Darčeky, z ktorých výťažok ide na dobrú vec?

nikkooll
21. okt 2018

Ahojte, neviete poradit nejaku stranku kde sa daju objednat darceky - bud co robia ludia s nejakym postihnutim alebo v domovoch -alebo z ktorych vytazok pojde na nejaky detsky domov? Zatial som nasla iba na sashe dobry obchod. Dakujem za napady

janage
26. okt 2018

@nikkooll pozri si obcianske zdruzenia, neziskovky alebo chranene dielne vo svojom okoli. Urcite najdes. U nas dokonca aj na skole pri roznych prilezitostiach deti vyrabaju a potom vytazok ide na darceky a cinnost pre deti v skole.

janage
26. okt 2018

@nikkooll ak si z ba tam je toho isto neurekom. Dokonca aj charity shop mate. Urcite ta nasmeruju. A uplne najjednoduchsie zavolaj na soc. odd. miestneho uradu kde byvas a daju ti isto tip na takuto organizaciu.

nikkooll
autor
27. okt 2018

Dakujem za napad, chranene dielne som pozerala nejake ale vacsinou su to firmy ktore zamestnaju ludi nejak znevyhodnenych a oni zabalia darcek tak to som nechcela. Poskusam este podla tvojich tipov, dajujem

jkadankova
27. okt 2018

v martinuse ked kupis cez e-shop, mozes zaokruhlit svoju platbu a to ide na dobreho anjela

janage
27. okt 2018

@nikkooll ahoj u nas priamo pri praci ma oz jednu miestnost su tam mladistvi vacsinou s dawn. syndr. vyrabaju vselijake platene tasky, vracuska ozdobky z textilu a celkom vydarene. Predpokladam ze vytazok ide priamo na cinnost tych deti. Pozriem v pondelok ako sa volaju a mozem dat kontakt.

jane1989
13. nov 2019

Babenky KEBy ste chceLI pomoct mozte si zakupit vianocne zvonceky. Vytazok je pre jednu rodinku v nudzi