17 mesačný syn má vysoké teploty a fľaky na nohách a rukách

1234lubka
26. jún 2013

Uz stvrty den mame vysoke teploty od 38.5 do 40,2 dnes rano sme mu nasli take flaky na nozickach a rucickach vyzera to akoby ho nieco postipalo ale ked mu cez den ustupila teplota zmizlo to... teraz vecer ma zase na rucicke...davam cipky sprchujem...dr povedala ze to je koli tomu ze sa mu tlacia stolicky ze len mam daval gelik na dasna a nurofen,,,nasa dr nerobi az do 4.7....stretli ste sa s takimito flakmi ako sprievodnymi znakmi horucky?? ☹ neviem ci dobre vidno foto je to len mobil. mame 17 mesiacov

lucy1311
3. júl 2013

@1234lubka ty kokso tak uz len zbalit kufre cim skor asi by som ich roztrhala v zuboch!

1234lubka
autor
4. júl 2013

@lucy1311 mozno mi neuveris ale clovek si zvykne na cokolvek...a uz len cakame na pokyn z mesta Velky Saris ze sa mozme stahovat do najomneho mestskeho bytu, povodne to malo byt v maji ale posunulo sa to na august september...aj my to tu bude chybat ked ti mam pravdu povedat...inak dnes som sla s maly autom z presova ku nam do Ratvaja (17km) a skoro celu cestu nanho palilo slnko lebo strhol tu clonu z okna...na benzinke som mu dala napit a nepila clonu naspet ale este streka pred nami, v nasej felde 50 stupnov...jak som maleho vybrala zo sedacky...a povyzliekala...cely chrbat cele nozicky po kolena, cela dupka, rucicky po lakte vsetko obsypane tymi skvrnami....aj trochu mal na tvari...je to z horucavy ked sa riadne spoti....aj v noci ked sa mu to vyhodilo na nozickach tak len ked sa rozhorucil pod paplancekom (tenuckym letnym)...a to spinka len v kratkych bodynkach....tak ja neviem...ked sa rozhoruci vlastne ked tak uvazujem sa mu to vyhadze....ako som ho vyzliekala tak pomaly to zacalo ustupovat....neviem no minuleho roku ked bol babetko tak sa tiz potil v aute a nic....mozno dupinu mal zaparenu ale toto nie...nechapem

lucy1311
5. júl 2013

@1234lubka aj my byvame v najomnom ... Fu tak s tym som sa nestretla moj na slnko reaguje cervenymi licami a aj na teplo normalne taky ohraniceny cerveny flak ... Ale po tele som si nevsimla... Asi by som sa poradila s obvodnou. Mna zas trapia modriny po nohach sa mi strasne robia a som aj dost pochudla dufam ze to je len vycerpanostou a kojenim ... Lebo uz si zas namyslam ☹

1234lubka
autor
8. júl 2013

@lucy1311 no my to mame urcite cerresnami a vyhadzuje sa mu to ked je horuco...dva dni nic nemal a horucavy teda boli pojedol ceresne a o dva dni uz zasa,...no moze to byt tym co vravis...beries ejake vitaminy?

lucy1311
9. júl 2013

@1234lubka tak aspon vies od coho to je fajn ... magnezko a cecko, nemozem ist ani na krv lebo ma skriab e v krku mohlo by to byt skreslene :(

1234lubka
autor
9. júl 2013

@lucy1311 no ja si to len myslim...:Pskore uzdravenie 🙂