od toho, aky typ hraciek dieta preferuje. Nas mas vzdy rad hudobne hracky, interaktivne, tak dufam, ze sa mu aj toto bude pacit, kedze to pero je dost drahe.

slavomira236
13. nov 2023

@jaja8_9 ak chces tak spievanky to bavilo dverku zvysne knihy presla raz a odlozila. Plus v tych knizkach sú kvízy pre taketo male deti to nieje. Dcerka dostala ked este nemala 3..a ked mam povedat pravdu okrem tych spievaniek to vytiahla 3krat do roka ma 5 minut. Pricom riadne knihy u nas ficia kazdy vecer od mala

slavomira236
13. nov 2023

@ikonica ved to treba take male dieta strazit a este aj do ust vopcha.