petinko59
Používateľ petinko59 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petinko59.
petinko59
9. dec 2022

ĽUDIA VY STE NAOZAJ NEINTELIGENTNÍ KUPOVAT Z TAKEJ STRÁNKY? JE TO ČÍNA - BONKY. SK JE ČÍNA, NIKDY SA TAM NEDOVOLÁTE !!!!

petinko59
autor
23. sep 2022

Ďakujem, veľmi pekne vyzerá 🙂

petinko59
autor
22. sep 2022

@tinkajan nemáš prosím fotku? 🙂

petinko59
22. sep 2022

my sme museli kupovať obliečky do školky :D

petinko59
autor
22. sep 2022

Ahojte baby, pridávam ešte raz lebo mi to zmizlo. Máte niektorá skúsenosť s domčekovou posteľou? Uvažujem nad kúpou. Už máme dosť vecí od nich. ĎAKUJEM za každú radu 🙂

petinko59
autor
25. júl 2022

Ahojte prosím vás kupovali ste niekto podložku do kočíka z mušelínu z: https://www.bonybon.sk/podlozky-do-kocika/podlozka-do-kocika-s-muselinom-boho-rusty/

petinko59
9. jún 2022

Ja som vracala, dnes mi prišlo, že moja zásielka sa mi vracia spať. Odmietli prebrať, zackakané poštovne. MY PROTEIN NEODPORÚČAM HRÔZA A GRC!!

petinko59
28. apr 2022

My sme kupovali druhú posteľ z bonybon a zvažujeme aj nad písacím stolíkom. Doručia ti to v poriadku a veľmi milí kolektív.
https://www.bonybon.sk/detsky-nabytok/.
Naša Ňuňa

petinko59
13. okt 2020

bolo aj bloknutých niekoľko profilov :( :( to si ľudia nemôžu povedať ani svoj názor :/ ved nepíšu nič zlé... :/

petinko59
13. okt 2020

Inač na instagrame koluje zdieľačka, že sa tu mažú komentáre na príkaz tej stránky... lebo nejaká pani sa vyjadrila, že predavajú veci s 300% prirážkou, že robí v sfére matracov dormeo, a že ingvart predáva matrac nad 100euro, a že výrobná cena takého matraca zloženia je okolo 30-40 euro na taký malý rozmer :/ :/ strašné čo sa deje..

petinko59
autor
20. jún 2019

Ďakujem! 🙂

petinko59
autor
19. jún 2019

@bobula,@kukulienka, @nikiki29, dakujem pekne, asi som si vybrala. @nikiki29 fakt si mi pomohla. Dám vedieť, či som aj ja spokojná. 🙂

petinko59
autor
19. jún 2019

Prepáč.. ale ja tu nič nedávam... to že sa mi niečo páči.. nemôžem za to...

petinko59
autor
19. jún 2019

beky aký máš problém? že mi niekto pomáha a že sa mi niečo páči viac, ked majú aj lepšie ceny a lepší výber... nechápem pointe tvojej.. zapárať 🙂

petinko59
autor
18. jún 2019

Mne sa páči ten nábytok, a ako je to všetko zladené spolu.. ja nie som moc kreatívna 🙂 to je super linduš, že ty si... takých ľudí obdivujem 🙂

petinko59
autor
18. jún 2019

@holubicka28 nádherná izbička 🙂 a to je zasuvacia skrina?? postel si kde kupovala?? 🙂

petinko59
autor
18. jún 2019

@kikulienkadd dakujem, @nikki29 akú postielku si si objednala? Aj komodu alebo ešte niečo? A plienky a toto ostatné ssi si kde?

petinko59
autor
18. jún 2019

Koľko stojí taký dizajnér? Keby sa na tom pintereste dali tie veci kupiť strašne sa mi to páči také zladenie.

petinko59
autor
18. jún 2019

Len do tek ikeii sa mi akosi nechce moc chodiť, mna lákajú tie eshopy, že mi to dovezú... 🙂 nie som u Ba... :/

petinko59
autor
18. jún 2019

To je brendon . sk? Mali ste od niekoho dobru skusenost ci preco oni? Škoda ze nemaju nejaké realne fotky a videa... pre mna je to také nedoveryhodne :/

petinko59
autor
18. jún 2019

Najímali ste si architekta? Ak áno, kde? Vedeli ste dopasovať? Kupovať nábytok so vzormi či bez? Pozeráte do budúcnosti, či to čo dieťa chce? 🙂 Na pintereste su pekné inšpirácie a neviem kde to zohnať :/