Darčeky na Vianoce pre detičky

iwulka23
21. sep 2012

Založila som to preto lebo nemám ani páru čo kupiť malej na Vianoce,bude mať 2roky mesiac po vianociach.
Preto by som bola rada keby ste sem hádzali akekolvek nápady na darčeky pre detičky..snád si pomožeme navzájom 😀 ocením hlavne nejake náučne darčeky..a aj take vecičky s ktorými máte skusenosť že sa snimi deti hraju a zaujmu.ďakujem 🙂

andelok
5. jún 2013

@vulka
@daina1 Ahojte baby, hladam presne tuto knihu, o ktorej ste sa tu pred rokom bavili 🙂 Od Danilovovej, Ulohy pre najmensie deti. Spomeniete si este, kde ste ju objednavali? Vsade je totiz vypredana a dotlac sa nechysta...dakujem!!

daina1
5. jún 2013

@andelok ahoj ta kniha je blbost aspon podla mna ja som mozno mala milnu predstavu ze su tam napady ako sa hrat s dietatom doma bez hraciek take tie domacke hry hracky mame ale akosi nas dlho nebavia ale knizka nie je zla maly ju rad cita su tam pekne obrazky takze na citanie a pozeranie oki. ja som ju tiez nevedela zohnat nahodou sa mi to podarilo kupit od jednej mamicky tu na mk.

andelok
5. jún 2013

@daina1 Dakujem za odpoved..keby si niekedy chcela predat, ozvi sa 🙂

detskeoblecko
24. aug 2013

podla mna potesi urcite kazde dieta aj nejake CD s peknymi detskymi pesnickami...ja osobne som sa kedysi vyblaznila na este LP Smolkovia..k tomu nejake pekne tricko Smolkovia, ci suprava...a usmev je isty..

violy
28. aug 2013

ja preferujem hry pre deti, kde sa rozmýšľa, čiže prinajmenšom nejaké puzzle s väčšími kockami. alebo kocky! s tým sme sa hrávali my ako malí a teraz som videla v hračkárstve, že sa to dá ešte kúpiť. myslím, že motív bol krtek 🙂 a keď bude kočka staršia, tak určite nejaké hlavolamy 🙂

nicky655
9. nov 2013

ahoj babule,poradte nejaky darcek pre malu....aj nieco-ze nie hracku🙂dakujem

eatmosfera
18. nov 2013

z nehrackovych darcekov sa mi velmi ako napad paci kapsar k posteli http://www.mama-je-doma.sk/darceky-darceky/tip-...

fivecat
23. nov 2013

@eatmosfera to je uzasne, nahodou som do tejto diskusie zabludila. Dakujem, toto som chcela nechat usit mamu (bez tych vreciek), len tak aby malemu nebolo zima, teraz pojde do svojej prvej postele. Mama sa potesi , ze som to vyriesila.

eatmosfera
23. nov 2013

@fivecat, tak to som rada, ja som tiez pomyslala na to, ze nieco take nasim detom usijem, ale asi by z toho nebolo nikdy nieco take vydarene... 🙂

caspino
27. nov 2013

ta knižka je vhodna aj pre 3r 4mes chlapca mame obdobie nekonečných otazok mame tutu knižku a tutuo vie zpredu zo zadu
http://vydavatel.sk/kniha/velka-kniha-pre-najme...

zuju2
27. nov 2013

Ja mám tiež dievča,ktoré bude mať vpred Vianocami 3. Minulý rok som jej kúpila detskú kuchynku, bábiku v kočíku - čo sa jej aj veľmi páčilo, stavebnicu, poteší aj knižka.

srenata
18. okt 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

Ahojte maminy, máte nejaké aktuálne nápady? Vianoce sú o chvíľu? Čo plánujete kúpiť svojim ratolestiam?

libka1
18. okt 2015

u nas sa vzdy uplatnilo lego, to je snad jedina hracka, ktoru mam rokmi overenu a nikdy neupadla do uplneho zabudnutia, vsetko ostatne sluzilo len chvilku alebo sa znicilo 😉

baska18
18. okt 2015

Maminky nahodou nemáte skusenost s fotakom detskym kidizom?chcem ho kupit malej ale neni nanho moc referencii dakujem ;)

barca1205
20. okt 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Kuchynku a kutilsky stolik. Dufam ze ich budu bavit 🙂

moni_ka0
5. nov 2015

@srenata ja som kúpila playfoam, deti to majú aj v škôlke a stále to ospevujú 😀 tak dúfam že im to spraví radosť 🙂

modrofuzik11
7. nov 2015

nam sa pacia darceky na paradnedarceky.sk. maju pre deti napr. pekne tricka ale aj ine pekne darceky...

cindirella
11. nov 2015
Používateľ cindirella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cindirella.

@moni_ka0 počula som na to dosť sťažností. Že vraj sa to po chvíli rozpadáva a lepí na ruky...

moni_ka0
15. nov 2015

@cindirella nie si jediná, veľa ľudí mi to už povedalo....aale u nás to veľmi pekne drží tvar a vôbec z toho tie guličky neodpadávajú takže žiadny bordel. Neviem akú konkrétne máš ty (my máme túto playfoam.pexi.cz/playfoam/?section=produkty&page=playfoam-boule-workshop-set), ale tvoja môže byť iba kópia playfoam, vieš dobre že v dnešnej dobe máš takých vecí kopeeec 🙂 som rada že nemám takú skúsenosť ako ty...decká by mi za tým asi plakali 😀

perlicka666
16. nov 2015
Používateľ perlicka666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od perlicka666.

My zvažujeme nákup Baby Born cvičeného šteniatka z rajhraciek ale ešte som si ho nevyskúšala tak zatiaľ len zavžujemee

stella18
24. nov 2015

zvažujeme plastovú guličkovú dráhu napr. lena, nenašla som žiadne recenzie, máte niekto?, ak áno, zabavilo to vaše detičky?, nerozpadávala sa hra počas hry? nezničila po prvom použití? díky za každú odpoveď

buttergirl
29. nov 2015
Používateľ buttergirl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od buttergirl.

rc pavuk od merkura 😉

misulikes
30. nov 2015

Prosim nevideli ste v tescu detsky slapaci traktor, 2-5vek, tak to zvacsa byva..dakujeem

alenka_markova
9. dec 2015

Skvely darcek je knizka o hudobnych nastrojoch. Normalne aj ja som sa basnickami naucila o tom, ako vyzera fagot a tak. Velmi pekne. Vola sa Mali Muzikanti a najdes ju na darceky.tvoravia.sk fakt pekna.

terinka015
10. dec 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

ja mám doma 13 ročnú slečnu a veľmi by chcela kožený batoh, viete mi nejaký poradiť, našla som na nejakej českej stránke ale tie ceny sa pohybovali okolo 2000 kč, to mi príde moc. Viete o nejakom slovenskom obchode?

manuelala
10. dec 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

moje deti radi modeluju, ale modelina je vsade a nejako sa zahadne straca :P preto im chcem okrem ineho kupit na vianoce playfoam - myslim, ze budu mat radost

drahusa2
11. dec 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

ja som mu kupila auticko , nejake oblecenie dostane a este kopu inych hraciek

margaretka818
12. dec 2015
Používateľ margaretka818 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka818.

@terinka015 ja som si kupovala koženú kabelku na novakabelka, ale myslím, že tam majú aj batohy, už nie sú moderné batohy so sovami?

vi_py
14. dec 2015
Používateľ vi_py je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vi_py.

@margaretka818 batohy so sovami sú stále mderné, teda aspoň ich dosť často vidím, možno práve preto chce niečo iné :D

lenatali
14. dec 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

My sme z www.rajhraciek objednali vláčkodráhu Brio, syn po nej už dávno túžil - má ju jeho kamarát a keďže drevené hračky milujem, dlho sme nerozmýšľali. Dcérke sme kúpili kuchynku s riadikmi