3,5 mesačný synček má problémy s bruškom. Poradíte?

mimikina125
12. júl 2013

naš chllapeček ma 3,5 mesiaca a nevieme čo už mame skušať naa bruško, nevieme či to je kolika či to je niečo ine, ale pride na neho čas kedy neskutočne plače a spiera saa je až fialovy a nechce ho pušťaať na plyny nemože to byť tým žeby trebalo zmeniť mlieko? davam mu aj espumisan aj probiotika biogaja ale žiadnu zmenu nevidim.. poradtee nam čo mame robiť ..

mamjka
12. júl 2013

aj my sme mali taky problem s malou cca od 3tt a keď už bolo veľmi zle pomohla rektalna rurka....a probiotika sme tiez brali rozne nakoniec sme boli spokojni s infants-dophilus toto jej aspon troska pomohlo....espumisan nerobil nic akurat jej chutil.....a sem tam keď to nebolo take zle zabral nam infacol...ale to je brutalne sladke a velmi nechcela piť.......bruško sa jej umudrilo cca keď mala 4 mesiace ale aj tak sme do roka davali probiotika......držím palce

ssiska
12. júl 2013

tak ako pisala @mamjka bolo aj u nas, tiez sme pouzivali rektalku, espumisan, bio gaia, zmena mlieka nam nepomohla, od 4. - 5. mesiaca bolo dobre, chce to vela trpezlivosti, vsetko dobre prajem 🙂

dari226
12. júl 2013

http://www.netmoms.de/magazin/advertorials/das-...

odporucam kupit knizku o masazach pre babätka,ked lieky nepomahaju tak aspon masaze.
tiez sme to mali takmer rok,no hrozne to bolo,niektore deti to maju hocico robisl en to vies zmiernit inak to chce cas a prejde to ,ale aj pevne nervy

a este aku flasku pouzivas?na koliky sa odporuca flaska MaM

ludkazh
12. júl 2013

aj ja som detom davala infacol - lepsie zabral ako espumisan.. a taktuež sme sa nezaobišli bez rektalnej rurky.....dr. nerobila vyter ci nahodou nema zlateho stafila? u nas sa to nepotvrdilo.....mladsia mi mala koliky aj po tretom mesiaci tak dr.nam odporucila zacat s prikrmami - ako zacala papat prikrmy aj koliky zmyzli....držim palceky nech to rychlo prejde

laurika25
12. júl 2013

my sme sa strasne dlho trapili s bolestami bruska a hlavne v noci,neustale nosenie na brusku,masirovanie..skusali sme vsetko ale namalo to nejaky ucinok(takze s vekom sa bolesti postupne vytracaju..ale ked sme nasadil infants dophilus tak nastala uplna zmena-mal normalnu stolicu a myslim,ze toto mu pomohlo,biogaia u nas nemala ziadny ucinok

luisa1197
12. júl 2013

ahoj..nám v takýchto prípadoch, okrem iného, dosť pomohla horúca plienka na bruško. Poradili mi to sestričky, keď som s malým ležala v nemocnici a tiež mal takéto problémy, ale to už mal vtedy pol roka, práve sme začínali s príkrmami. Plienku mi len nahriali v mikrovlnke, dali na bruško a do pár minút bolo dobre, bruško sa mu perfektne uvoľnilo a takmer vždy sa hneď aj vykakal..držte sa

jankagun
12. júl 2013

ahoj,my sme po probiotikach,espumisanoch,babycalmoch aatd.. dali nakoniec feniklovy cajik a paraaada 🙂 prdkame a kakame ako nič 🙂 a pijem ho aj ja,tak sa jej dostava aj v mliecku trochu.