15 mesačný syn má opuchnuté čelo. Poradíte?

maja1104
13. jún 2013

ahojte ..dneska som si všimla ze moj 15mesacny syn ma akesika napuchnute čelo ..neviem ako som sa tak dlho nato čelo kukala ,zdalo sa mi akesika velke ?mozno ze si uz domyslam tak to vidim opuchnute?ale zda sa mi ze ma ...nevsimla som si ak si buchol alebo spadol ..ked mu pobeham po čele s palcami ,neplace ...tak ho to asi neboli ..ale neviem ,ma ho akosika meke 😒 ma byt meke? 😒

cherries
13. jún 2013

ahoj môže to byť alergia na jedlo , ja osobne takto reagujem od mala . Čo dnes papal ? alebo začínajúci zápal prínosových dutín a nie je alergik náhodou ?

nanulik
13. jún 2013

možno má len akesika taku lebku a akesika si si to možno nevšimla. ale akesika by som radšej išla k dr. aby sa niečo nezanedbalo

zuzana1104
13. jún 2013

to som ja maja1104...nedalo sa mi prihlasit to som pisala so segrinho nicku..... takze moj mali nema ani sopliki ani neni chorucky ,,je zdravi . ale preistotu sa spytam zajtra kedze ideme na ockovanie....alergicky neni nanič..moj priatel si nic nevsimol zeby mal napuchnute celo ...mama ano ...ale ta tvrdi ze si kdesika len buchol ..no ja som sa kukala az mooc a uz som videla ze ho ma akesika velke 😒 no tak mi len ostava sa spytat zajtra ci nevyzera ze ho ma akesika opuchnute

jokerit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aristka
14. jún 2013

asi sa niekde buchol...

lalinko2010
14. jún 2013

@jokerit - na teba pôsobí to teplo?
ak ho to nebolí, nerieš a s očkovaním počkaj, to nezmeškáte!