Mám dve deti a priateľa. Milovala som sa s kamarátom

jesica21102002
21. feb 2020

Dobrý Deň mám 24 Mám dve zdravé deti.Vsetko bolo v poriadku zo začiatku až po čase sa priateľ začal venovať len deťom a práci je robotni postara sa len na mňa zabudol už to není ako pred tým že sa mi venoval terás je to onicom len o deťoch nikam nechodime len doma ani pekného slová nepočujem od neho.Mam dlho kamarada ktorého dobre poznam ajnon mňa má 17 roku a minuli mesiac sa to medzi nama prelomilo a začali sme sa milovať len je to zložité bojím sa to povedať čo stého bude dozvedel sa to brat a povedal že
tak som to ukončila len ja ho milujem.a na jednej strane sa bojím neviem vôbec čo mám robot dajte mi nejakú radu pros vás .Priateľa knomu ešte niečo cítim ale už ne tak ako pred tím než sme mali deti. Teraz som stojí zmetena a veľmi ma to trápi lebo mi snim bolo dobré a viem že ma ľúbil a venoval sa aj mne aj deťom Ďakujem pekne za vipocutie a za každú radu budem vďačná

pribinak
21. feb 2020

Ty máš 24 a tvoj frajer 17 rokov? Čo myslíš koľko ho to bude s tebou baviť?

deti95060810
21. feb 2020

pozor, podľa mňa si naskočila na zlý vlak...
môže sa stať že nebudeš mať ani jedného .... a zostaneš sama s deťmi....

amelie2017
21. feb 2020

Ak si ta partner nevsima, nevenuje sa ti, mas to riesit s nim, nie s druhym chlapom. Snazit sa zachranit rodinu a az ked to ozaj nejde, tak potom rozvod, rozchod a potom druhy chlap. Ja si myslim, ze ak v rodine nie je nasilie alebo ina forma tyrania, treba sa snazit o zachranu. Ak vsetko zlyha, potom odchadzat. Teraz co, 2 male deti, spravis si 3. s dalsim a potom budes zas vyplakavat? V prvom rade mysli na deti, ktore uz mas, potom na medzinozie.

miselar
21. feb 2020

Pre 17 ročne decko si pokazí vzťah a vezmeš deťom otca??? To nemyslíš vážne. Ja neviem co by si chcela... Ale je to chore
.. Neviem pochopiť ženy keď majú dobrého muža tak sa *ebú z druhým.... Fuj... Na deti vôbec nemyslia len na seba... Keď sa ti nevenuje tak sa venuj ty jemu... Muža treba postrkavat na iste veci... Takých chlapov ako ty chceš aby sa aj deťom venoval a aj tebe tak taky sú možno tak v telenovele....ked ti záleží na tvojich deťoch tak sa zamysli nad tým a nie ze si zamilovaná... Si zena no v prvom rade matka a máš myslieť na deti ved načo si si ich robila keď ti je jedno ze co s nimi bude... Lebo ty si zamilovaná.... Nechápem... Akú chceš radu?? Ja ti radím rodinu si nerozbijaj pre tvoje vrtochy a ešte k tomu pre nijakého 17 ročného fagana... Bez urážky..

smer
21. feb 2020

@jesica21102002 kriste to čo je za slovenčinu čo ste nechodili do školy hrôza.

veronikaszabova
21. feb 2020

@smer otras, bez ciarok, bodiek, preklepy,...

veronikaszabova
21. feb 2020

@jesica21102002 mas 24, myslis si, ze to 17rocne decko sa o teba a tvoje deti postara??

77daniela77
21. feb 2020

Asi sa zase niekto nudí......

pribinak
21. feb 2020

@77daniela77 to by bol ešte ten lepší prípad

martina1201
21. feb 2020

@jesica21102002 a ako sa doma muzovi venujes ty? Muz zaraba, pride domov a venuje sa detom a ty chces aby sa venoval este aj tebe. A ty sa comu venujes kym on sa venuje detom? Na tvojom mieste by som bola rada, ze mas muza, ktory po prichode z prace je ochotny namiesto vylehovania na gauci pripadne hrania hier venovat svoj cas detom. A nie hladat si ineho zajacika..... Taky ta odkopne ked budes od neho chciet aby sa aj o teba a deti staral. Taky ma hlavu inde, alebo by mal mat, kedze v tom veku by mal este studovat.....

jaskolka
22. feb 2020

Tak máš 24 rokov, dve deti, ale príde mi to, že ešte puberta ta neprešla. Nerozumiem, čo chceš od muža, stara sa, venuje deťom, pracuje,vravis,ze vás ľúbi. Vzťah postupne sa mení, nebude ako na začiatku, to len niekto, kto je ozaj nevyzrety, môže čakať, že vždy bude to isté, pracovať na tom aj ty musíš,ale nie tak, že skončíš v posteli s 17 ročným chlapcom! Neviem, či chces len sa "vyrozprávať" alebo radu. Lebo myslím, že každý ti poradí len to, že spamätať sa, kým je čas, a sústrediť sa na partnera,s nim rozobrať problém, nie posteľ s pubertiakom.

majah212
22. feb 2020

17 rocny sa urcite postara o teba a o 2 deti. Ci ho budes vodit do skoly este aj s detmi? Mas usta, tak chod za manzelom a porozpravaj sa s a nehladaj niekde inde, to co by si mala mat doma. Ak to nepojde, tak mu nq zaciatku ukaz napr. Ze pottebujes objatie- obim ho, pohlad, atd. Niektori chlapi su v tomto nemotorni.

jesica21102002
autor
22. feb 2020

@majah212 Už som všetko skúsila tu nejde oto že sa vie postarať do dokážem aj sama všetko si platím zo svojho už má 3 podviedol.Pohraje sa z deťmi a zobere telefón a ide sa hrať a Keť to.nie ide s kamarátom alebo spať otcom to je.chcela som radu ďakujem. A nie kritiku za gramatiku a ešte.nieco ten 17 roční sa vie viac postarať ako on tak vám poviem.Od mala som ja stavala k deťom aj v dobrom aj v zlom.As Keť sú deti vecie sa vie postarat.

majah212
22. feb 2020

@jesica21102002 17 ročný má študovať v škole a pripravovať sa na budúcnosť. A nie, nevie sa postarať, to že sa pohrá a opatri detí je iné,ako keď s nimi býva a má sa starať o deti každý deň. Ale tak je to tvoje rozhodnutie. Také životné kroky sa robia s chladnou hlavou a nie keď je človek poblazneny "zamilovanostou". Prajem veľa šťastia 🙂

arianna25
15. sep 2020

Ja to nechapem, ze niektore zeny ktore maju snaziveho chlapa, si idu zamotat hlavu s nejakym tajtrlikom a to len koli tomu, ze manzel doma nevie kde mu hlava stoji, snazi sa zabezpecit rodinu a povenovat sa detom. A doplaca na to, lebo sa mu zena scurvi.
Co by za takejo chlapa dali take zeny, ktore du doma bite, picujunlen nadavky a urazky na svoju odibu aj ked sa snazia vsetko robit najlepsie a k tomu vsetkemu su este oznacebe za hlupane.
Uvedom sa.

sandrika1986
15. sep 2020

Niekto sa asi nudi...cim dalej je to tu zaujimave 🙂

arianna25
15. sep 2020

Ked teraz citam ze ta tri krat podviedol tak ja uz fakt neviem ze ci vy ste len teraz dostali obcianske preukazy alebo co. Nebola by som s takym co mi tri krat zahne. Fuj.

arianna25
15. sep 2020

A tak teraz musis aj ty vhodit na prietrtky? Prepac ze som sprosta ale sami si robite zle navzajom zbytocne.

aylinn
15. sep 2020

Pedo 😄

ndrag
15. sep 2020

Aka gramatika, take vztahy! 😀

0silvia0
15. sep 2020

@arianna25 a tebe co napadlo otvorit vyse pol roka staru temu? 😁

ndrag
15. sep 2020

Tiez teraz pozeram, ze februar... 😂

arianna25
15. sep 2020

@0silvia0 listovala som v temach a toto ma zaujalo. Musela som to predtym prehliadnut. Joj prebacte ze tak neskoro 😊😉

0silvia0
15. sep 2020

@arianna25 mne to je fuk, len mozno ti autorka uz neodpovie a ma to uz davno vyriesene🥰