Máme dieťa a ja mám pocit, že partner ma už nemá rád

4444mono4444
29. máj 2022

Dobrý,nemáte niekedy taký pocit že od kedy máte deti ...tak vás vzťah s partnerom nie je to čo pred tým...mám pocit niekedy že ma už nemá rád ....nič len malé a malé ,úplne na ňom je doslova naviazaný ! Chýba mi neha a láska od neho nejaká iná téma nie len o malom ....milujem svoje dieťa ale cítim sa ako keby že som už len rodic pre svojho partnera nie ako žena ....som rada že miluje naše bábo ale cítim sa odstrcena ako keby mu ani už nezáležalo či som s ním alebo nie ...

dzulli1980
29. máj 2022

Narodením dieťaťa sa každý vzťah zmení ... u niektorých k lepšiemu, u niektorých k horšiemu ... prídu povinnosti, problémy, prebdené noci, z toho nervozita atď. ... to už nikdy nebude tak, ako keď ste boli len dvaja.
@4444mono4444

mno
29. máj 2022

Skús sa o tom porozpráť s partnerom keď dieťa bude spať. Uvidíš čo ti povie, ako to vidi on. Skús mu povedať ako sa cítiš a čo potrebuješ.

hodiny22
29. máj 2022

@4444mono4444 skús mu to povedať, povedz mu o svojich pocitoch. Možno ťa pochopí. Všetko je o komunikácii. Netsrácaj čas, a povedz mu to.

marianarem
29. máj 2022

@4444mono4444 Treba povedat na rovinu a povedar presne konkretnosti, co by si od muza potrebovala. Moze byt, ze je z dietata nadseny, pohltilo ho to, alebo proste vpadol do toho kolotoca okolo maleho, sustredil sa na to a ani si neuvedomuje, ze ta dal bokom. Ja som sa kedysi na zaciatku musela tiez muzovi parkrat pripomenut, potom sme sa uz v novej situacii zohrali a najdeme si cas aj na nas vztah.

kkovacovak
29. máj 2022

@4444mono4444 a čo ti on na to povedal keď si to riešila?

zelenakobyla123
30. máj 2022

@4444mono4444 skúsili ste sa o tom aj porozprávať, než si to utekala zavesiť na modrý koník, kde ti všetci poradia, pretože s vami žijú a úplne vidia do vášho vzťahu?

4444mono4444
autor
30. máj 2022

@zelenakobyla123 áno už som mu to povedala už je to ok 😅 ja len či i v iných vzťahov to tak je alebo bolo 🤷‍♀️