Black latte na redukciu váhy, skúsenosti?

trisasmith
6. jan 2019

Ahojte,
Chcela by som Vas poprosit, ci ma niekto skusenosti s tymto pripravkom na redukciu vahy. Zvazujem, ze to vyskusam. Vie niektora o tom nieco z vlastnej skusenosti? Dakujem Lilka

mareq
13. feb 2020

Ked som sa k tomuto nahodou dostal, tak napisem aj ja 🙂. Dal som sa na keto dietu a za mesiac som schudol cca 12kg. Bolo to cca pred rokom a pol, odvtedy si nedavam pozor na jedlo, tak mi cca 4kg nabehli naspat, ale uz sa tie povodne nevratili. Prve dva tyzdne som jedol len original keto prasky, potom som striedal s normalnym jedlom (salaty, kuracie maso), ale striehol som riadne sacharidy. Takze ak chce niekto schudnut, toto odporucam. Myslim, ze je to jedna zo serioznych, efektivnych a vedecky podlozenych veci. Postudujte na webe.

vaneschcezistit21
13. máj 2020

@11katka môžem poprosiť link? Ďakujem

mmartina7898
26. jún 2020

Dobrý deň,aj ja som vyskúšala,ale je to naprosta hovadina,čo mi schudlo je tak obsah peňaženky.Ani to nebolo tak chutne ako to popisujú,takze nekupujte milé dámy,radšej sa začnite zdravšie stravovať trochu hýbať a ide to,je to len vo vašej hlave,a kto si mysli že schodné len z toho že bude niečo piť a nič iné nerobiť nebude je hlupák,tak to nefunguje,pekný deň Martina

michalkas25
19. aug 2020

@11katka Prosim vedela by si povedať odkiaľ sa ten olej dá kúpit?

11katka
19. aug 2020

@michalkas25 áno pošlem link do ip

peternu3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maria4751
27. dec 2020

Black latte Skúsenosti - http://hespac.com/blacklattesk.htm schudla som viac ako 10kg.

katarinagabrisova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katarinagabrisova
12. jan 2021

@11katka Dobrý deň neviem či to aktuálne už predsa to bol rok 2019 keby sa dalo aj mne poslať ten link do ip bola by som rada vopred ďakujem 😁

grenka
20. jan 2021

@11katka dobrý mohla by som poprosiť link?

grenka
20. jan 2021

@maria4751 za aký čas sa vám.podarilo? Ma aj vedľajšie účinky?

zirafienka
3. feb 2022

@paja2686 objednala si si ten olej a vlákninu? Aký to malo efekt.

paja2686
3. feb 2022

@zirafienka nie usúdila som ze to nie je ok

zirafienka
3. feb 2022

@paja2686 Ďakujem veľmi pekne, len tak náhodou som natrafila na túto diskusiu, tak som sa chcela uistiť, či existuje nejaký zázrak🙂 Ešte raz ďakujem. Prajem pekný deň.

zupka33
3. feb 2022

Nemyslim si, ze sa s takym to niecim budu dat dosiahnut hlavne dlhodobejsie vysledky. Maximalne si myslim, ze ta z toho len prezenie a mozno ta to odvodni

jonki
20. máj 2022
dnuera
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dnuera
31. mar 2023

Áno mňa tieto podporováky vždy motivujú. Za mesiac a pol som mala 9,5 kg dole. Samozrejme som mierne upravila stravu teda jedla pravidelnejšie a rozumnejšie a píla vodu, pohyb nijako špeciálny než pred tým. Keď si len upravím stravu a pijem vodu za mesiac -4 kg max. Malo to niečo do seba takže idem znova do toho 💪