Poradíte darček pre 7 ročnú vnučku?

terezka787
29. nov 2015
Používateľ terezka787 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terezka787.

Dobrý deň. Rada by som Vás požiadala o pomoc pri výbere vianočného darčeka pre našu jedinú vnučku. Má sedem rokov a zo všetkého najviac miluje hudbu a kreslenie. Radi by sme jej na Vianoce darovali niečo čo by ju potešilo. Nech vie že aj u starkých na Liptove je celkom dobre. Ďakujem

tiwyna
29. nov 2015

Ak rada hra na nejaky hud.nastroj,tak jej kupit varhany,alebo to,na co rada hra,ak rada spieva,tak nejaky karaoke set v Draciku vam radi poradia. Nejake maliarske nacinie v Lidli maju casto nato akcie....

jolka_
29. nov 2015
Používateľ jolka_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jolka_.

Naša malá dostane flautu-kytary.sk/odyssey-ofl650c/HN129916/ nakoľko nám to vďakabohu umožnila finančná situácia

dorka159
29. nov 2015
Používateľ dorka159 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dorka159.

Mne sa páči šteniatko 😉 rajhraciek.sk/baby-born-cvicene-steniatko-819524-p105294

bonaqa2013
30. nov 2015

hej, zvieratko z Dráčika resp. z iného hračkárstva. Môže byť aj nejaká súprava na maľovanie, ja som pred rokom kupovala v TESCU....

mishelita
30. nov 2015

ja som strasne za tvorive darceky.daju sa kupit rozne knihy na tvorenie-ja som mala napr. - velka kniha pre malych majstrov
su viacere diely,hadam sa daju este kupit.no a ku knizke veci na tvorenie,alebo zostavit/kupit kufrik.papiere,farbicky,vodovky,stetce,noznicky,koralky,snurky,nalepky,peciatky atd....
na taketo somarinky odporucam aj kik alebo tedi