14 mesačný syn chrčí a Stoptusin nepomáha. Poradíte?

babydrink
25. jan 2013

Moj 14 mesacny syn zacal velmi chrcat ani nie kaslat ale chrci velmi a pokasle iba v noci ked ide spat doktorka mi povedala ze mu mam davat stoptusin ale to vobec nepomaha..moze to byt aj s toho idu nam zadne stolicky takze sme boli kusok aj soplavi neviete nieco poradit daco fakt dobre

evelin325
25. jan 2013

nám veľmi pomáhajú minerálne soli 😉

kivinka
25. jan 2013

nam dala lekarka pleumolysin, ten je dost silny a ak cez den nekasle, staci ti mu ho davat na noc. ale to sa dost tazko takto radi, lepsie ti povie asi pediatricka co ho pozna a co ho prezrela...

marllik
25. jan 2013

ja mam velmi dobru skusenost s Hedelixom. Pre 14 mesacneho je myslim lepsi sirup ako kvapky.

karamel
25. jan 2013

Riadne odsavat sople a preplachovat nos morskymi kvapkami🙂

andrejka1983
25. jan 2013

ja na tvojom mieste sa oblečiem a idem na pohotovost, povedz že malí velmi chrčí,bojíš sa aby sa nezadusil, že sa to nedá počúvať a ide noc tak maš strach, 🙂 .....nam inak doktor dal dobrý sirup Fenorin, rozpušta hlieny a pomaha vykašliavat, aj hedelix je fajn...tak možeš skusit aj to, nam stoptusin tiež vobec nepomohol....ale určite chod k doktorovi a rieš niečo, lebo naoniec dostanene antibiotika alebo skončíte v nemocnici s niečim vážnejším....

momop1
25. jan 2013

skus mu pred spaním riadne vyvetrať izbu a zvlhči vzduch mokrým uterákom na radiator a uvidíš

evulilik
25. jan 2013

Odsávať + teplé olejové zábali na priedušky su hotový zázrak

tatrankamoja
25. jan 2013

tiež radím ísť na pohotovosť...lebo ak chrčí, môže to už byť aj zápal napr. priedušiek alebo pľúc....radšej choď.....

danusskaaa
25. jan 2013

ak mal sople mozu mu zatekat a z toho chrci... nam dotorka na to dala sirup+6kvapiek fenistil kvapiek 2krat denne. ono to pene stiahlo a vysusilo slizncu z coho prestala chrcat aj napriek tomu, ze este mala sopliky. streba vyskusat, ale zda sa mi ze fenistil kvapky su len na predpis-ale nie som si ista. a skus dat pit kamilkovy caj-taky teplucky

dannaniella
25. jan 2013

nam vždy pomohol obklad. Natrem nechtíkovú masť nahrubo na plátno, a keď už dieťatko spinká priložím mu to na priedušky, prípadne hrdielko. dávam aj na chrbatík. už po jednej noci vôbec nekašlala, a keď som jej ich dávala 5 dní bola úplne zdravá. To samozrejme po uistení, že nejde o nijakú baktériu.