Biela kuchynská linka a biele spotrebiče

mrsava
19. máj 2019

Prosím Vás prerábame byt a chcela by som bielu kuchynskú linku s bielymi spotrebicmi,mate niekto skusenost.Ako je to s udrzbou vidno vsade spinu,alebo zazltnutie od varenia?Dakujem za kazdu radu.

zarrinka
21. máj 2019

@zmdk ja to mam takto v byte 😉

zarrinka
21. máj 2019

@zmdk ej ma obklad, máš pravdu 😉

ewkaa
21. máj 2019
zmdk
21. máj 2019

@zarrinka krásne👏 len ja budem mať plynovú varnú dosku, tak preto hľadám iné varianty 🙂

zarrinka
21. máj 2019

@zmdk môžeš si to dať aj k plynu len hĺbka dosky aby bola aspon 70 cm 😉

mrsava
autor
21. máj 2019

@zarrinka Ďakujem😀

mrsava
autor
21. máj 2019

@zuzu1304 Ďakujem😀

mrsava
autor
21. máj 2019

@ewkaa Ďakujem za fotky,nádherná linka😀

jaron
21. máj 2019

@mrsava kuchynskú linku máme bielu, aj keď nie komplet spotrebiče, nevidím v tom žiaden problém. Celkovo máme v byte veľa bielej, nábytok, steny atď., pôsobí to príjemne svetlo a zároveň sa to potom dobre kombinuje, oživuje inými farbami v malých doplnkoch.

jaron
21. máj 2019

@mrsava
tu je zopár záberov, je to malá kuchyňa v byte

janaakt
22. máj 2019

@zmdk ano je to normalne biely obklad kupelnovy...tym ze hrany su rektifikovane stacia tam 1-1.5mm spary, ktore takmer nevidno. Tento konkretne je Villeroy a Boch obklad kupovany v Ceskej Keramike v KE. Mame ho aj v kupelni a sme s nim maximalne spokojni.

janaakt
22. máj 2019

Ak si dobre spominam drevotrieska sa nemoze davat ako zastena za plynove varne dosky, tak isto ako aj sklo musi byt kalene, co zvysuje jeho cenu. Preto nam ako najlepsie riesenie vysiel obklad.

mrsava
autor
22. máj 2019

@jaron Ďakujeme za fotky,máte to krásne zariadené😀

mrsava
autor
22. máj 2019

@janaakt Wau super vyzeralo to ako sklo a parada super riesene.Nechcete poslat aj foto kupelne?Ale jasne pochopim ak uz velmi narusujeme Vase byvanie a sukromie😀😀😀

zmdk
22. máj 2019

@janaakt ďakujem pekne. a nebol problém s upevňovaním? keďže je to veľkometrážne, pravdepodobne to je veľmi ťažké. ďakujem

janaakt
22. máj 2019

@mrsava, @zmdk obklad je 60x30 co sa v dnesnej dobe nepovazuje uz za velkoformatovy.
A nech sa paci, nasa mini panelakova kupelna

mrsava
autor
22. máj 2019

@janaakt Ďakujeme za fotky,nádherná,taká útlná a elegantná.My sme tiež byt kúpili,tak tiež len 3m2 nás čakajú v kúpelni😀

liligreg
22. máj 2019

Prvej kuchyni som mala biele spotrebiče v kombinacii s vanilkou na skrinkách. Žiaľ, z toho fotky nemám. Keď sme prerabali byt a menili za bielu, bola som sprvu presvedcena o bielych spotrebičoch, ale zistila sim, že každá ta biela mala iný odtieň a keď som šla pozrieť do kuchynských štúdii, tak ma aj tak viac oslovila kombinácia nerez a biela linka. Biele mame len umývadlo a digestor

marcelatje
22. máj 2019

Tiež mám biele, predtým som mala čierne a tie sa udržiavali horšie. Bolo vidno každé zrnko prachu.

galioska
22. máj 2019

@mrsava keď nebudeš upratovať bude vidieť špinu😃, na čiernom tiež vidno hlavne naprasene

mareri
31. aug 2019

nerezove by boli ovela lepšie. Biele su až velmi obyčajne, aspon moj nazor. Aj ked pravda je, že na nerezovych je vidno každy otlačok prsta a osobne nerobim nič ine, len utieram spotrebiče, hlavne mikrovlnku

bibih
31. aug 2019

@mareri Biele uz davno nie su iba obycajne. Ja sice este nemam rozlozene spotrebice, ale budeme mat teda krasne biele sklo na vsetkom. A obycajnosti by som skor uz u nerezovych hovorila. Zalezi od toho ake biele spotrebice by si pani vybrala..

mariah0307
31. aug 2019

Krasne mate kuchyne baby, ja chcem tiez robiť na rok a tuzim po bielej leskej

ada309
31. aug 2019

Ja mam bielu v kombinácii s nerezovymi spotrebičmi a hnedé drevené dvierka v hornej časti , nesťažujem si na údržbu

evka258
3. dec 2019

@janaakt mohli by ste pridať foto vašej kuchyne, ak by vám to nevadilo?

janfranek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janfranek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
galanta
23. máj 2020

@janaakt drevotrieska sa nemôže dávať za plynové dosky? Akurát sa na to chystáme. Poznáte prosím aj dôvod?

zarrinka
23. máj 2020

@galanta Môže ale pracovna doska musí mať hĺbku min 70 cm.

galanta
23. máj 2020

@zarrinka kvôli žiaru?