Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

4 ročné dieťa má málo bielych krviniek

matta1
31. okt 2012

Dobry den chcem sa opytat ze ci nema niekto skusenosti s malo biel. krviniek u deti 4r. poradte dakujem

katy1979
31. okt 2012

tato tema tu je. vola sa to leukopenia. ja to mam od puberty. zavisi ake hodnoty ma drobec a podla toho to lekari riesia. ci sa snazia prist na pricinu

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/nizky-pocet-neutrofilov-co-to-znamena/

lentuska
2. nov 2012

@matta1
Ahoj, ak mozem poradit, skus si zajst k doktorke Tomovej. Ona robi NLS diagnostiky a tam ti presne zisti, co sa s malou deje. Cena u nej za taketo vysetrenie je iba 15€. Kedze chodi po celom SR a robi taketo vysetrenia, staci sa u nej iba objednat na termin, kedy bude niekde najblizsie pri tvojom bydlisku. Tento problem moze byt sposobeny hocicim a tuto ti presne povie pricinu, usetris si kopec casu a zbytocnych testov, co budu doktori robit na malej dokedy sa mozno dopatraju k pricine a nakoniec si este mozno aj vypocujes verdikt, ze to je taky organizmus, ako to povedali mojmu brachovi, ked bol opakovane chory!!!! Ona vam vypracuje aj cielenu liecbu prirodnymi preparatmi, teda ziadna chemia, mna a bracha dala dokopy behom par tyzdnov a odvtedy sme neboli chori... uz chodime iba na kontroly....vrelo odporucam , my k nej chodime uz cela rodian, dokonca dedina, tak chodi priamo ku nam 🙂
Ak budes chciet , poslem ti cislo na nu, kde sa mozes objednat.

stevka13
25. júl 2014

@lentuska mohla by som Ťa poprosiť o kontakt na Dr. Tomovu

damuska
27. nov 2014

@lentuska Ahoj, zaujal ma tento tvoj prispevok, mohla by si mi prosim poslat kontakt na dr. Tomovu. Vdaka moc.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli