Sú dvere Sherlock dobre zvukovo izolované?

salomke
11. máj 2018

Dobrý deň, chcem sa opýtať na Vaše skúsenosti s dverami Sherlock..Sú dostatočne zvukovo zabezpečené? Nepočujete v paneláku výťah? alebo susedov s chodby? Pýtam sa preto, lebo nad nimi uvažujem, a však mám veľmi bojazlivé domáce zvieratko, ktoré sa pri každom pohybe na chodbe veľmi v byte bojí...Ďakujem za každý názor

nadaphotography
11. máj 2018

My ich máme. Bývame na prízemí a nič nepočuť. Len máme od nich spravené aj nové zárubne, suseda nemá nové zárubne a jej nesadli, tak je vsetko pocuť a dokonca aj presvitá cez dvere.

salomke
autor
11. máj 2018

jéé dakujem za odpoveď.. takže nepočuje výťah ani ľudí čo chodia po chodbe?

nadaphotography
11. máj 2018

@salomke oproti tomu co sme mali to akoby som stratila sluch...spokojna som velmi

salomke
autor
11. máj 2018

To rada počujem lebo tiež nad nimi uvažujem len som chcela počuť názor na hlučnosť z praxe 🙂dakujem

luliu
11. máj 2018

@salomke mam ich aj so zarubnami a počujem aj výťah aj susedov keď sú u nás na chofbe

salomke
autor
11. máj 2018

@luliu fuha tak tohto sa presne obávam lebo ide mi hlavne o ten hluk..tak teraz som zase na pochybách ..už som sa tešila že som sa rozhodla ale dakujem velmi pekne

banana10
11. máj 2018

tiez mame aj komplet zarubne a pocut, aj dupot, aj ked sused odomyka dvere. Predtym sme mali Gerdy dvere a bolo to este horsie.

salomke
autor
11. máj 2018

@banana10 dakujem za úprimnú odpoved cením si to

rachel36a
11. máj 2018

My tiez mame a pocut vsetko.. byvame na prizemi a vzdy pocujem ked sa dole otvoria dvere aj ked idu susedia po schodoch...

veronicka1901
12. máj 2018

Odporucam protihlukove ITM bezpecnostne dvere, parada. Nepocut nic.

angelyana
12. máj 2018

My mame sherlock, najvyssiu radu, pocut vsetko. A to mame velky byt, aj ked som na jeho druhom konci, aj tak pocujem, ako sused odomyka dvere.

salomke
autor
12. máj 2018

Dakujem Vám velmi pekne za názory , vidím že viaceré ste toho názoru že hluk počuť..velmi ste mi poradili , lebo už som sa tešila že si ich vyberiem..určite sú kvalitne a bezpečne len ja potrebujem hlavne hluk odstrániť

salomke
autor
12. máj 2018

@veronicka1901 to počujem prvýkrát máte aj nejaký link na ne

veronicka1901
12. máj 2018

@salomke hodte si to do google. My sme ich mali na starom byte. Teraz mame Adlo a su hrozne.

leishmania
12. máj 2018

zalezi aj od stien medzi bytmi, nam akurat namontovali sherlock a teda hlucnost sa oproti byvalym neda porovnat, ovela mnej pocut z chodby

luliu
12. máj 2018

Podľa mňa nenájdeš dvere ktoré nijaký hluk neprepustia. My sme mali tiež pred Sherlock iné a tieto sú oveľa lepšie. Počuť zvonka, ale nemenila by som.

junova
12. máj 2018

@veronicka1901 ahoj, prečo nie si spokojná s dverami Adlo? My ich máme a zatiaľ spokojnosť.

veronicka1901
13. máj 2018

@junova my mame na novom. byte jedny z tych prvych Adlo, mozno preto nie su bohvieco

junova
13. máj 2018

@veronicka1901 jasné, ok

tarra6
14. máj 2018

@salomke ale keď si dáš akékoľvek super dvere, hluk z chodby počuť budeš. Musela by si asi odhlučniť steny, ktoré sú spoločné s vonkajšou chodbou. Ja mám Sherlock dvere cca 8 rokov a je to omnoho lepšie, ako to bolo zo starými dverami. Ale zvuky z chodby počuť cez steny. Alebo keď ide suseda po chodbe hore nado mnou tak dupot aj cez plafón. Ale dvere prepúšťajú zvuky málo.

moncach
12. jún 2018

My ich mame 3roky, byvame na prízemí, ale dalej od výťahu. Výťah nepočujem, ale vchodové dvere, ked dieta vrieska a aj stekajucich psov áno.

12romi34
18. sep 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

prosím, koľko vás taketo dvere stali?

rachel36a
18. sep 2018

@12romi34 my mame radu Praktik. Stali nas 1050€...cca...presne u neviem

anulienkalenka
26. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

myslím si, že su to dost drahe dvere na to, aby tych funkcii mali trochu viac. Čo niečo take? Vyzeraju velmi pekne https://www.kruzik.cz/sk/sortiment/dvere/vchodove-dvere/dvere_glass.html

essenceee
12. nov 2018

myslím si, že všetky moderné bezpečnostné dvere už zadržuju zvuk a nepustia ho do domu. Skus sa poinformovat u predajcu

12romi34
20. nov 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

podla čoho ste si ešte vyberali vchodove dvere? Zvuk, bezpečnost a ešte? Su ešte nejake parametry, podla ktorych sa vyberaju dvere?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab_riella
13. máj 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

spoločnosti, ktore robia garažove brany robia s najvačšou pravdepodobnostou aj vchodove dvere.