Čo by ste zmenili v tejto detske izbe?

semila001
12. júl 2020

Dcerkina izbička čo by ste zmenili ?

rybkoava
12. júl 2020

Je krásna, už len ružové obliečky na paplón a možno nejaké poličky na knižky a hračky. 🙂

janinah
12. júl 2020

velmi pekná,pozrela som vek,bude potrebovať stolík a stoličku,niekde pod okno,,nemôže sa len na koberci hrať a dal aby som kratšiu záclonu s detským motívom

stevvvka
12. júl 2020

Je krasna, aj ja chcem taku 🙂

semila001
autor
12. júl 2020

@janinah dakujem

semila001
autor
12. júl 2020

@rybkoava dakujeem

oslo1
12. júl 2020

Az mozem.
Izba je krasna.
Dala by som kratsiu zaclonu na okno, nejaky pekny zaves a z tej istej latky usila bud prehoz na postel, alebo obliecky.
Pod okno stol so stolickou, na nu podritnik z tej latky ako je zaves.
Vedla tych dveri by som tu papierovu skrinu a komodu z IKEA zrusila a dala by som tam bielu vstavanu skrinu, aj so suflikmi.
Chyba mi tam polica s knihami. Ak je izba vacsia, tak AJ pekny teepee, indiansky stan na hranie.

sissy27
12. júl 2020

@semila001 krásna izbička 😍 ak je to pre 1,5ročnú slečnu, tak by som ešte doplnila stolík a stoličku, napr z ikea séria Mammut a nejaké úložné boxy na hračky aby si zvládla sama upratať hračky.
Neskôr, keď podrastie, by som pod okno dala písací stôl a skriňu by som dala spraviť na mieru vstavanú. Ale na tento vek je to super, ľahko neskôr spravíš zmeny primerane veku.

andreatytler
13. júl 2020

Mne sa naramne paci farebna kombinacia, ruzovej, sedej a bielej. Je to super moderne a zaroven nezne. Ja som velky milovnik IKEA a minimalistiky ale zariadenie a dekoracia je na moj vkus trochu stroha kedze je to izba pre dieta. Ja by som to viac vycackala ale kazdy ma iny vkus.
Hlavne je dolezite deti obklopit krasou. Nauci ich to dobremu vkusu a laske k umeniu.

Uz teraz sa tesim ked budem zariadovat izicku pre nasho syna. Dakujem za inspiraciu.
Mne sa naramne pacia:
Meno dietatka na stene s nejakou deraciu
Obrazy zvieratiek
Citaci kutik
Meter na znacenie vysky, tiez z odtlackami ruk
Stena pomalovana ako hviezdna obloha alebo vesmir s planetami
Mapa sveta (ale to je pre starsie deticky)

lenuliatko84
13. júl 2020

A kde ma hracky?teda moj 5 rocny syn ma hraciek plnu izbu

semila001
autor
13. júl 2020

@lenuliatko84 este len zariadujeme este takze pridam

dusankomoj
13. júl 2020

@semila001 Krásna,iba kúp viac košov na hračky! A neskôr stolík na kreslenie. Parádna kombinácia ružovej a sivej! Nieje to také presladené.

macekovam
13. júl 2020

@semila001 stolík na kreslenie.. Baldachyn nad postel... A tie svetielka z pepca.. Tyrkysové by som dala..

macekovam
13. júl 2020

@semila001 a knižnica tam chyba

sasanka605
13. júl 2020

Ja by som dala postel do vyklenku kde je skrina ak sa zmesti. S takym baldachynom ako vyssie a nez zaclon

majahr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariska1989
24. sep 2020

Pekne meniť by som nemenila nič skôr pridala takú tú knižnicu do ktorej dáte krabičky a hračkami