Vianoce v šestonedelí

26. júl 2023

Ahojte, termín pôrodu bude pred Vianocami, t. z. ze sestonedelie bude počas sviatkov. Moja mama chodí k nám každý rok na sviatky, príde 24.12. a odchádza 26.12., som jej jedine dieťa, nikoho mňa nemá. Akurát sestru, ale ona bude so svojimi vnúčatami. Myslíte, že ju volať na vianoce k nám? je to mama, a bude bez nás sama. Avšak nie je vhodné k dvojtýždňovému bábätku v chrípkovej sezone volať iné osoby, čo s nami nežijú.

autor
28. júl 2023

@tanyag prajem ti veľa lásky, zjavne si jej veľa dostala ani nedostávas, už prvý tvoj príspevok bol plný prejavov ubohosti

lizatko1009
28. júl 2023

Prepáč, nie vždy sa dá nájsť pochopenie. Toto je pre mňa nepochopiteľné. Si pre mňa zial zlý človek a porozmýšľaj nad sebou. Prajem ti, aby sa ti to raz vrátilo. Ked budes stará, mozno sama a kazdy sa na teba vyprdne, aby si vedela aj ty aky to je hnusný pocit.

lilope
28. júl 2023

@misana84 presne si to vystihla. A zrazu z fóra kde si prišli pýtať názory a rady je slepačinec plný hlupáň 🤣 tak na čo sem potom chodia po názory keď o iné názory nestoja? VŽDY musím rátať aj s kritikou a pokiaľ sa po nej zosypem tak, že sa ponížim k útočeniu, tak nie som zrelý kritiku prijať a teda sa do takýchto diskusií nezapájam. V mnohých prípadoch je kritika konštruktívna a keby sa dotyčný preniesol nad svoje ego a zamyslel sa nad ňou, mohla by mu pomôcť. A ak to nevie, tak kto sa bojí nech nechodí do lesa.

tanyag
28. júl 2023

@autor
Ty sa o mňa neboj, ja dostávam veľa lásky, ale zjavne ty máš problém v hlave, pretože moja odpoveď bola normálna, možno sarkastická, ale tvoje odpovede sú hrozné, si veľmi zlý človek...a nevyhováraj sa na tehotenstvo, si jednoducho agresívny človek a to je realita 😁

autor
28. júl 2023

@tanyag
@tanyag ale ale, ja som agresívna? Kto hneď od začiatku bez príčiny odpovedá jedovato? Ty si asi nemala detskú izbu 🧑‍🍳😝 nepíš mi tu už nič, obtazujes ma, chod otráviť svojou ubohostou inam

autor
28. júl 2023

@lizatko1009 nie vždy? Tu nikdy, ženské fórum je horšie jak klietka hanby, nesud ma, aby teba nesudili, chlapi by si nikdy takto neublizovali

tanyag
28. júl 2023

@autor
ja som odpovedala jedovato? 🤣🤣🤣 nebuď smiešna, normálne som odpovedala...síce sarkasticky, ale nie agresívne ako ty...ty tu na každého, kto ti niečo napísal vyskakuješ a si agresívna...
Mala by si si vstúpiť do svedomia, pretože takto sa matka už o chvíľu 3 detí nespráva...ideš pekným príkladom svojím deťom 🙂 Dýchaj...

mandarinka555
28. júl 2023

Ako sa teda kominukuje s "tehotnou" ženou???? Teraz som prišla z práce po troch 16-hodinovkách a je mi z teba fakt zle... Oháňaš sa stupiditami....Nemáš tušenia, čo bude zajtra a ty riešiš Vianoce? Si chorá a urýchlene navštív psychiatra...Som teda ateista, ale vraví sa, ak chceš rozosmiať Boha, urob si plán... Táto diskusia už je skutočne "CEZ" a ty sa daj liečiť☹

evinqua
28. júl 2023

A ako ste fungovali cez šestonedelia u predošlých deti? Tiež k Vám mama nechodila cely ten čas? Lebo píšeš ze chodí často, tak asi nevydrží neprísť aj keby cez tie Vianoce ste ju nepozvali