Kupujete partnerovi darček k Vianociam?

tanulik16
17. dec 2019

Kupujete su navzajom darceky k Vianociam? Co kupujete? Zatial nic nemam len knihu

teressa30
17. dec 2019

knižky sú super, ten môj bohužiaľ vôbec nečíta :D :D a iné nápady vôbec nemám :/

som_ponorka
17. dec 2019

Môj tiež nečíta. Takže klasika, ponožky, trenky, tepláky. Meteostanicu, lebo tu vždy obzera, keď ju vidí niekde v letáku a minule povedal, že si asi kúpi kompresor na kolesá na aute. Tak ten. On mne nič 🤣 nemá fantáziu a ani nepočúva moje priania vyslovene len tak medzi rečou 🤣🤣 takže som si kúpila zimné topánky, make up a ponožky a budeme sa tváriť, že to mám od neho. Ale nie je to teda partner. Sme spolu 10 rokov, z toho 4 ako manželia. Inak je fajn aj nejaký parfém, kozmetika, hodinky, elektronika.... Je toho veľa. Záleží, čo ho baví

michala.s
17. dec 2019

Ponožky, trenky, kosela ....

saskia_98
17. dec 2019

Ponozky, vonavku, trenky, kosele, nove monterky pytal 😂🤦🏻 a tak. Este som mu dokupila retiazku na ruku kde ma vyryte meno nasho syna, privesok na kluce kde ma napisane "Jazdi opatrne, doma ťa čakáme" a este pytal novu utahovacku a vrtacku ale to si vybral sam. A este dajake blbosti do kamiona, kedze je kamionista. No a sme manzelia nie partneri. Ked sme spolu len chodili v zaciatkoch, dostal boxerky, vonavku a leštiacu sadu na čistenie auta. Ved ty musis vediet co ho zaujima..

miku1
17. dec 2019

Väčšinou si s manželom kupujeme buď niečo spoločné do domácnosti, alebo ak niekto z nás niečo potrebuje, prípadne si nekúpime nič. Tohto roku manžel dostane nejaké nové svetre a ja peňaženku. Pravdupovediac, si z Vianoc, menín či narodenín ťažkú hlavu nerobíme a kupovať hocičo, len aby bol darček sa mi rozumné nezdá.

sovica
17. dec 2019

Sme manželia a tento rok kupujem knihy (čo spomínal cez rok) a DVD-čka (je filmový maniak). Keď sme ešte manželia neboli tiež som kupovala (napr. CD, parfém, pyžamo...). Cez rok počúvam a pamätám si, čo by ho potešilo, čo by chcel, čo potrebuje...

montemotherone
17. dec 2019

@tanulik16 jasné že kupujem. To už musíš ty vedieť čo má rád a koľko do seba vrážate. Ja som mu teraz kúpila len parfem. Tak sme sa dohodli. Tento rok sme si nakúpili oveľa drahšie "darčeky " , takže sme sa dohodli na drobnosti. Malo je v je to parfem za 50€ Ale nech to para tlačí. Sú Vianoce, a zaslúži si 😊

xjakubikovak
17. dec 2019

Lego😀 od malička ho ma rad a teraz mame synceka a uz viac krat spomenul ze by e mali drobcovi kupit ale ze ho bude musiet najprv vyskusat 😀 tak som mu kupila, ma to skoro 2000 dielikov tak snad sa potesi 😊

peptina
17. dec 2019

Ja nekupujem nic.,keďže on mi nič nedal minulý rok ani na meniny,narodeniny,výročie lebo stále výhovorky že nevie čo ,tak neriesim

bobula46
17. dec 2019

S manželom si kupujeme spoločne darčeky, tento rok napríklad váhu a vankúše 😀 potom som mu dala vyrobiť tričko, vybral si nejakú podtlakovú pumpu ku autu a vždy nejakú drobnosť o ktoré si nehovoríme. Tento rok som kúpila iba sedmové karty 😀 minulé roky som kupovala aj šachy, parfém, vôňu do auta, knihu so strojarskymi tabuľkami....

sara07
17. dec 2019

nie nekupujeme si na vianoce nič
kupime si hocikedy cez rok ked uvidíme niečo pre toho druheho super, a vyhovuje nám to hlavne polovičke bez dôvodu len tak , občas je toho viac občas menej ale to nik nerieši z nás

ivett311
17. dec 2019

Ja som mu kúpila knihu opasok a víkendový pobyt

angela85
17. dec 2019

Hlavne kupujem také čo treba,tento rok hodinky a ja som si vybrala topánky. To je hlavne kvôli deťom. To by sme si kúpili aj keby Vianoce neboli. Není sme na prekvapenie a hlavne na nevydržím udržať tajomnstvo- prekvapenie. I keď mňa by niekedy nejaké potešilo. Ale skôr tipu vstupenky na koncert. Či malý výlet,nie moc vecne darceky

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinom0077
17. dec 2019

kupujeme samozrejme, mame radi prekvapenia snazim sa vybrat nieco po com tuzil co ma rad, na co aj zabudol ze mi spominal ze by velmi chcel...mame taky ritual aj pri odovzdavani darcekov co milujem🙂

petkaaa
17. dec 2019

Kupujeme, samozrejme. Nevidím veľmi zmysel v tom, nedávať si nič. Tu nejde o kvantitu, ale o to, vymyslieť niečo pre toho druhého, neodignorovať to, alebo neriešiť to spôsobom "niečo si kúp, ja ti to zaplatím". Ide o to zamyslieť sa, čo má ten druhý rád, chcieť ho potešiť, prekvapiť, urobiť šťastným. To, či pôjde o knižku za 5€ alebo o parfém za 100€ zvyčajne veľmi nezáleží.Nepoznám človeka, ktorý by sa nepotešil prekvapeniu. Aj takéto veci udržujú pekný vzťah 🙂 Aj keď sa dvaja obdarúvajú v iné dni počas roka, Vianoce majú osobitú atmosféru, tam sa to jednoducho hodí 🙂 ♥

akinom0077
17. dec 2019

@petkaaa / presne vystizne, moje slova🙂

sapetka
17. dec 2019

My sme si kupili roboticky vysavac ako spolocny darcek ale ja som mu kupila este sveter

akinom0077
17. dec 2019

@sapetka / spolocny neuznavam🙂 to nie je ono

zuzkalujza
17. dec 2019

áno kupujem mu darček. Ja som vsadila na LEGO Technic, lebo každý muž je tak trochu dieťa 🙂, knihu, a bezdrôtovú nabíjačku. Tiež sme si kúpili aj spoločné darčeky, pobyt v tatrách a televízor.

mimus9654
17. dec 2019

Môj tiež nečíta .
Po čom strašne túžil bolo Play Station 4 takže ježiško bol drahý tento rok, Mikinu tričko ,hygienu , boxerky,parfem, album so spoločnými fotkami ❤️

sapetka
17. dec 2019

@akinom0077 ved vy si nemusite kupovat spolocny darcek😊a nam to tak vyhovuje. Nech si kazdy riesi ako chce.. pre nas su dolezitejsie darceky pre dieta, pre nas len drobnost

mrkvicka060
17. dec 2019

Kupujeme. Male prekvapenie pod stromcekom potesi. A chcem aj, aby deti videli, ze Jezisko doniesol darcek aj mame a tatovi. Je uplne jedno co, stacila by cokoladka, ale chcem, aby sme si pod stromcekom nieco nasli aj my ☺️ Tento rok manzelovi davam parfem, pretoze mu uz dochadza. Chvalabohu, lebo nejak nesrsim tentoraz napadmi. Ale mozno este dokupim nejaku koselu.. to su dva moje tohtorocne napady 😂😂😂

vroni
17. dec 2019

Kupujeme. Nič spoločné, nič na oblečenie a žiadnu bežnú kozmetiku. A jeden antidarcek (tj. nejaké príšerne klišé, ktoré by sme v živote nenazvali darčekom. Chlap tak dostal fajku (nefajčí), pyžamo (nenosí) ci ponožky (tie si fakt kúpi hocikedy aj sam) a ja väčšinou vybavenie do kuchyne). Inak si kupujeme lístky na koncerty ci predstavenia, zážitkové darčeky, knihy, šperky ci niečo, čo má ten druhy rad.

babina_33
17. dec 2019

My skor si take malickosti, ale teraz som mu zaplatila konzultaciu a jedalnicek s vyzivovym poradcom a inak len spodne pradlo a hlavne ponozky, lebo tie u nas neviem ci mame nejakeho skriatka alebo nejako miznu

jaja23
17. dec 2019

My si dávame spoločný. Minulý rok vysávač, tento kávovar. A už ho aj používame 😁

monkana
17. dec 2019

my klasiku kozmetika, dáke to oblečenie, knižky..teraz je to viacmenej o deckách ale ten darček si dáme vždy, nerátalo by sa mi to bez

mima1
17. dec 2019

My si kupujeme stale co sme spolu za 20rokov sme nevynechali ani raz. Vzdy viem co kupit aj ked niekedy je to tazke ale pozorne pocuvam co by potreboval.

renatka1985
17. dec 2019

my si vzdy navzajom davame nieco prakticke - na zelanie - pre neho tento rok kompresor a pre mna sijaci stroj. a potom este nejaka drobnost pod stromcek - on vzdy dostane ponozky 🙂 + nieco osobne - tento rok som vymyslela poukaz na Jogu.

usla35
17. dec 2019

my si kupujeme ale vacsinou sa zhodneme na jednej veci, ktoru potrebujeme do domacnosti alebo napriklad minuly rok sme sa zhodli, ze si ptorebujeme oddychnut a tak sme si kupili pobyt iba pre nas. tento rok prisli vianoce trosku skor alebo teda pridu neskor lebo sme si objednali nove auto, ktore pride vo februari takze nic dalsie neplanujeme