Poradíte nastaviteľnú stoličku k písaciemu stolu?

petrapod
1. sep 2020
jajka71
1. sep 2020

Odporucam vybrat si z rastucich drevenych stoliciek, prisposobia sa meniacej sa vyske dietata a vydrzia do 70, 90 ci 100kg a tak vam posluzia roky a rozhodne ide o zdrave sedenie ;)

petrapod
autor
1. sep 2020

@jajka71 nemáte nejaký link ?

jajka71
1. sep 2020

Je na vas, teraz bol na mall myslim vo vypredaji rastuce stolicku alfa co su z masivu, ale su aj zuzu zoppy alebo beta co maju moji alebo klary ktore som kupovala muzovym kraniatkam ked sli do skoly....dajte do googlu rastuca stolicka masiv ak chcete masiv mozno vam este nejaka ostala z vypredaja i ked formalne koncil vcera alebo do vypredaja zasob...

petrapod
autor
1. sep 2020

@jajka71 ďakujem.

jajka71
1. sep 2020

Ja som zatazena na drevo, moji maju rastuce stoly a stolicky s cim cakaju sufliky na kolieskach na prilezitost a v kuchyni ikea zostavu stol a stolicky i drevenu lavicu, retro stolicky a 50rocny stol aby som nezosedivela ked ho pokreslia, ci inu tvorivu absurditu vymyslia....

jajka71
1. sep 2020

@petrapod pozor na stranky kde su stolicky predrazene....treba trosku googlit a potom je na vas ci date prednost dizajnovej alebo "klasike"

antonia16
1. sep 2020

My tiež hľadáme stoličku ku písaciemu stolu. Máme vybratú túto. Máte niektorá s ňou skúsenosti?

majulino
14. sep 2020

@antonia16 zdravim objednavali ste? Tiez po nej pozeram.

antonia16
14. sep 2020

@majulino ešte nie, toho týždňa ju chcem objednať

mia__b
16. mar 2021

@antonia16 kupili ste nakoniec tu stolicku? Ako ste s odstupom casu spokojni? A pre kolkorocne dieta ste ju kupovali? Zrovna nad nou rozmyslam. Dakujem.🙏

antonia16
16. mar 2021

@mia__b kúpili, a hneď som ju aj vrátila. Nevedela som, že tá stolička je vhodná len ku tomu stolu, rovnakej značky. Bola úplne nízka aj keď som ju nastavila do najvyššej polohy.

petinko59
24. aug 2022
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.

Mrkni sem, alebo predávam jednu na bazári u mna. Ale kupovali sme odtialto: https://www.bonybon.sk/detske-stolicky-k-pisaciemu-stolu/detska-stolicka-k-pisaciemu-stolu-labka-bielo-ruzova/