2 týždňová dcéra už 5 dní nekakala

saska2208
9. aug 2012

Mamicky uz 5dni.mi mala.nekaka, svojho.mliecka jej davam len.jednu flasku denne a dokrmujem ju nutrilonom, to mi povedali ze zapeka tak som skusila francuzske mliecko,no nepomohlo,dnes som bola na.pohotovosti a tam mi povedali ze.jej mam uvarit rumancekovy caj dala som.jej ho.no.zatial nic...mala ma v sobotu 2tyzdne. Poradte mi nieco ak mate skusenost s mlieckami alebo tak. dakujem

skoricaxx
11. aug 2012

@julovka
ak prdkate, tak zrejme ste OK, treba kontrolovať či aj priberate, ešte môže byyť malo mliečka, potom by som skusila prikladať aj k druhemu prsniku.... u nas to bolo podobne ôen sme prdkali a kakali max raz za týždeň a nasledne že malo pribera a tak sme začali papať z obydvoch prsnikov naraz ( odsavat) a v tomto trende pokračujeme a štastne kojime až do dne 4a pol mesiaca

meliska
11. aug 2012

@julovka ak ti malinka prdka tak je to v poriadku, kojene deti nemusia kakat aj viac dni, moja mala nekakala aj 10 dni, tiez sme stresovali, potom to dala a boli sme vyteseni... 🙂 to su tie drobne radosti 😀 urcite nemusis davat ani cajik, len cvicit nozickami, teple kupele a ono sa to pohne... ak by bola nespokojna tak by som skusila rektalnu rurku, my sme rurkovali asi do 5 mesiacov, potom uz koliky presli. Kojila som ju do 1,5 roka to sa odstavila potom sama 🙂 Drzim palce 😉

icer
13. aug 2012

@miskakyska to ja netuším, ale nebolo to dávno , čo jej to povedala, preto som si tým istá, tiež som sa pozastavila.... s čím ju odbila... ale tak čo, no aspom vidno akí sú doktori úžasní !

sendy182
13. aug 2012

@saska2208 ahoj určite ju bude zapekať s nutrilonu, dávať prevarenú bezzávadnú vodičku na lyžičku a čajík aj rascový keď nemá vetry, cvičiť jemne s nožičkami k brušku /kĺbiky/ masírovať jemne bruško a častejšia poloha na brušku keď bude väčšie.

frogi
15. aug 2012

Ahoj,
náš malý mal v druhom týždni opačný problém, hnačky, ale v nemocnici na detskom oddelení, kde nás poslala obvodná pediatrička nám doktorka poradila Probiotiká - Infants Dophilus na úpravu črevnej flóry. Vtedy bol malý nastriedačku kojený a dokrmovaný Bebou 1 HA. (Hnačky nemal z umelej, ale z môjho mliečka). Mne sa tieto probiotiká osvedčili. Keď vidím, že malý tlačí a nejde mu aj tak, len prdká, dám mu ich do mliečka v predpísanej dávke. Tým nemôžeš nič pokaziť. Samozrejme takéto prípady sa vyskytnú len raz za čas a nedávam mu ich každodenne. Každé dieťatko je individuálne a možno to Tvoje nepotrebuje toľko kakať, ale ak vidíš, že chce a nejde mu - toto mi vždy zaúčinkuje.