Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

10 mesačná dcérka má vysoké horúčky

ella2906
12. apr 2015

Ahojte dievčatá poradte mi prosím moja dcérka má skoro 10 mesiacou a teraz jej idú zúbky a stále má vysoké teploty 40 stupňou je to normálne? mala to aj pred týždnom boli sme u doktorky a ta nám dala antibiotiká ze má nejaký výrus a po 5 dnoch znova? už som zúfalá mali ste najaká takýto problém.Ďakujem za kažsú radu

33kacora33
12. apr 2015

my sme mali to iste stale 40tky ked nam isli zubky... nam pomahalo len podavat lieky na znizenie a pomalicky to pretrpiet ale teploty nikdy netrvali dlksie ako par dni

ella2906
autor
12. apr 2015

ahoj 33kacora33 my už ich máme takto 5 dní a nič nepomáha na hodinu sa teplota zníži a zase sme na tom rovnako, ale jeden zúbok už je vonku a teraz sa tlačí druhý :( ale zajtra preistotu pojdem k doktorke

33kacora33
12. apr 2015

@ella2906 no urcie chod ked teploty trvaju dlksie ako 3dni a su vissie ako 38,5 treba ist k lekarovi....

karkulka111
12. apr 2015

Ahoj. My sme mali tiez horucky az sme skoncili v nemocnici a zistili malej zapal oboch usi . horuckaa teplotou sa striedala za sedem dni co bola moja nocna mora. Neprajem nikomu tak drzim palce a vela zdravia malinkej

ella2906
autor
13. apr 2015

Ahoj karkulka111 uz ked mala 6 mesiacou sme skoncili v nemocnici koli vysokým horúčkam a nič nezistili že pravdepodobne nejaký výrus no dúfam že ušká to niesú lebo to je niečo hrozné :(

karkulka111
13. apr 2015

no tie virusy su nebezpecne aspon z nasich skusenosti ale to nie je velmi dobre ze tvoja mala horuckuje moj nazor nie som lekarka ale tam nejaky mini bacil bude u nej driemat... od decembra do polovice februara sa mi mala v noci budila s hroznym revom tak na niekolko minut a potom zaspala ... ja som tu uz pisala na md ze preco sa tak budi a tak... a ono chudatko ju uz zral bacil ona dostala streptokoka do usiek a sa zapalili to ani nepisem ako ... ☹ a po ukonceny nemocnice sa chvalabohu ten nocny des ukoncil a mala je teraz viac pozorovana... tak to su nase skusenosti s teplotami ... mala aj ona horucku si pamatam to tiez okolo siedmeho mesiaca ale to bola chora a to boli iba dva dni horucky a potom nic len lieky dobrala... ale asi si uz bola pri lekarke snad je vsetko ok. prajem pekny den 🙂

inull5
13. apr 2015

@ella2906 ahoj.nám vyskočila horúčka v noci z piatka na sobotu.včera to boli 40 tak sme išli na pohotovosť a rovno nas nechali na príjem..už sa bojím lebo vôbec to neprechadza včera ho nevedeli ani napichnut na infuzku lebo in praskali žilky z horúčky..brali mu krv vraj ma zvýšené leukocyty a ja už tu placem lebo myslím na to najhoršie☹

karkulka111
13. apr 2015

@inull5 nic sa neboj dobre to bude len musis byt silna ja viem o com hovorim som to tiez prezivala... malicky ma tazke obdobie bude dobre ...

ella2906
autor
13. apr 2015

Ahojte dievcata boli sme u doktorky a ma tam nejaky výrus ale teplotu uz od rána nemala tak dúfam že to bude ok 🙂

karkulka111
13. apr 2015

@ella2906 😎

ella2906
autor
13. apr 2015

inull5 určite kebyže nepočkám a idem na pohotovosť si nás tam nechajú ale bolo by to zbytočné aj tak v nedelu nerobia žiadne vyšetrenia dali by nám infúziu a tiež by nám dávali nurofen a paralen čipky a t som mohla dávať aj doma ale už bude dobre 🙂 tak Vám držkám palčeky nech vás čím skor pustia a hlavne zistia príčinu držkajte sa 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli