Ako reagujete, keď pri nákupe z bazáru dostanete pre vás nepotrebný darček?

7. júl 2020

Ahojte, zaujima ma, ako reagujete, ked vam predavajuca pribali k nakupu z bazaru nejaku (pre vas) nepotrebnu vec - nieco, co nema u vas vyuzitie (obnoseny kusok oblecenia, vecicka do domacnosti, hracka...) Podakujete sa? Mlcite? ...?
Mne je proti srsti za nieco take dakovat ale aj tak to vzdy spravim... a potom mam s tou vecou este starost, ze co s tym 😏
Premyslam, ze pri buducich nakupoch budem rovno kazdej predavajucej pisat, ze si neprosim ziadny darcek 😁

bagre
7. júl 2020

Každý ti pribaluje darček keď je to taký problém? Stále kraviny? Hádam nik nepribalí grátis pokazený mixér ktorý by zavadzal alebo deravý kabát.. drobnosti sa predsa dajú vyhodiť.
Mne sem tam maminky prihodia oblečko - väčšinou pekné veci, asi 2x sa stalo že ošúchané tričko - neriešim, ide na handru... reklamné letáky hodím do papiera. A áno, zvyknem poďakovať a nerobí mi to problém.
A áno, máš možnosť napísať že si to neželáš

asia83
7. júl 2020

Mne ak pribalili (rarita), tak vždy super skvelý kus oblečenia, pre dieťa. Nemám negatívnu skúsenosť. Aj ja pribaľujem, dám si záležať, aby to bola taká vec, ktorú by som sama využila, keby môžem.

benit
7. júl 2020

Ja som vzdy pribalila darcek. Ku kupe 4 triciek som dala 1gratis. K rifliam tricko a podobne. Vsetko boli vzdy nositelne neznicene kusky v danej velkosti. Asi vzdy mi prisla kladna odpoved, ze potesilo. Naozaj neviem ci ludia balia ako darcek roztrhane a znosene oblecenie alebo pokazene veci? Samozrejme, ze mozes napisat ze o darceky nemas zaujem.

sissy27
7. júl 2020

normálne poďakujem, snáď mi prsty neodpadnú a tebe tiež nie 😀 ak som dostala darček, tak bol vždy primerane k objednávke - teda ak som kupovala detské veci vo veľkosti 104, tak mi predávajúca pribalila niečo v rovnakej veľ. alebo o číslo väčšie. A keď aj nosenejšie, ale zas aj také sa využije na ihrisko, na dvor alebo keby aj handra na okná 😉 A vždy to môžeš hodiť do smetí.
Ty si pre mňa z kategórie "neexistuje problém, ktorý by žena nevedela vyrobiť" 😀

simonecka008
7. júl 2020

Ked sa ti to nepaci, nepasuje tak to vyhod do kosa. Mna darcek navyse vzdy potesi 🙂aj ked s mojich cca 20 nakupov bol len jeden 😁 podla mna by bolo dost neslusne pisat ze nemas zaujem o darcek.. podakuj a hotovo. Tiez som z tych mamiciek co pribali vzdy drobnost k detskym veciam.. vzdy sa opytam kolkk ma drobec rokov a podla toho vyberam.. kolko krat aj nove veci 🙂 a Mamicky sa vzdy potesia.. 🙂 a ja sa tesim z kladnych hodnoteni 🙂

miroslava21
7. júl 2020

Reagujem normalne - podakujem. A s darcekom spravim podla uvazenia, bud vyuzijem, posuniem alebo zahodim. Ako inak ma clovek reagovat?

kiwi3
7. júl 2020

ja pribalujem vzdy nove nausnicky, cokoladku alebo nieco take naozaj vyuzitelne. malokto to spomenie alebo podakuje, ale je mi to v podstate jedno, nerobim to kvoli tomu. a ak nieco dostanem, co nevyuzijem (co sa stava stale menej, ze niekto nieco pridava), tak podla stavu veci zhodnotim, ci posuniem niekomu dalej alebo vyhodim.

sunny8
7. júl 2020

Mne raz pribalili nové čižmičky čo som bola prekvapená lebo boli nádherné a dcérka ich zbožňovala. Druhýkrát som tu na koníkovi niečo kúpila a pani mi dokonca na vlastné náklady poslala darček týždeň po tom co som prebrala dobierku s tým čo som si objednala. Toto bola naozaj veľmi zlatá skúsenosť ;) alebo som podostavala knižky grátis. Vždy podakujem s tým že mám úprimnú radosť

jaskolka
8. júl 2020

Párkrát som tiež pribalila darček, pri svadobnom zavoji to bol nepoužity zabalený podväzok, pri spoločenských šatách nové náušnice v tej farbe, lebo mne vôbec nesedeli, dostala som ich len tak od kamošky. A podobne aj ja som ako darčeky dostala grátis tričko (balík oblečenia pre bábätko som brala) a raz dokonca spoločenské bolerko, ku šatám. Obvykle tam aj je napísané, že pribalim darček aj ja som tak uviedla pri inzeráte, ale darček som aj odfotila. Myslím, že nikto nedá nejaké špinavé zničené veci ako grátis darček, alebo rovno napíš, že si darček neželás

catherinah
8. júl 2020

Ja Ta aj celkom chapem. Ja nerada hromadim veci, vyberam si vzdy kus, ktory vyuzijem, napriklad kupujem kratasky. Tricka este vobec nenosi, bodyciek ma 25 Ks. Takže pre mna su to zbytočnosti, ale podakujem vzdy. Len ma niekedy mrzi, ze ina mamicka by to mozno lepsie vyuzila a ja to len prekladam, lebo mi to je luto vyhodit 😀

autor
8. júl 2020

Dakujem za reakcie.

ladyvi
8. júl 2020

Mne pribalili parkrat flakate body, tricka, ze na donosenie. Dokonca raz 5ks naraz. Myslene asi dobre, no moja reakcia bola " super a co ja s tym? Nemali sme zahradu, ze by to tam vynosili a nevypratelne skvrny mi prekazaju". Ale ok no. Nemam rada ak obleciem do cisteho a uz je to vlastne spinave. Podakovala som a body sli do kosa. Nemala som ani komu posunut, ani kde vynosit. Romovia nam tu smetiaky nevyberaju. A handry mam 4ks, ktore periem. Takze ani ako handry neposluzili.