Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

13 mesačná zjedla kúsok celofanového obalu z Fidorky. Čo robiť?

jaanna
6. dec 2012

zjedla to asi pred dvomi hodinami...tvarila so v pohode...potom este spapala veceru - roztek, nakojila sa a spinka....moze byt celofan v brusku problem? dakujem za rady

bianca
6. dec 2012

Nic jej nebude.Sleduj stolicu kedy vylezie a pri akejkolvek pochybnodzi skocte k dr

erika26
6. dec 2012

neboj, tiež si myslím že to je v pohode, ved to riadne zajedla a pekne to posunula do bruška 😉 😎

lubkasofia
6. dec 2012

aj nám sa to stalo ešte pri synovi , bežala som na pohotovosť a tam mi vysvetlili že sa to obalí tými žaludočnými kyselinami a vyluči prirodzenou cestou....vykakal ho 🙂 .....takže všetko bolo ok,chvalabohu 🙂

anjelik2509
6. dec 2012

ja som nedávno pri mojej malej mala tiež, ale iba podozrenie, že si z kinder vajíčka odkusla spolu s čokoládou aj kúsok obalu, aj som skontrolovala, že či je obal celý, ale ťažko sa to dalo odhadnúť, či je celý...Sledovala som malú, čo a ako a nič jej nebolo, pravdepodobne, keď si aj odkusla kúsok, išlo to prirodzenou cestou von...😉

cottoncandy
6. dec 2012

Moja dcérka zjedla, keď mala necelý rok, nálepku z Tic-tacov. Sledovala som ju, nič závažné sa neudialo, vykakala ju , v plienke svietila naďaleko😉 ... ale priznám sa, tiež som sa bála, čo sa bude diať...

acer11
6. dec 2012

Počkať na výsledný produkt 😀 možno bude ako salónka

zuzub
6. dec 2012

no pokiaľ ti nezjedla celú fidorku tak je to ok 😉

euka210
7. dec 2012

pokial nezjedla cely obal, tak to vyjde von

koralinka
7. dec 2012

moja včera celofan z kindervajca :D mikulas priniesol a kým som spravila mlieko na ranajky krpata usta plne celofanu a čokolady čo sa prehryzla

Tu začni písať odpoveď...

Odošli