10 mesačná dcéra sa búcha do hlavy

ava10
16. jan 2016

Ahojte maminky, moja 10 mesacna dcera sa dost casto bucha do hlavy, bud prazdnou rukou (otvorenou dlanou), alebo si zoberie do ruk hracku a bucha sa nou. S tou hrackou ju to musi aj bolet, ale nechce prestat. Niekedy sa pritom usmieva, inokedy ma zase bolestivy vyraz. Robia to aj vase deti? Preco to robi?
dakujem

sim_simonka
16. jan 2016

ahoj. moj syn to tiez robi, nepamatam sa presne od kedy, ale moze byt ze okolo 10m, teraz ma 18m a robi to stale...tiez sa obcas buchal o stenu, o skrinky, o zem ked sedel, skratka o vsetko co bolo v dosahu...sama neviem preco to deti robia, jasne ze mu to nedovolim, alebo teda sa snazim tomu zabranit. mozno len skusaju kolko vydrzia, alebo chcu na seba putat pozornost

mirkava
17. jan 2016

@ava10 moj si buchal hlavickou o zem, o stenu, o kachlicky. Ale normale ze pecky. Snazila som sa mu v tom zabranit. Preslo to same.... Len treba davat pozir nech si neublizi. Niekedy si takto nieco vynucoval a niekedy len tak.... O par mesiacov s tym prestane 😉

edn
17. jan 2016

Aj moja to robi.. Proste skusaju, co to urobi 🙂

lucylka25
17. jan 2016

Ahojte, su na to aj homeopatika, aby deti prestali 🙂 Ale je na vyber z viacerych, treba navstivit homeopata, ktory vyberie podla povahy dietata a inych problemov.
http://screencast.com/t/Xa7SJkzWarGO
Mozem nejakeho doporucit z Vaseho okolia, po pripade aj som homeopat z BA.
Drzim palce 🙂