Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lukajdik
27. feb 2012

@randrea ahoj, no ja si myslim ze prerezavanie zubkov nema byt preco spojene s grckanim,radsej chod k doktorke nech ho vysetri

mb
27. feb 2012

@randrea ahoj no moj syn je uz skolak,ale on mal problem,ze vzdy po jedeni grckal.Lekara mi vysvetlila,ze deti do jedneho roku nemaju uzatvoreny reflux a preto sa im to stava.Ono to prejde ziadne strachy. 😉

koniarova
27. feb 2012

@randrea Odkiaľ máš, že zvýšená teplota je normálna? Ja by som najskôr riešila tú teplotu. Podľa mňa to zúbkami nie je.

martina00707
27. feb 2012

@randrea ta teplota moze byt zo zubkov a to grckanie radsej zavolaj doktorke a informuj sa...

deniskateniska
27. feb 2012

@koniarova myslela ze pri zubkoch je teplotka normalna - co je pravda....
@randrea zavolat doktorke... sice ked je kojeny - nas maly grckal od narodenia ale tak jedno s druhym moze suvisiet.. este teraz ked je vela bacilov.. ale neboj len zavolaj doky co ti na to povie a uvidis 😉 drzim palce..

helsinka
28. feb 2012

moja začala vracať po jedle, keď sa začala pretáčať na bruško a kadejako vrtieť a krčiť . . proste sa napla a už to išlo . . . aj doktorka mi to potvrdila . . .ale s tou teplotou by som asi išla k lekárke . . .

lubina
28. feb 2012

Ked sa detickom rezu zubky, tak mozu mat zvysenu teplotu a dokonca aj hnacku, ale o grckani som nepocula. Asi by som zavolala k Dr. radsej

Tu začni písať odpoveď...

Odošli