Problémy s labradorom

janulka2811
13. júl 2018

Možno to sem pod túto kategóriu nepatrí,no možno mi niekto poradí 😊
Máme labradora 6 ročného vyšše roka je vykastrovany . (bola to podmienka kúpi z útulku ).
Keď sme ho priniesli domov,všetko bolo v poriadku,nemal problem s pustanim srsti,no teraz nenormálne púšťa srsť i tú vrchnu,pohladime ho a dosť padá,fľaky nemá žiadne ani škvrny po koži nič,krásnu farbu má.
Myslíme si,že to bude problem asi zo stitnou zlazou.Využíval vitamíny na srsť dosť drahé a trošku sa to ustalilo,no stále to nieje dobré ako pred pol rokom,vôbec nám neplzol iba v období výmeny srsti čo he normálne.Granule má Happydog tue drahšie a meníme mu každý mesiac iba príchuť.

janulka2811
autor
6. aug 2018

@all29 fuha,no nastastie to nieje moj pripad,aj ja som raz mala cest sa stretnut s takym labikom,bola to sucka,no ta padala ako stary vianocny stromcek 🙁🤔

jessica83
6. aug 2018

@janulka2811 no vidis to. teraz srst isto ako steniatko. btw, aj ten vas pije teraz malo vody? musim ho nutit. no nechce. ako tava si ju drzi, alebo co 🤦‍♀️

janulka2811
autor
6. aug 2018

@jessica83 ano ,dnes este ani nezral - inokedy dve minuty a miska prazdna,dokonca niekedy s nou bucha o zem ked mu chuti 😂😂😂
Dnes vypil tak 3/4 liter vody a to je doma, vonku by ho porazilo z toho horka.
Ma krasnu srst,pekne sa sfarbil je tmavsi 😊😊😊