4 mesačný synček už 12 dní nekakal

katuskad
9. dec 2011

ahojte babulky, zaujímali by ma vaše skúsenosti ohladom kakania detičiek. môj malý má 4 mesiace a už 12 dní nekakal, nemá žiadne problémy, prdíky odchádzajú a viem že ked je kojený, tak je normálne ked nemá niekolko dní stolicu ale kolko je to niekolko, do kedy je to ešte normálne? 12 dní je už dosť, do kedy čakať? dakujem za názory 😉

boise
9. dec 2011

@katuskad 12 dni je dost, ale pri ciste kojenom dietatku to nie je nic vynimocne. Skus si precitat toto http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/18/stolic... , hned budes kludnejsia 😉

katuskad
autor
9. dec 2011

@boise dakujem za odpoved, ked kaká tak má takú hustejšiu stolicu čo teda podla toho čo som prečítala znamená, že pije dosť zadného mliečka, takže by aj to malo byť ok, no uvidíme, kedy sa stolica dostaví 😅

boise
9. dec 2011

@katuskad ked ma dobru naladu a prdka si, tak je vsetko ok 😉

roo
9. dec 2011

moja dcerka nekakala este dlhsie, bola dojcena, spokojna, prdkala, tiez som z toho bola nervozna, patrala na nete, kolko je este dost, nic som s nou ale nerobila a vykakala sa sama. Starsia tiez tak raz dlhsie nekakala, neviem, ci to bola nahoda, ale ked som ju raz kupala (vo vedierku), tak sa vykadila tam 😀

kackacatko
9. dec 2011

Moja neter nekakala 18 dní a sestra bola z toho tiez dobre na nervy. Ale malá bola spokojná 🙂

kamilka22
9. dec 2011

Moj syn bol tiez plne dojceny, kakal raz za 10 - 14 dni. Na rozdiel od tvojho syna, moj mal non stop koliku, nezaberalo nic. Ked som sa pytala lekarky, tak povedala, ze je to normalne. Skusala som vsetko - cvicenia, teple ceresnove kostky na brusko, rektalna rurka, probiotika, kvapky - nezaberalo nic. Ked sa konecne vykakal tak to mal tiez riadne huste. Nam sa kakanie upravilo az ked sme zacali davat prve prikrmy, konecne zacal kakat kazdy den a tym skoncili aj koliky /v 6 mesiacoch.../. Ak tvoj maly je ale spokojny a pekne prospieva, tak to neries. Kamaratkina mala sa vykakala po 18 dnoch, tiez bola spokojna.

katuskad
autor
9. dec 2011

@roo
@kackacatko
@kamilka22 dakujem krásne, tak som trošku kludnejšia, malý prospieva výborne, má už 8kg, pekne spinká, je taký ako inokedy a prdká vkuse, tak sa posnažím byť kludnejšia a hádam ma raz pri prebalovaní prekvapí riadnou nádielkou 😀

roo
9. dec 2011

@katuskad jaaj, no to si pamatam, ze ked som to v plienke konecne nasla, az som bola normalne prekvapena 😀 😀

snazivazuzi
10. dec 2011

@katuskad Moj syncek ked mal cca 3 mes. nekakal aj cez 3 tyzdne. Sem tam som mu pomohla s rektálnou rurkou, aby mu to na brusko netlacilo, ale sám od seba kakal az po troch tyzdnov. Nic sa neboj, je to fakt normálne u deticiek kt. su kojené 🙂

stardust
10. dec 2011

a ten moj musi uz od narodenia kadit kazdy den aj viac krat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 🙄 😒 ☹

irriss
10. dec 2011

@snazivazuzi
myslim si, ze 3 tydne jsou prehnane.. 😉 zvlaste u miminka.
Moje kojene deti ( a neni jich malo 😉 ) kakaly presne jako deti @stardust 😀

katuskad
autor
10. dec 2011

no babulky, tak dnes sme sa zobudili do pokakaného rána. No konečne na 13 deň naložil riadne plienku, tak sa veľmi teším 😀

snazivazuzi
10. dec 2011

@irriss prehnané ci nie, 18 dni nekakal sám od seba, ale pisala som tiez, ze som mu pomohla s rektálnou rurkou. si myslim ze kazdé dieta je iné, je uplne jedno kolko ich más ty doma 😉 mozu byt pripady, s kt. si sa este nestretla ani ty 🙂. Nic v zlom...

31majka12
10. dec 2011

@katuskad...moj malicky 3 mesacny mal pred casom taky isty problem ..ale ako som mu dala cajik tak to preslo...a kaka niekedy kazdy den a inokedy raz za 3 dni...dala som na radu starych mam ze dieta ma medzi dvoma kojeniami vypit aj cajik...a praktizujeme to...a nema uz ani bolesti bruska a ani ziadnu koliku. 🙂

gabuci
10. dec 2011

Moje deti pokiaľ boli plno len kojené tak každý den kakali,práve naopak ako tu niektorá písala,ked som začala dávať príkrmy tak sa nevykakali každý den,fakt každé dieťa je iné.

gabuci
10. dec 2011

@katuskad 🙂viem si predstaviť ako sa ti uľavilo.

anjelicek26
10. dec 2011

Sasenkin rekord ako babo bol 13 dni, takze asi to az take nenormalne nebude 🙂 Klasika bolo 8-10 dni az kym sme ju zacali prikrmovat 🙂 Setrila plienky slecinka 😅 😅 Ale potom vsade az krkom 😅 😅

@katuskad

katuskad
autor
11. dec 2011

@anjelicek26 no aj u nás tak, najprv dlho nič a ked tak riadne 😀

katuskad
autor
11. dec 2011

@gabuci no to hej, som nevedela že hovienku sa takto dá tešiť 😀