Býva mi zle z kávy

26. feb 2024

Ahojte, býva vám z kávy zle ? Ja mám vždy z kávy vnútornú triašku , taký tras , neviete prečo? Nepijem často , no niekedy neodolám .

pralinka86
26. feb 2024

Kava je siroky pojem.. Aka kava? Aka silna? S mliekom cukrom, ci bez?
A nebyva

martul
26. feb 2024

Áno, preto nepijem. Načo.

bluka2
26. feb 2024

Ano, ma to veľa ľudí. Ja preto miesam normálnu s bezkofeinou - chuť ostane, triaška nebýva

autor
26. feb 2024

@pralinka86 kava s mliekom s cukrom, nie silna

pralinka86
26. feb 2024

Neska? Ci presso? A na prazdny žalúdok ci hocikedy
Aj z tej kombinácie s mliekom ti to nemusi sedieť

ariannazara
26. feb 2024

Ja to mam tiež preto ju nepijem.

autor
26. feb 2024

@pralinka86 neska ci presso to je jedno , tiez triaška, nie na prazdny žalúdok

barbora0308
26. feb 2024

Ano je to normalne mam to tiez. Neurolog sa mi k tomu vyjadril, ze su ludia ktori maju slabsiu nervovu sustavu a tym ich telo reaguje citlivejsie na koffein, je to tzv. koffeinova intolerancia, na nete si o tom precitas viac.

adik64
26. feb 2024

Ano, mam to iste, plus mi este zvykne vyvolavat migrenu. Ked mam chut, dam si Caro s mliekom, alebo raz za cas niekde v podniku bezkofeinovu.

grof_monte_christo
26. feb 2024

Aj mne bývalo ťažko na žalúdku a už vyše roka si miešam meltu, ranajkovu kávu s troškou kakaa a s mliekom. Môžem vypit toho, koľko chcem a nebýva mi ťažko, moje telo kofeín nepotrebuje.

miriam11
26. feb 2024

Áno, aj mne z kávy býva zle. Preto ju nepijem.

venom19
26. feb 2024

Kava zvysuje uzkostne stavy

eternity24
26. feb 2024

Mojej kamarátke byva, ale nemá triasku, normálnu bolesť od žalúdka akoby ti bolo na zvracanie. Kávu nepije.

wanduska327
26. feb 2024

Áno mne býva zle aj srdce mi rýchlo bije .....ale mám strašné nízky tlak bola mi odporúčena no radšej si dám minerálku alebo niečo slané ....
Existuje náhrada kávy ak je to nejaký tvoj ranný rituál

stanulienkat
26. feb 2024

Histamin

iwesska
26. feb 2024

Zeby preto,ze kofein je stimulant? Naco to pijes,ked ti je z toho zle?Ja ju tiez nemozem,ani cierny caj,zeleny caj a ani alkohol. A zijem.

lalenka33
26. feb 2024

Ja nemôžem nescu. Bolíma z nej žalúdok. Z klasickej mi nič nieje, ale teraz pijem čakankovú a ta mi vyhovuje najviac.

fido69
26. feb 2024

Ak nefajčíte, tak vás cigareta ihneď rozkašle.
Ak nepijete alkohol, tak vás štanperlík rýchle opije.
Ak nepijete kávu, tak vás šálka kávy roztrasie.
Je to prirodzená reakcia ľudského tela na akýkoľvek stimulant. Pravidelným pitím si telo privykne a reakcia vymizne.

stanielka17
26. feb 2024

Mozes mat precitlivelost na kofein, tak ako ja. Tiez triaska, zavrat, uzkost, potenie, ked to prezeniem. A na to mi stacia 2 kavy. Kedze kava mi nikdy nedavala nejaky energeticky benefit, pijem bezkofeinovu.

natalka2548
27. feb 2024

Tiež som to mávala z kávy a neskôr mi zistili tetániu ale nemusí to mať súvis - to je len môj prípad 🙂 hlavne keď som si ju dala na prázdny žalúdok triaška až mdloby. Nepite ju keď vám nerobí dobre, dajte si bezkofeinovu 🙂