Nemám kamarátky a niekedy mi to ozaj chýba

27. aug 2022

Mam 2 deti,muza,pracujem a ziadne kamosky.Moj zivot je rodina a praca.Su ludia,ktory nemaju problem nadvazovat priatelstva,maju kopec kamaratov,ja som s tym mala vzdy problem.Tak nejak mi bolo castejsie lepsie samej,ako s vela ludmi.Mozno je to aj tym,ze som mala vzdy vysoke naroky na ludi okolo seba.Mam znamych a par akoze kamaratok v praci.Kde,ako si najst kamaratky?

ildiko36
27. aug 2022

Ver mi kamosky ti nemusia chybať, niekdy tie naj kamosky rozbyjaju vaš vztah, mam s tym skussenosti..

bashawelle
27. aug 2022

Mňa zaujali tie vysoké nároky? Aké požiadavky si na tých ľudí mala?

autor
27. aug 2022

@bashawelle Skor v zmysle ze mi vadili nejake veci.Prirodzene kazdy inklinujeme k nejakemu typu ludi,vacsinou takemu ktory nam je povahovo,osobnostne podobny.Napr.s muzovymi kamosmi z mladosti som si nemala nikdy co povedat,lebo mi prisli strasne jednoduchi,nezreli,detinski,pomerne dost pili.Tak som to myslela.

janula2511
27. aug 2022

Koľko máš rokov. Ak sa sa smiem spýtať?

barborachors
27. aug 2022

Ved zacni chodit von, medzi ludi a najdi si nejaku skupinu, cvicenie, kruzok, kurz... Ako inak si ich chces najst? Kamaratsvo sa buduje postupne, cize vztahy treba pestovat a kamoskam sa venovat, ozvat sa im na narodky, meniny... oslovit susedku, pozvat na grilovacku, kolegyne ukecat na party niekde mimo robotu... to vsetko sa vsak buduje postupne, nie je to, ze z noci na rano budes mat kamosky

zuzubb007
27. aug 2022

Podla opisu vela toho osomres, niet sa co cudovat, ze nemas kamosky, musis si s ludmi sadnut nazorovo aj povahovo, ak posudzujes ludi podla vzdelania, prace, penazi, oblecenia, dedinacana atd. bude to problem