Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

6 mesačná dcérka má hrčky na oboch prsníkoch

janus141
30. jan 2013

mamacky prosim o radu mojem 6 mesacnej cerke som vcera pri kupany nahmatala na oboch prsnikch hrcky lepsie povedana priamo pad prsnikom mate s tym nieake skusenosti stretli ste sa s niecim takym vopred dakujem za vsetke reakcie 🙂 🙂 🙂 dufam ze to nie je nic vazne a inac je kojena

seraa
30. jan 2013

@janus141
k lekarovy a hned, moze to byt malickost ale uz to nie je uplne ok
drzim palce a daj vediet

andrik78
30. jan 2013

Tie hrčky sa jej objavili len teraz? Moja najmladšia bude mať o týždeň 7 mesiacov. Má zdurené prsné žľazy zistila to lekárka na preventívnej na 6 mesiacov. Vraj je to od hormónov hlavne z kuracieho mäsa. Tiež ju kojím a už aj dokrmujem takže mi kázala obmedziť kuracie a malej vôbec nedávam. To isté som mala aj so strednou a na 12 mesiacov sme boli u endokrinológa urobili jej odbery boli sme 2x na kontrolu a mali sme len obmedziť kuracinu
@janus141

andrejka1983
30. jan 2013

@janus141 môžu to byt zdurené uzliny,prsne žlazy, môžu to byt len tukové hrčky, hrčky z prechladnutia ...chod s tým k lekárovi...hneď!!!!, lebo najhoršia je neistota a aby si sa potom netrápila, že si niečo zanedbala

janus141
autor
30. jan 2013

dakujem vam pekne za reakcie urcite zajdem k lekaravi nech zhodnoti o co ide .....

janus141
autor
31. jan 2013

@seraa ahoj tak vsetko ok su to len nieake hormony zatial to mame nechat tak pekny zvisok dna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

seraa
31. jan 2013

@janus141

jeeej no to som rada !!!
tak nech sa dari
🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli