2 ročná vyhádzaná, sú to potničky?

kristinabal
6. aug 2018

Moja krásna 2 ročná princezná je strašne vyhádzana. Vyzerá to ako potničky no neviem.. Snažím sa ju sprškať ráno aj večer. Dávam jej na to zasyp.. Ďakujem za každú radu..

kristinabal
autor
6. aug 2018
basska_b
6. aug 2018

Môže to byť aj nejaká choroba, najlepšie to zhodnotí lekár :/ moja má také len okolo krku asi spotene, ak je to po celom tele a je to veľmi červené, to bude asi nejaká detská choroba

pininka
6. aug 2018

Moja detto to iste. Zial je horuco su to potnicky

luciasabova
6. aug 2018

moja mala ma vyhadzany cely hrudnik, mala to aj pred rokom, najlepsie mi na to zabral sudokrem
a samozrejme v tychto teplach sprcha niekolkokrat denne

kristinabal
autor
6. aug 2018

No veď aj ona častejšie ju dávam do vody a jej sa tam aj páči... Drobček môj malý...

luciasabova
6. aug 2018

moj 'ocistny ritual' - rano si nachystam vyvar z kamiliek, necham vychladnut a po sprche pretriem kamilkami, osusim latkovou plienkou a natriem jemnu vrst u sudokremu - dufam, ze do tyzdna-dvoch to postupne zmizne (zavisi aj od toho, ako dlho este budu tieto tepla)
ale ak su to len potnicky, malo by sa to zacat upravovat - ak nie, tak potom by som urcite riesila lekarku - drzim palce

kristinabal
autor
6. aug 2018

Ďakujem... No veď to sú otrasné horúčavy aj na dospelého človeka je toho dosť nie ešte na dieťa... Už by nemuselo byť tak teplo ..

win_gi
7. aug 2018

ale tak bolo by fajn s ňou asi k tomu doktorovi záýjsť, aby sme nemuseli len hádať, čo sa jej to vlastne na telíčku vysypalo, ni? ja by som to v žiadnom prípade nepodceňovala

ivec16
7. aug 2018

@kristinabal pozri aj do hrdla, nema zapalene alebo biely povlak na jazyku? moj mal podobnu vyrazku pri sarlachu