Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ewisam
30. jan 2012

@marusa A neboji sa tvoj chlapec niecoho? Nechce sa len vyhnut navsteve, prípadne opatrovatelke, tak si bolest vymysli...Skus zistit ako casto sa mu to opakuje, nasledne zistis, co moze byt toho pricinou lebo naozaj je nezvycajne aby ho stale nieco bolelo. Popripade opytaj pediatra, ci je mozne aby ho bolelo vsetko, ked tam nahodne pojdete...

marusa
autor
30. jan 2012

v poslednej dobe ma problem s jednou učitelkou v jasliach.žeby reagoval takto?

viki2912
30. jan 2012

@marusa aky problem?????moze reagovat aj takto podla mna....nechce tam ist,lebo tam je ona...

majka1981
30. jan 2012

@marusa nechce mat tvoju pozornost? dost sa mu venujes?
ucitelka v jasliach moze byt hacikom 😉

kveta
30. jan 2012

No, niektore choroby sa takto prejavuju.. Menovat ich radsej nebudem, nech to nezakriknem.. Kazdopadne kompletne vysetrenie napr krvny obraz a podobne by bol vhod...

magali
30. jan 2012

@marusa ja by som sa priklonila k tomu problemu s ucitelkou, maly sa snazi takto na nieco upozornit

tinki
31. jan 2012

@marusa Vieš čo, aj moja to robila, resp. ešte občas robí, tiež som to bagatelizovala, myslela som, že si vymýšľa, že na niečo chce upozorniť. Už je dosť veľký, sám ti povie, či nechce ísť do jasiel. Takéto deti hovoria ešte pravdu, nemá prečo by to tajil, ak by sa mu tam nechcelo, alebo ak by mu vadila učiteľka. Deti povedia, že ja nechcem ísť, lebo napríklad teta je zlá...
Ak sa sťažuje, začni pátrať. Nestresuj, v pokoji.
U mojej to bolo bruško..vyšla najavo alergia na mlieko a vajíčka.
Nožičky, tie ju boleli často a až teraz v piatok som s ňou bola na ortopédii a zistili, že má ploché nožičky. Takže z toho ju bolia ak veľa chodí.
Nehovorím, že máte to isté, ale tak ako ti už niekto tu radil, odber krvi nemôže uškodiť. Všímaj si iné veci, kedy ho bolia nôžky, kedy bruško, kedy hlavička. Prípadne si zapisuj, čo papá. A s nazbieranými info potom k lekárovi. Aby ste len tak netápali a nešpekulovali. Chce to čas. My sme asi tiež 2,5 roka zisťovali, čo s malou je.
A možno sa ukáže, že naozaj len potrebuje aby ste sa mu viac venovali.. 😉

ichbinich
31. jan 2012

Je mozne, ze ho naozaj nieco boli a je tiez mozne, ze chce iba tvoju pozornost...
Kamoskinej dcera v skolke tiez stale vravela, co vsetko ju boli. Vedela, ze mama potom pride domov a bude s nou. Ako lekarka vedela posudit, a casto si mala naozaj iba vymyslala, aby mama prisla...
Aj moj maly sem-tam povie aua, a dobre viem, ze si neublizil a pod. Ale vie, ze ho vzdy zoberiem ku mne a pofukam a pomojkam.
Ked je problem s vychovavatelkou, musis si to s nimi prebrat, lebo tam nebude chciet vobec chodit a moze to prejst do vacsich problemov, ako hovorit, ze ho nieco boli, lebo vie, ze mu budes venovat pozornost.
Viac sa mu venuj, porozpravaj sa v skolke s vychovavatelkou. Ked sa to nezlepsi, zapisuj si, ako ti hore poradili, aby si sa vedela poradit s lekarom.
Vsetko dobre!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli