Darčeky na Vianoce pre detičky

iwulka23
21. sep 2012

Založila som to preto lebo nemám ani páru čo kupiť malej na Vianoce,bude mať 2roky mesiac po vianociach.
Preto by som bola rada keby ste sem hádzali akekolvek nápady na darčeky pre detičky..snád si pomožeme navzájom 😀 ocením hlavne nejake náučne darčeky..a aj take vecičky s ktorými máte skusenosť že sa snimi deti hraju a zaujmu.ďakujem 🙂

miriamka001
15. dec 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Šliapací traktor, domček pre bábiky a kuchynka 🙂

zlatkavav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinka789
17. dec 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Legoooo! To vždy vyhrá. A potom nejaké drobnosti ako pracovné zošity, prstvové farby, magnetická tabuľka

terinka015
21. dec 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

@zlatkavav dakujem objednane zaplatene a do zajtra by to malo byt aj oma, velmi sa mi pacil a dcere tiez, radsej som sa poradila, nech to nie su zbytocne vyhodene peniaze 🙂 a nejake drobnosti ju snad este pod stromcekom prekvapia 🙂

zlatkavav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fialka369
25. dec 2015
Používateľ fialka369 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fialka369.

Tak ahoj žienky, ako sa deťom pačili darceky? Aby sme mali inspiracie aj na dalsi rok.. boli deticky spokojne? Lebo my sme doma mali na jednej strane radost a na druhej plac

betka239
25. dec 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

ja by som chcela moje deti naucit zo zaciatku len na take bezne hracky ako kedysi 🙂

margaretka818
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ancovec
27. dec 2015

Nasa mala (4r) od nas dostala len knihy,lebo ich zboznuje,kineticky piesok,playmais,laq a dobble(musi trenovat koncentraciu a reakcie :D )

lenka754
27. dec 2015
Používateľ lenka754 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenka754.

no nasi dostali vela hier, tento rok sme stavili na zabavu pre celu rodinu a od vianoc hrame hry od pexika.. aspon sa zabavime aj my dospeli :P

zlatkavav
28. dec 2015
Používateľ zlatkavav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatkavav.

kým sú deti malé tak sa ľahko vymýšľa a hľadá inšpirácia a pod stromčekom majú často prekvapenie, ale keď vyrastú už to nie je také jednoduché a máločo ich poteší...

lenkanovakkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz