Kuchyňa s vysokým leskom

ovaaa
13. máj 2018

Ahojte maminy aké máte skúsenosti s kuchyňou s vysokým leskom? Ako sa Vám udržuje prípadne čo používate. Zvolili by ste si znovu taký materiál alebo už NIKDY VIAC?

veronikaromanko
13. máj 2018

My mame cierno bielu s vysokym leskom. Samotna linka v pohode. Na ciernej vidiet hned ked je na nej prach alebo spina. Na bielej to tak nieje vidiet...najhorsia je zastena 😊😊 ta je tiez ciernej lesklej farby a byva stale doprskana ci z varenia alebo z drezu. Cize treba stale udrziavat. Ja ju umyjem obycajnou vodou s jarou a poutieram papierovou utierkou dosucha. Zaberie to ani nie 15 minut a je krasna leskla...tato kombinacia je narocnejsia na udrzbu ale nemenila by som nikdy 😀😀😆 je krasna, stylova a nadcasova 😉😉😉

eliska13
13. máj 2018

@ovaaa mám lesklu a dala by som si ju znova

mischell0110
13. máj 2018

My mame bielu lesklu celu a nemenila by som.Svedska handra len vo vode namocena,vyzmychana pretrem a ziadna smuha.na byte ma mama bielu matnu a nikdy viac.vsetky kvapky vody spina vidno viac a ked to chce pretret vidno smuhy po handre.za mna biela ok.a spinu tak ci tak treba utret z kazdej farby

lilyianka
13. máj 2018

@ovaaa ja mám vanilkovu lesklú a v pohode...utriem hubkou a utierky dosucha

jarusmischo
13. máj 2018

Ja mám bielu lesklú a olivovo zelenú lesklú a super údržba. Presne ako píšu vyššie, švédska utierka alebo papierová navlhčená clinom.

andrii
13. máj 2018

Ja mám bielu leskú a najlepšia voľba. Fakt najľahšia údržba,iba pretrieť švedskou handrou.

terez01
13. máj 2018

Ja m biely lesk a údržba super. Nevidno tapky ,šmuhy ani nič a pretieram len vlhkou handričkou a potom nasucho.

jovka
13. máj 2018

A mate cisto bielu ci kombinacie? Ja chcem bielu lusklu so sivou lesklou a dtevo dosku a zastenu v tej istej farbe ako prac.dosku..aby biela nebola prilis sterilna🤔nemate niekto podobnu kombinaciu? Cim viac moznosti , tym tazsie vybrat🙈

evaachesa
13. máj 2018

@ovaaa za mna tato kombinacia super ... dokonca som si skoro nevsimla ze mam na nej frkance :D ktovie ako dlho tam boli 😅 skutocne na nej nie je vidno capky ani spinky kym sa lepsie nezadivate .. no a udrzba je jednoducha tak ako pisu baby.

ovaaa
autor
13. máj 2018

Uvažujem o novej...recenzie mi urcite pomozu...A co mate pod linkou? Kachlicky, sklo, dosku??

terez01
13. máj 2018

@ovaaa ja dosku,rodičia sklo. Závisí aký dáš dekor dosky a čo by ti tam viac šlo. Ja mám dekor ako betón a pôsobí to dobre,volila som dosku,lebo sa mi tam stretávali v jednom mieste 3materialy-
siva dlažba, betónová doska a Nórska borovica na dverach ..ak by tam bolo ešte sklo už by toho bolo veľa,a ja mám kuchyňu aj mimo obývačku. Rodičia to majú spojené a sklo pôsobí luxusne. Na údržbu je to jedno,lebo aj na doske z boku vidno ak je na nej niečo pofrckane...farebné sklo výjde viac.

ovaaa
autor
13. máj 2018

Inak ak chcete kludne dajte foto...

jannkam
13. máj 2018

Ja mám tiež bielu lesklú už tretí rok a ani raz som túto voľbu neolutovala ❤️👍.

nikaella
13. máj 2018

Ja mam vanilku vysoky lesk a super. Mam kachlicky nakolko ked sme robili kuchynu zasteny boli v plienkach resp sme ani nevedeli ze sa da dat. Urcite by sme dali zastenu.

mata1001
13. máj 2018

Ja mam bielu lesklu s ciernou prac.doskou a ciernou zastenou....parada...nelutujem...umyjem hubkou a kvapkou jari a poutieram do sucha...

eliska13
13. máj 2018

@ovaaa biela linka, žlty lakobel ako zástena, sivá doska, maľovka siva

danulicek
13. máj 2018

mna kazdy od bielej lesklej odhovaral, ale bolo to napokon to najlepsie, co som si mohla vybrat. biela leskla linka je super volba 🙂

mamamima
14. máj 2018

biela vysoky lesk, zafrezovane uchytky, siva zastena, doska farba beton sa vola,za mna top kombinacia, na ktorej nic nevidno.

evasab81
14. máj 2018

V živote by som nedala lesklú linku a potom tráviť v kuchyni pol dňa umývaním a čistením 🙃.

katren
14. máj 2018

@evasab81 mas ju teraz?

montemotherone
14. máj 2018

@mischell0110 nie je matná ako matná. Sú rôzne matné povrchy, s rôznou zrnitosťou. Ja mám matnú bielu v kombinácii so svetlým jaseňom a v pohode.

evasab81
14. máj 2018

@katren ja nie, ale sestra má. Každému sa páči niečo iné. Mám matnú (asi rok) a som s ňou max. spokojná. Ja som radšej za praktickejšie veci. 100 ľudí, 100 chutí 😊.

krevetka
14. máj 2018

Ja mám bielu s vysokým leskom a nemenila by som ju za nič na svete. Pracovná doska je obyčajná biela , nie lesklá. Údržba je veľmi jednoduchá, pretriem vlhkou handričkou .

ovaaa
autor
14. máj 2018

Krááásna a jednoduchá

wiwi28
16. máj 2018

Mám pol roka kompletne bielu linku vo vysokom lesku (striekaná fólia, nie lepená) a ako zástenú čierne sklo. Nemenila by som a som na 1000% spokojná. Zástena je občas mrcha a treba ju poriadne pretierať ale inak údržba minimálna.