2-týždňové bábätko malo stlačenú hlavičku a teraz sa mu to rozšírilo

domiga
22. okt 2023

Baby prosím vás dnes som sa strašne vylakala ..
Malá má dva týždne..
Po pôrode mala stlačenu hlavičku a fľaky..ale teraz sa jej to akoby rozšírilo..
Samozrejme že zajtra budem volať obvodnej ale ja len že či náhodou nemáte niekto skúsenost? Vopred ďakujem

deti95060810
22. okt 2023

syn mal...tiež nás to vyľakalo...podľa pediatra to mal od pôrodu a po čase to troška zmizlo...ale trvalo to roky....

pettom19
22. okt 2023

Nas to mal tiez od porodu, zmizlo to same cca do pol roka.

uhnakova
22. okt 2023

Babatka taketo flaky mavaju, je to dosť časté, mali to obe moje deti. Buď je to vzadu na hlavičke alebo na čele nad očami. Časom to zoslabne až zmizne. Tú časť pod vlaskami nebude vidno kvoli vlasom tak ci tak. Mozes byt uplne pokojná.

anjelicek26
22. okt 2023

Hemangion, mizne to par rokov...moji to mali na zatylku vsetci styria.. nasa lekarka hovorila,ze to ako ich niesol bocian😅

mamamasama
22. okt 2023

Ja som videla video, kde hovorili, ze to ma babatko preto, ze ho tam anjel v nebi pobozkal predtym, ako ho poslali na zem 🥰 Pekne, ze? 🥰

minesasubu
22. okt 2023

Nas maly to mal na zatylku vzadu cca skoro do roka - u nas sa tomu vravi,, anjelské bozky ,,

petronellla87
22. okt 2023

@domiga aj nasa taketo mala...zmizlo to same

ailiba
22. okt 2023

@domiga starsi syn to mal, zmizlo to postupne. Nie som si uplne ista kedy.... Tak asi rok, rok a pol ked mal.

janasz06
22. okt 2023

@domiga bábika mala ake vlasiska má ,😍

gypsomilka
22. okt 2023

Moj to mal tiez ako na foto. Uplne sa mu to vytratilo cca v 5r

arasidka123
22. okt 2023

@domiga ja mám 4 deti a každé jedno má na čele aj na zátylku, dokonca najmladšia aj na krížoch ..a 11 ročnému vidno doteraz trošku, hlavne keď sa zlosti

lienka.7
22. okt 2023

@domiga tiež sme mali na záhlaví. Ale nemalo by sa to podľa mňa rozširovať. Do roka jej to vymizlo. Teraz už tam nema vôbec nič.

anavixy
22. okt 2023

Hemangiom, tzv. nezhubny cievny nador, ktory praveze uplne bezne takto rastie a rovnako bezne vekom zmizne uplne alebo z velkej miery, obzvlast tieto ploche, treba to akurat sledovat. Nemas sa coho obavat.

domiga
autor
23. okt 2023

Baby ďakujem každej z vás za odpoveď trošku som sa ukludnila..
No ďalšia vec nás trápi..a to tento nechtík na nožičke..vedeli by ste mi niečo na to odporučiť

anjelicek26
23. okt 2023

Ten prstek by som isla ukazat lekarke.

anavixy
23. okt 2023

Urcite k lekarke, idealne este dnes.

domiga
autor
24. okt 2023

Boli sme hneď v ten deň, a že máme sledovať.. asi to je od nechta.. že sa jej tak zlomil..
Tak uvidíme, dúfam že to bude v poriadku.. dáme jej na to mastičku