Máte už prvé vianočné darčeky pre deti?

bara_lego
12. okt 2016

Ja viem, že je ešte priskoro plánovať Vianoce, ale i tak 🙂 Mám kamarátky, čo kupujú vianočné darčeky už od júla, a potom kamarátov, čo to nechávajú na 23. decembra... Ale prečo sa neporozprávať o darčekoch už teraz, keď ešte nenastal predvianočný zhon a v obchodoch nie je taký nával?

Mám tu pre vás hneď niekoľko tipov na krásne darčeky pod stromček, ktoré sa hodia i pre starých rodičov, ktorí nevedia, čím svojim vnúčatám urobiť radosť. S našou malou nápoveďou sa určite trafia správne 🙂

ynett
12. okt 2016

Ja som v tomto maniak a niektoré veci čo dostane tento rok som mala kúpené už minulý rok. Už mám aj pár darčekov na jeho tretie narodeniny, ktoré bude mať budúci rok v máji🙂 Potrebujem už len drobnosti🙂

martinusik91
12. okt 2016

Ja tiež začínam už v tomto čase.Je to menšia záťaž pre penaženku takto 😀 nieje potom toho naraz tak veľa 😀

vonava007
12. okt 2016

Aj my uz kupujeme vianocne darceky🙂 zatial mame len knizky....

kupcovci
12. okt 2016

ja tiez kupujem priebezne pocas roka aby som toho potom nemala naraz vela.a lego duplo zvazujem pre svoju1,5rocnu dcerku takze vase tipy nam budu isto napomocne 🙂

cukricek12
12. okt 2016

Zatiať mám len pre otca, netere a ostatným idem kupovať bud. týždeň. Ale už presne viem čo kúpiť, takže to budem mať rýchlo vybavené. Toto je prvý rok, čo kupujem v predstihu, doteraz som kupovala až v decembri🙂

livia341
12. okt 2016

ja mám zatiaľ pre syna kúpený len 1 darček a to pančušky hrubé od Tchiba, a neviem či aj stihnem dokupovať kedže od 21.10.-11.11. budeme so synom v kúpeľoch a 8.12 mám termín, tak len mesiac mi ostáva na dokupovanie aj to vidím, že bude neskoro a slabý výber vecí bude.

alja20
12. okt 2016

Ja som bola vzdy zastancom toho cim skor tym lepsi prehlad a hlavne ziadny stres pri kupe🙂 my mame este od januara kupene velke auto smetiarov a min.mesiac som kupila duplo lietadlo.to by bolo pod stromcek.no a kedze drobec oslavuje hned aj oba sviatky kratko po vianociach tak este planujeme dokupit (vyhrat;-D) nejake duplo.

foolie
12. okt 2016

Pre drobca už áno 🙂 už len maličkosti doplním, pre tatika už tiež mám veľké prekvapko a čakajú ma ešte pre starých rodičov. Stále som to nechávala na poslednú chvíľu a nakúpila somariny lebo nebol čas vyberať toho roku som si povedala, že to skúsim inak 🙂

spageta85
12. okt 2016

ja som vcera kupila pre syna knihu 🙂 lego si zela a ja by som mu ho strasne rada kupila len si vybral pridrahe.

jany205
12. okt 2016

Ešte nie ale už na tom pomaličky pracujeme a kontaktujeme Ježiška 👍😄🎁📝📭🎄

eviku85
12. okt 2016

U nás sa vianočné darčeky kupujú po celý rok. Mám rada, keď zoženiem, to čo chcem a bez stresu. Neznášam preplnené obchody a už vôbec nie náhradu niečim podobným, lebo dva mesiace dozadu to mali, no ja som to nevzala. A tak si už od začiatku decembra vychutnávam predvianočnú pohodu.

saskiaaa
12. okt 2016

Ano zacali sme pomali spisovat 🙂
Co urcite kupime musi byt vlačik a kolajnice 😀
Rozmyslame lego kedze este ziadne nemame 🙂
Len toho lega je tak vela ze nevieme ktore 🙂
Sice krasna je vlačikova draha ale je premna dost dat 100e ☹
Tak asi tu mensiu drahu alebo nejaky autobus
A tak pomali rozmyslame 🙂

reni1512
12. okt 2016

Ahojte 🙂
ja kazdyyy rok skreckujem minimalne od augusta, no minuly rok som si povedala ze dost! 😀 ja sa idem osalit potom ked chodim vianocnym mestom a nemozem uz nic kupit lebo vsetko mam doma! Tak som zvedava ako tento rok vydrzim. Moj plan je vyrazit do ulic az ked bude mesto dychat uuuplnymi vianocami 🙂

tinkamt
12. okt 2016

Baby,mozte prosim uviest aj konkretne typy?

cervenaruza123
12. okt 2016

@bara_lego My sme sa tento rok rozhodli vychutnat si to, takze s darcekmi pomaly zaciname uz teraz. Nie je to naraz tolko penazi, clovek ma cas si lepsie rozmysliet, cim potesit blizkych a je to urcite prijemnejsie ako tesne pred Vianocami v stresujucom dave zhanat narychlo vsetko, casto za premrstene ceny.

henikav
12. okt 2016

No to ja sa este neviem vniest do Vianocnej nalady, aj ked obchody su uz plne Vianocnych dekoracii, najskor niekedy koncom novembra. A to uz vobec nedokazem ze kupim a necham v skrini do decembra stat, ked nieco kupim hned aj darujem. Nemam este ani tusenia co kto dostane, uvidime, ale napady su vitane 😉

anka2103
12. okt 2016

Tento rok bude snad aj lego duplo sucastou Vianoc 😊

marybell
12. okt 2016

Ja už mám pre dcerku Lego Friends, v obchode mali za výbornu akciovu cenu.

jasminet
12. okt 2016

Konecne mam vypracovany zoznam 😀 a prve fotoknihy doma, 2 darceky na ceste a kopec planov - len zatial €€€ chybaju 😀 😀 😀

sense
12. okt 2016

nemam nic a ani nemam napad co to tento rok bude...do vianoc casu dost...

hippinka
12. okt 2016

My máme s rodinou takú dohodu. Ja ani manžel si darčeky nedávame a ani nedostávame od ostatných. Pre nás sú Vianoce obdobie spoločnej pohody,šťastia a radosti. A k tomu vecné dary nepotrebujeme. Pre nás sú najdrahšie darčeky naše deti a všetky peniaze ktoré by sme tak minuli dáme na darčeky pre ne. So synom je to dosť ťažké lebo je dosť náročný. Ale určite dostane od dedka lego a začína lyžovať takže výstroj. No a malej slečne je to ešte jedno. Ale bábiky veľmi nemusí skôr zvieratká a dráhy. A samozrejme od dedka lego duplo. 🙂

starhawk
12. okt 2016

Duplo lego som zacal nakupovat este skor ako som mal vobec deti 🙂 ze @elanor
Takze teraz mame peknu zasobu na aspon 2 vianoc dopredu.
Lego sa snazim kupovat vzdy ked je za dobru cenu, potom na sviatky mam co darovat.

matricia
12. okt 2016

Este nemam, ale uz sa zacnem rozhliadat, lebo stale rozmyslam, cim by som decka zase potesila, co by sa nam zislo a radsej skor za dobru cenu ako potom na poslednu chvilu. Ved mozem darceky schovat, odlozit, hore v skrini nenajdu🙂 Inac, stale mi vrta v hlave ten Duplo hrad🙂

esmeralda04
12. okt 2016

Ahoj. My premýšľame o darčekoch už v septembri ale kupujeme tak začiatkom decembra. Minulý rok som sa pekne oklamala, že nakúpim prv, lebo v Dráčiku mali akcie na hračky a potom pred vianocami boli zľavy ešte výraznejšie, tak ma skoro porazilo. U nás sa syn najviac vyhrá s Legom a Playmobilom (aj keď Playmobil trošku viac vedie) 🙂 . Najviac sa vyhrá s vrtulníkom, hasičským autom a hradom od Playmobilu. Občas s Legom Duplo.

https://www.youtube.com/watch?v=7sGrlXHdzOc
s1m.one
12. okt 2016

Aj ja uz zacinam pomaly kupovay.lebo mam 5neteriek co musim vybavit plus vsetci maju okolo vianoc aj meniny a narodky.tak je to financne narocne.tak nech penazenka tolko neplace

tova
12. okt 2016

nie nekupujem darceky v hrackarni som uz nebola 2 roky. Len to, co dostanu a casto su to aj pouzite hracky od rodiny (starsich deti vo velmi dobrom stave) . Deti by chceli vsetko nove co vidia v obchode, tv, ked sa to kupi pohraju sa 2 hod. a je to zabudnute. Ked sa nieco znici, odpoved to nic, kupime nove. Najradsej sa hraju aj tak von, alebo na ihrisku s detmi, tak moje darceky su skor typu vstupne na rok do detskeho muzea, zoo, vodny park, albo nieco na sport, bicykel, lyze, hokejky. Pod stromcek bude jedna hracka a oblecenie.

minulin
12. okt 2016

@bara_lego Ja sa priznam, ja mam darceky uz od januara pre vsetkych clenov rodiny, aj zabalene... Jedine nemam pre syna, cakam, co ho najviac zaujme v tom momente 🙂 tesne pred Vianocami... Urcite sa necham aj Vasimi napadmi inspirovat 🙂 Jeden z darov bude isto Lego Duplo

liligreg
12. okt 2016

Ja nakupujem darceky vzdy v priebehu roka, pretože u nas sa vrece s oslavami narodeninám a menín roztrhlo prave v obdobi od novembra do februára a k tomu Vianoce, tak aby sa to dalo finančne a aj psychicky zvládnuť, kupujem priebezne, ked ma nieco zaujme alebo ma dobru cenu, tak kupim. Teraz nam k Vianociam uz asi len nejake 3 darceky chýbajú.

janinah
12. okt 2016

Nemám.....a nedám sa dotlačiť reklamou k nákupom,šialenstvu,zháňaniu...čo potrebujeme,to kúpim vtedy,ked je to aktuálne.....Viac sa venujem narodeninovým darčekom,Vianoce sú u nás duchovný sviatok,jeden symbolický darček každému stačí,väčšinou je to kniha a to vybavím razdva.

smile31
12. okt 2016

ja tiež už pomaly nakupujem... keď si to rozdelím na časti nepríde mi potom, že som miula taký majland :D ... zatial mam len pre syna knizku, komlet futbalovy dres, riflicky, a dnes mi akurat dosli mickie obliecky ale uz na velku postel 🙂 planujem mu kupit nejake kvalitne a dobre lego tak mozete poradit 🙂 syn ma 20 mes. 🙂 po pripade su tu mamicky, ktorú kupovali svojim ratolestiam velke auta take aby sa v nich detimohli vozit? na ovladanie aj pre rodica, ak ano tak poprosim nazor, skusenosti, ci sa oplati do takejto hracky investovat ci nie 🙂 dakujem